O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5326
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wie ktoś może czy na n sporcie transmitują?

0

Jak myślicie czemu Messi nie grał od pierwszej minuty? Powiem szczerze byłem w szoku.

0

Valdes jest średnim bramkarzem tak jak pinto ale barca więcej strzela niż traci. sandman5622 czemu alexis nie może być pewny występu?

0

W sumie nie ma się co denerwować na zawistnego barana ale zdarłbym "mou" ten ironiczny uśmiech z twarzy butem. Cwaniakuje a real ledwo wygrywa w lidze i to z wielką pomocą sędziów. BARCA BARCA BARCA

0

witam. wiecie może czy na polsacie cyfrowym oglądne ten mecz czy jak zwykle będę na sopcascie męczył? losiu1113 mam pytanie? real nie ma swojej strony żeby tam takie głupie komentarze pisać?

Zobacz wszystkie

0

Valdes jest średnim bramkarzem tak jak pinto ale barca więcej strzela niż traci. sandman5622 czemu alexis nie może być pewny występu?

0

W sumie nie ma się co denerwować na zawistnego barana ale zdarłbym "mou" ten ironiczny uśmiech z twarzy butem. Cwaniakuje a real ledwo wygrywa w lidze i to z wielką pomocą sędziów. BARCA BARCA BARCA

0

Wie ktoś może czy na n sporcie transmitują?

0

witam. mam pytanko wiecie może na jakim programie będzie transmisja? mam polsat cyfrowy. Czy znów miażdżę w necie?

0

Jak myślicie czemu Messi nie grał od pierwszej minuty? Powiem szczerze byłem w szoku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?