0

@kielon93 zbyt ostro. Trzeba pogratulować, ze gość co miał zrobić to zrobił :p

1

@Gwyn ja tak „wiedziałem” przy 6 poprzednich xd

0

De Gea podwójny przegrany

2

Jak strzeli De Gea to powinni ogłosić remis

2

Może w Gdańsku się pomylili i dali jakieś większe bramki?

0

@AmigoBlancos jak jeden strzeli a drugi nie, to jeden wygra podwójnie - i jako strzelec i jako bramkarz XD

12

Chyba polubili Gdańsk, nikt nie chce skończyć i wracać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@puyol_presidend5 wszyscy jesteśmy, jeśli tylko wyobraźnia nam pozwoli

0

Reżyser kina akcji nie wali ścierwa
Diler spod jaj dzieli mu gram za trzysta

1

7

Mówcie co chcecie, ale odkąd Wawrzyniak zawiesił korki na kołku nie potrafię już dłużej cieszyć się footballem

0

@marcin62 to ten rycerz, któremu czarnoskóry Pan odbił żonę? ^^

1

@Hubertusk kebab king

0

@itmustbejoke kupili Felixa za ponad 100 baniek wiec chyba jakiejś tragicznej sytuacji nie mają :) oczywiście budżet nie ten co w przypadku Barcy czy Realu, ale pakę mają taką, że 13 punktów przewagi powinni spokojnie utrzymać. Oczywiście za to co Cholo zrobił z Atletico stawia go w czołówce trenerów jednak gdyby to Barca miała 13 punktów przewagi a potem Koeman musiał chłopaków uspokajać w 80 minucie przedostatniej kolejki to raczej byśmy go nie stawiali za przykład tylko mówili o wielkim szczęściu, że skończyło się wygraną a Koemana przeklinali, że dopuścił do takiej sytuacji zamiast spokojnie dowieźć sezon.

3

@FC1899Barca No świetny przywódca, 13 punktów przewagi przewalił tak, ze do ostatniej kolejki mamy emocje :D z plusem dla ligi oczywiście

1

@VamosRakieta

Obczaj tego pana :P

0

@Worny dodałbym jeszcze komentatorów

6

Ciekawe jakby się potoczyły sprawy gdyby w 2017 Verratti przyszedł a Neymar został.
Jakby wtedy wyglądała sprawa z pucharami, czy Coutinho by ostatecznie przyszedł i przy Neymarze odpalił, czy Bartomeu by nie zasłużył klubu bo nie miałby pieniędzy ze sprzedaży neymara, czy Real by ściągnął Dembele, jakby wyglądał rynek piłkarski, który ewidentnie tym transferem został zachwiany

1

@AmigoBlancos masz bardzo słaby charakter, nie ma się czym chwalić

0

Wierzycie, ze pandemia wzięła się stad, ze Chińczyk zjadł nietoperza?

6

Płonie łecina i szumi rdeeeest

3

@dmcteam ostatni człowiek u którego bym szukał jakichkolwiek informacji :D

0

Czyli perez nie pomogl i jednak zbankrutujemy? Czy el_fujarek przeprosi za złudną nadzieje uratowania sytuacji finansowej klubu i za zabawę ludzkimi emocjami?

1

@juliacicha działa

0

Ogór.. szczur.. oba.

15

@Zoker pewnie dlatego gra tak długo :D

0

@FCBparasiempre Mourinho do Realu

0

@Bobo25 mylisz się bo w przypadku tej samej ilości punktów to Real wygra ligę

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?