0

Zajebiście by było jakby na koniec sezonu organizowali taki mały turniejek, który wyłonił by najlepszą ligę w Europie, reprezentacje 5 najsilniejszych lig w Europie Hiszpańskiej, Angielskiej, Niemieckiej, Włoskiej i Francuskiej grały by między sobą każdy z każdym

0

Barcelona miażdży :) Piękny mecz, niema na nich mocnych. Oby tak dalej i po kolejną potrójną korone :)
VeB!!!

0

Kurcze Mascherano w Barcy marzenie.

0

Martinez fajny pomysł na defensywnego, ten chłopak to przyszłość, ale ja merze o Mascherano.

0

masq

Dobrze mówisz chłopie :)

Ja też uważam Torresa za najlepszą "9" globu i Maschrano za najlepszego defensywnego pomocnika. I jakby Barca zrobiła taką wymianę w składzie Torres za Ibre i Mascherano za Toure to mielibyśmy chyba najlepszą "11" na świecie. I do tego dokupić ewentualnie Cesca i jakiegoś prawego obronce i skłąd kompletny :)

0

Torres może przyjść ale jeśli odejdzie Ibrahimovic.

0

leito

Toure niestety odejdzie na 100%

Bojan18

A czemu Pep jak to powiedziałeś straci wiele w oczach cules??? Czy Guardiola wyrzuca Toure z drużyny????? Yaya sam chce odejśc, bo narzeka że mało gra, szkoda mi tego piłkarza bo umiejętności ma wielkie, ale troche się zawiodłem na nim, bo zamiast zapiepszac na treningach i udowodnic trenerowi że powinien grac w pierwszym składzie to on marudzi że to na niego powinien stawiac Pep, a te beznadziejne teksty Seluka, że jakby Toure grał z Interem to Barca by wygrała.

0

No niestety z Toure możemy się już pożegnać :( Mam nadzieję, że uda się kogoś kupić na jego miejsce dla mnie jak zawsze nr.1 na defensywnego pomocnika to Mascherano moim marzeniem jest zobaczyć go w Barcy.

0

dragox17

Tak o wiele młodszy, tańszy i o WIELE SŁABSZY Van Der Wiel. Ja sobie nie wyobrażam Barcy bez Daniego, z kogo będziemy się śmiać jak będzie fiesta????? Dani jest bezcenny, Barca powinna robić wszystko żeby go zatrzymać, obecnie niema lepszego prawego obrońcy.

0

Sprzedajemy Ibre kupujemy Torresa i będzie git. Podobno Rosell ma bzika na punkcie El Nino

0

Alves na pewno zostanie choćby City dawało 100 mln. Dani jest bezcenny.

0

Hehe nie wiem po co nam on. Albo Fabregas albo nikt, ewentualnie Silva. Z Liverpoolu wyciągnijmy Torresa :)

0

Zobaczymy jak Rosell poprowadzi Barce. Większość narzeka na niego, ja sam nie wiem co o tym myśleć, no ale w sumie może nie będzie źle Sandro zmiażdżył swoich rywali, prawie 60 % głosujących oddało głos na Rosella to chyba nie mamy się co martwic. Jestem ciekaw na kogo Pep zagłosował.

0

Jestem za Ferrerem ale pewnie Rosell wygra.

0

Ładny meczyk trochę mało bramek, ale było na co popatrzec :). Najlepsi na boisku to: oczywiście nasz Leo trochę brakowało szczęścia ale mieszał Nigeryjczyków niemiłosiernie, Tevez i jego szybkość i waleczność coś pięknego, miło się ogląda mecz w którym zawodnik walczy o każdą piłkę i jak dla mnie najlepszy defensywny pomocnik Mescherano czyścił genialnie, za takiego piłkarza to dałbym Toure, Keite i jeszcze bym dopłacił, mam nadzieję, że kiedyś zobaczę go na Camp Nou.

