0

A co myslicie o usunięciu jednego z 3 napastników np. Pedro i Cesk by zagrał przed Villa i Messim

0

sram juz na te wszystkie spekulacje podpisali by kontratk przynajmniej z jednym . a nie real ma juz kupionych 5 zawodników a Barca 0000000000000,.... bo jeszcze wyjdzie ze zadnego nie kupią. mieli 50mln na transfery a teraz wygrali lm i dostali 180mln z 50 by dali na transfery i zrobiło by się 100mln i bez problemu by kupili sancheza ceska i rossiego

0

NIech podpiszą przynajmniej jeden. Bo real ma juz 5 zawodników kupionych a Barca 000000000.,... Brać się do roboty. kurw*

0

Jak to wulkan rok temu przeszkodził nam zdobycie LM. to niewątpie że w tym roku nam odrobinę pomógł chłopcy odpoczeli a messi był poprostu rewelacyjnie dysponowany . Bardzo się cieszę że Bramki zdobyli MVP. byłem pewien że Villa strzeli bo Villa strzela bramki w ważnych meczach . Messi 3 rok z rzędu piłkarzem roku po tym finale. A Pep Guardiola trenerem roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?