ataner
Dołączył/a: listopad 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś może czy na n sporcie transmitują?
0
Jak myślicie czemu Messi nie grał od pierwszej minuty? Powiem szczerze byłem w szoku.
0
Valdes jest średnim bramkarzem tak jak pinto ale barca więcej strzela niż traci. sandman5622 czemu alexis nie może być pewny występu?
0
W sumie nie ma się co denerwować na zawistnego barana ale zdarłbym "mou" ten ironiczny uśmiech z twarzy butem. Cwaniakuje a real ledwo wygrywa w lidze i to z wielką pomocą sędziów. BARCA BARCA BARCA
0
witam. wiecie może czy na polsacie cyfrowym oglądne ten mecz czy jak zwykle będę na sopcascie męczył? losiu1113 mam pytanie? real nie ma swojej strony żeby tam takie głupie komentarze pisać?
0
witam. mam pytanko wiecie może na jakim programie będzie transmisja? mam polsat cyfrowy. Czy znów miażdżę w necie?