avembarcam
Dołączył/a: styczeń 2011
Wisła 31a
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeszcze tak z 3 lata i to może byc najwięszkszy(najdroższy) transfer w histori futobilu xD jak teraz już jest 46mln . a jeszcze pare miesięcy temu 25-35mln
0
ciekawe co media powiedzą po ewentualnym wygraniu Copa America przez Argentyne. a pozatym messi 2/3 mecze zostałem "Best Player Of The Match"
0
ciekawe co media powiedzą po ewentualnym wygraniu Copa America przez Argentyne. a pozatym messi 2/3 mecze zostałem "Best Player Of The Match"
0
Tylko nie Higuain. " To jest drewno"
0
po wczorańszym meczu widać że alvesovi "brakuje wsparcia takich piłkarzy, jacy otaczają go w Barcelonie" : )
0
wkurzył mnie ziomek dostanie z 5-0 na Camp Nou to się przymknie.
0
też jestem za tym aby jutro przed meczem potwierdzić kontraknt bo jeszcze strzli z 5 bramek i podbije swoją cene : ) żart.
A Brazil Wenezuela 0-0 xD głowni faworyci Brazylia i Argentyna zaczynają z tego samego półapu
0
Jak ja bym miał pieniądze to nawet tego żelka Ronaldo bym kupił .
0
Niczego oprócz sukcesów.
0
chciałbym aby messi pokazał krytyką że bez iniesty i xaviego potrafi strzelać i super grać.... bo na stronie kurewskich co chwile widze komentarze " Messi bez iniesty i xaviego to zero w reprezentacji nawet gola nie strzeli"
dziś z piątku na sobote w nocy 2:40 TVP Sport Argent. - Bolwia
Messi na pełnej kurw** . Pokaż im .
0
Nie w temecie,
Ja czeam dzis na news : Fabregas i Sanchez podpisali kontrakty
0
Mazi
haha poprawiłeś mi chumor. xDDDDD
0
0
Napięty grafik. wkońcu nie bede sie martwił o rezerwy w cięzkich momentach Iniesta Xavi -> Fabs. Thiago MVP-> Sanchez.. chociaż sanchez moze wygrysc ze składu Pedro .
0
Ile jest messi wart. ? i ile ronaldo ?
pytam się tylko z ciekawości : )
0
a może do tego jest właczony Adriano przeciez to jest brazylijski piłkarz z hiszpańskim obywatelstwem .
0
Ja uważam ze Cesk jest zbędny a gdyby sprzedać Pedro lub Ville i kupic tego Neymara. Wyobrażacie sobie atak Neymar-Messi-Sanchez
0
NIe w temacie.,
ale mam pytanie na ile byście wycenili Keite ?
bo jak bysmy ceska kupili to on jest zbedny Thiago cesk iniesta xavi .
a kasa do transferów by się przydała jest możliwe zakontraktowanie 3 gwaizd takich jak Cesk . Sanchez Neymar ?
0
Szacun.
0
żal Sancheza już nie kupią . zjebany transfer ,. Thiago jeszcze rok i lepszy od Fabregasa. A Sanchez taki dobry jest. mam nadzieje ze nie odejdzie Villa .
0
jeżeli to prawda t oaznacza ze fabregas jest pikarzem barcelony?
0
argument ?
0
Rocznikowo :D
0
Jeden z nich napewno przyjdzie.
0
Alexis jest o rok młodszy od Rossiego . Ja też jestem za tym ale Sanchez przyszedł myslę że by pedro wygryzł ze składu.
0
teamt nie z tej beczki ale dzisiaj w super exprees jest arytkuł ze Snachez przeszedł juz do barcelony ..
0
ja pier. Barcelona nie umie negocjować zawsze przepłaca jedynie Affelay im wypalił. NIech wkońcu zrobią jakis transfer real Hitowe transfery robi Neymar.Sahin i reszta a Barça zero.
Myslą ze tylko z grą MVP+ Xavi Iniesta w nastepnym sezonie bd tak rozowo jak w tym.. mylą się real szykuje pozadną drużynę i myslę ze bez porządnych zmocnień nie damy rady .
Ave Barça .
0
ja pier.... barcelona nie umie negocjować zawsze przepłaca jedynie Affelay im wypalił. NIech wkońcu zrobią jakis transfer real Hitowe transfery robi Neymar.Sahin i reszta a barca zero.
Myslą ze tylko z grą MVP+ Xavi Iniesta w nastepnym sezonie bd tak rozowo jak w tym.. mylą się real szykuje pozadną drużynę i myslę ze bez porządnych zmocnień nie damy rady .
Ave Barca .
0
sram na te juz na te znaki zapytania.
-Fabregas W Barcelonie ?
-Sanchez w Barcelonie ?
-Rossi w Barcelonie
Kun Aguero w Barcelonie ?
że nie wyszło że nic nie wypali real ma juz 5 transferów my 0
mam nadzieje ze wszystko nie bedzie uzgadniane 24h przed zakmnieciem okienka transferowego
0
gostek15
Pomyłka chodziło mi o to żeby cesk zagrał za messim i villa a zrezygnował z pedro .