axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fog_W_1899 jak zauważyłeś mam już swoje lata ;). Espania 1982 to pomimo młodego wtedy wieku moje pierwsze świadomie śledzone mś i tam zakochałem się w Canarinios, stąd moje sympatie piłkarskie.
Natomiast jeśli chodzi o NBA to już trochę późniejsze lata. MJ zawsze był moim nr 1. Z nostalgią wspominam zarywanie nocek dla Byków i mecze w TVP z niezapomnianym komentarzem Łabędzia i Szaranowicza (Pana Włodzimierza osobiście uważam za jednego z najlepszych komentatorów w historii). Nawet zakupiłem mały czarno-biały telewizorek produkcji radzieckiej, aby w zaciszu swojego pokoju śledzić NBA. Z tego co pamiętam na początku nie było pełnych transmisji, raczej tylko play-offy. Pierwsze trzy pierścienie Jordana to były niesamowite sezony, a jego odejście to trauma, bo przecież wtedy nikt włącznie ze mną nie sądził że wróci do koszykówki. Kolejny okres dominacji Byków przypadał już na czas gdzie musiałem te mecze godzić ze studiami i pracą. Nie było łatwo:), ale wspomnienia zostały na całe życie.
Dlatego po latach świetnie oglądało się Ostatni Taniec. Jeśli nie czytałeś to gorąco polecam biografię napisaną przez Lazenbiego 'Michael Jordan. Życie'. Gruba cegła, ale rwelacyjnie się czyta. Pomimo że w wielu punktach jest spójna z serialem, wyjaśnia dużo dużo więcej jeśli chodzi o zrozumienie fenomenu MJ-a.
2
Ale co się "eksperci" z TVP spluli, że ewidentne czerwo i narracja o równych i równiejszych to ich.
1
@heniusss Jordan prócz ofiar z drużyn przeciwnych, które sobie wybierał bo kiedyś zalazły mu za skórę, potrafił budzić grozę wśród swoich partnerów, bo nie przykładali się w 100% tak jak on. MJ to jest dla mnie sportowiec wszechczasów, kwintesencja ambicji, determinacji i do tego niesamowitego talentu oraz tytanicznej pracy. Nieprzypadkowo mam taki awatar jaki mam.
0
@NeroTFP1 kurde, to że kojarzę każdego z tych piłkarzy bez wyjątku to oznacza że albo jestem skrzywiony na punkcie tego sportu albo jestem już stary...
PS. Raczej to drugie, bo z ostatnich edycji ZP nie kojarzę 30%. Kiedyś to były czasy... ;)
0
@katalonczyk112 Taaa, pół świata gra na MŚ. Jak to dalej pójdzie w tym kierunku to zamiast eliminacji przez dwa lata może lepiej je olać i grać mundial przez dwa miechy. Mniejsze ryzyko kontuzji w trakcie regularnego sezonu a na MŚ każdy będzie miał szansę zabłysnąć ;)
2
Bardzo się cieszę, bo Sevilla to jeden z moich ulubionych hiszpańskich klubów, a po przejęciu go przez Ramosa i zakontraktowaniu Bordalasa, pewnie miałbym przerwę w kibicowaniu im ;)
0
Moim zdaniem dobra decyzja. Przy tak wysokiej obronie i blisko ustawionych formacjach, Barca musi grać jak jeden organizm. Swoje liczby z przodu zrobił, pytanie ile przeciwnik zapoczątkował akcji bramkowych przez brak odpowiedniego presingu z przodu.
1
@MesQueUnClub_87 dokładnie, chociaż do Neymara w prime jeszcze mu sporo brakuje ale ma czas.
3
@Fog_W_1899 Messi tłumaczył mu gdzie ma podać, i dlatego grał tyle lat w podstawie reprezentacji Hiszpanii.
9
A gdzie się podział zdobywca piłki plażowej?
17
Flick stawia na uniknięcie długich podróży, mając na uwadze odpoczynek i komfort piłkarzy.
(...) coraz bardziej realna staje się możliwość rozegrania przez Barçę meczu w Argentynie przeciwko River Plate.
:)))
0
@ArterkHD widziałem ostatnie 30 minut, nie stwarzali właściwie żadnego zagrożenia, ale mimo wszystko trzymałem za nich kciuki.
1
Trochę szkoda Rayo...
1
@Kapitan9 Rapha nie może odejść, wypluj to słowo ;)
0
@Pustelnik nie do końca, Real przecież ma wielu obcokrajowców którzy wezmą udział w mundialu. Po prostu nasza historia tak się potoczyła że musieliśmy zacząć grać La Masią, stąd wielu młodych Hiszpanów którzy wypłynęli na szersze wody grajac właśnie u nas.
4
@Sapos93 Inieście.
2
@Cochise dzięki, właśnie odrabiam spore zaległości z półki sportowej - jestem po lekturze cegły o Jordanie i kończę biografię Iniesty, więc chętnie sięgnę po inny gatunek.
0
@Cochise już sobie odszukałem tę książkę bo nie siedzę głęboko w fantastyce. Polecasz?
2
@Cochise brzmi trochę jak świadomy wybór zycia w bańce a'la truman show
6
Cortes wypadł najlepiej, bo jako jedyny nie był skacowany...
3
@Eklerek Isco jest zajebisty, tyle.. mega pozytywny kolo
1
A niech przychodzi, palec mu w oko...
5
Co to za wysrywy bez ładu i składu. Kompromitująco to brzmi. Zalatuje grubym odklejeniem i teoriami spiskowymi.
2
O kurna, biali to dopiero się posypali na koniec sezonu. Nie wiedziałem że tam aż taki szpital...
0
Ciekawe czy to pisał na parkingu trzymany za gardło przez Urugwajo ;)
0
Najbardziej urugwajski zawodnik w szatni... nie wiem kto tam u nas gryzie, chodzi na pielgrzymki i jest postrachem parkingów?
Z przymrużeniem oka ;)
0
@Transu96 ale przecież to tak nie działa że zaczynają rozmawiać z gościem jak się okienko otworzy. Ustalenia zaczynają się dużo wcześniej. Jeśli faktycznie nic konkretnego mu jeszcze nie obiecali to nic dziwnego że się niepokoi.
10
Czyli generalnie przenosimy mu się sportowo opłaciły skoro rozegrało 4 razy więcej minut niż Barcy. Finansowo pewnie też.
0
Palec mu w oko...
1
@wawrzyn1 ja się boję co by się z nimi stało jakby rządzili ci co rządzili ;)