0

Broniłem Zlatana odkąd przyszedł do Barcy, ale pod koniec sezonu już mnie wkurzał swoją postawą, zero zaangażowania, prawie w ogóle nie rusza do prostopadłych piłek, a jak już ruszy to jest na spalonym. Szanuje Ibrahimovicia to wielki gracz, który ma ogromne umiejętności, ale nie pasuje do stylu Barcy.Gdy przyszedł Villa to Ibra jest już nam niepotrzebny, lepiej dać szanse pograć młodym wilkom Bojanowi, Jeffrenowi czy Pedro.

0

Miałem nadzieje, że chociaż Polacy strzelą honorowego gola. To teraz Hiszpania po mistrzostwo świata:)

0

daro22

A zobaczysz, że tak będzie. Arsenal za wszelką cene chce zatrzymac Cesca, a Barca zrobi wszystko żeby go sprowadzic. Arsenal żąda 70 mln, a Ty mówisz że powinni nam jeszcze dopłacic. To Barca stara się o Cesca, a nie Arsenal o Toure. Yaya i tak odejdzie, to jak ma odchodzic to niech przynajmniej przyjdzie Cesc. Wszyscy płaczecie za Toure mi też go szkoda, ale zostanie i będzie tak jak w tamtym sezonie grzał ławe, bo Pep jest zakochany w Busquetsie. A po drugie jak mu się nie podoba to niech idze nikt przecież z klubu go nie chce wywalic powinien uszanowc decyzje trenera a nie tylko marudzi z tym swoim Selkiem że to on powinien grac w podstawowym skłedzie, od wystawiania podstawowej "11" jest trener.

0

Jeśli Toure ma już odejść to niech chociaż przyjdzie Cesc. Myślę, że 30 mln.euro + Toure wystarczy.

0

Brac go jak najszybciej. To jest przyszłość, jeszcze jak potrenuje pare sezonów u boku Alvesa to za kilka lat będzie jednym z najlepszych na tej pozycji.

0

Maciek

Ja samego Alvesa za mld bym nie puścił to najlepszy prawy obrońca na świecie niema lepszego.

0

Wydaje mi się, że Alves zostanie na Camp Nou do końca kariery (no chyba, że na stare lata przeniesie się do Brazylii na pare sezonów żeby dorobci sobie do emerytury). Jakby nawet rzucili 100 mln euro i dali Alvesowi milion euro tygodniowo to on i tak by nie poszedł. Alves jest niezastąpiony nie tylko na boisku ale także poza min.

0

Super że Valdek zadebiutował. A może Navas na skrzydło do Barcy???????

0

A ja uważam że zobaczymy w przyszłym sezonie Cesca na Camp Nou. Pamiętam że podobnie było rok temu ze Zlatanem, też mówili że niema szans żeby odszedł że na 99 % zostanie w Mediolanie i jak się okazało Szwed przeszedł do Barcy.

0

Z Assulinem będzie tak jak z Fabregasem, Gai musi zostac!!!!!!!!!!!

0

Jeśli Zlatan odejdzie to jestem jak najbardziej na tak jeśli chodzi o ten transfer. Mata to przyszłość, on ma dopiero 22 lata jest młodszy od Messiego. Rewelacja poprzedniego sezonu, jak byłaby tylko szansa go pozyskac to ja bym sie nawet nie zastanawiał, robiłbym wszystko żeby trafił on na Camp Nou.

0

Jak ManCity rzuci 50 mln. za Ibre to niech idzie

0

kamil9040

Czy ty wiesz co w ogóle piszesz????? To może zacznij kibicować realowi bo tam juz za nie długo Mourinho będzie trenerem. Przerażają mnie tacy sezonowcy jak ty hehehe

0

Badzi69

O co ci chodzi??? Każdy chyba może wyrazić swoje zdanie. Wydaje mi się że Toure odejdzie i lepiej sprowadzić jakiegoś defensywnego pomocnika bo Sergio gra trochę nie pewnie. A Javier byłby idealnym rozwiązaniem dla Barcy. Ja osobiście tak jak każdy z was jestem za tym aby Toure został. Ale co z tego że zostanie jak Pep jest zakochany w Busquetsie i będzie tak jak w ostatnim sezonie, Toure będzie grał tylko w pucharze i w kilku meczach w laliga i LM, chyba że jakis pomocnik dozna kontuzji.

0

edit by mod - następnym razem upomnienia już nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?