0

Nie ma lepszego kapitana na świecie :) . Puyol jest nie zastąpiony. To prawdziwy skarb. Visca el Puyol

0

Ja powie tak będzie bardzo trudno, ale czas skończyć ten zły miesiąc i zacząć nowy od zwycięstwa. Ja myślę że Barca się odblokuje i dziś wygra. VISCA EL BARCA

0

A ja myślę, że Barca kupi w letnim okienku 19 letniego Sergio Asenjo z Valladolid niech się ogrywa przy boku Valdka i w przyszłości będzie drugim Casillasem.

0

Teraz jest już stary, ale uważam że lepszy od Valdesa. W 2001 roku był najlepszym bramkarzem świata.

0

Zawsze to powtarzam że niema lepszego lewoskrzydłowego od Francka sam C.Ronaldo moim zdaniem się kryje przy Francuzie, w końcu to najlepszy gracz Bundesligi. Z Riberym Barca powinna się bez problemów dogadać no chyba że już się dogadała :) Jednak gorzej będzie z Bayernem. Nie wiem czy za mniej niż 50 mln euro go puszczą. No chyba że jak wcześniej napisałem żeby dać Bawarczykom Hleba i dorzucić trochę mln. Na pewno Hleb przydałby się Bayernowi, a po drugie poco trzymać Białorusina jak Henry prawdopodobnie jeszcze zostanie to będzie grał na zmianę z Franckiem. Mam nadzieję że zobaczymy Riberyego w następnym sezonie w koszulce Barcy.

0

Mam nadzieję że to prawda. Najlepszy lewy pomocnik świata, zajefajnie super Ribery będzie nasz. Bayern już chyba niema innego wyjścia i musi go puścić. Dać im Hleba i dopłacić. Białorusin też gra na tej samej pozycji co Ribery to mógłby go zastąpić, bez problemów poradziłby sobie w Bundeslidze.

0

hahahahahahahahaha tam w ogóle nie było faulu, a co dopiero czerwona kartka śmiechu warte. Keita otarł się tyłkiem lekko gracza Espanyolu.

0

Valdes miał bardzo trudne zadanie przy tym rzucie wolnym z Lyonem. Prawie każdy bramkarz ustawiłby się tak jak VV. Valdes był przygotowany na wyjście z bramki i wybicie piłki jak najdalej od własnego pola karnego bo myślał, że będzie dośrodkowanie i każdy chyba tak myslał, ale jest problem w tym że do tego stałego fragmentu gry podszedł Juninho, a jak każdy dobrze wie to, czy to jest 40m od bramki czy to jest ostry kąt Juninho potrafi uderzyć niemal z każdego możliwego miejsca na boisku. Nawet VV jakby podskoczył do tej piłki to i tak chyba by jej nie sięgnął ta piłka w ostatniej chwili opadła to był tzw. "spadający liść". Za tą straconą bramkę nikt nie powinien mieć pretensji do bramkarza. Jedni uważają, że to ogromny błąd Victora, ale ja powiem że on nie miał żadnych szans przy tym strzale.

Ja powiem jeszcze że w tej sytuacji bronię bramkarza Barcy, ale jednak uważam że Valdes jest za słaby na Barcelonę i myślę, że Barca powinna sprowadzić jakiegoś solidnego bramkarza ja najchętniej chciałbym zobaczyć bramkarza reprezentacji Rosji IGORA AKINFEEVA on ma dopiero 22 lata i już uważany jest za jednego z najlepszych bramkarzy.

0

Oj ciężko ciężko. Ale dobrze że jest chociaż remis Barca bez formy. W rewanżu mam nadzieję że będzie lepiej. Niepotrzebna ta farciarska bramka Juninho no ale cóż Juninho to Juninho. Najlepszy oczywiście Messi. Teraz trzeba wygrać z Atletico i martwic się co będzie dalej. Mam nadzieję że Barce nie dopadł żaden kryzys. Vamous Barca

0

Ja powiem tyle dla Barcy transferowym nr. 1 na przyszły sezon jest lewo skrzydłowy. I mam nadzieję że będzie to Silva ewentualnie Ribery. Evra też by się sprzydał solidny zawodnik, bardzo podoba mi się jego styl gry, ale raczej jest nie do ruszenia w ManU.

0

Puyol moim zdaniem zasłużył na co najmniej na 8 najlepszy na boisku bez dwóch zdań. Potwierdził że jest najlepszym obrońcą na świecie.

0

goryl-16

Ja się z Tobą zgadzam. Terminarz w tym sezonie jest ułożony pod Real. Wiadomo że piłkarze innych drużyn grając z Barcą grają na 100%, a później nie mają siły w następnej kolejce na Real. No trudno, ale mam nadzieję że Barca szybko się podniesie i jak to powiedział E2 i "zniszczy" kolejnych przeciwników, bowiem jest "najlepszą drużyną w Europie". Będzie dobrze Visca el BARCA

0

Dzięki wielkie

0

No szkoda tej porażki i szkoda tej straconej bramki i to jeszcze po takim błędzie VV. No niestety raz na wozie raz pod wozem. Ale damy rade :). Ostatnio Barca zaczyna dopiero atakować gdy straci bramkę wcześniej się nie da ? nie rozumiem tego. Brawo dziś dla Puyola potwierdził że jest najlepszym obrońcą na świecie. Brawa również dla Messiego. A kto był dziś najgorszy na boisku ? No chyba sędzia. We wtorek rozjedziemy Lyon i wszystko będzie dobrze. Powiem szczerz że dobrze zrobi im ta porażka, dla Barcy będzie to jak zimny prysznic i otrząsną się. VAMOUS BARCA !!!! DAMY RADĘ Mistrzostwo będzie nasze.

0

Super cieszę się niezmiernie :)

0

Mam nadzieję że uda się zrealizować ten plan, moim zdaniem ten pomysł to strzał w 10.

0

Ja zamiast Gudjohnsena chciałbtm zibaczyc Busquetsa

0

Eto'o musi zostać jest obecnie najlepszym napastnikiem świata bez dwóch zdań. Nie wyobrażam sobie Barcy bez niego więc mam nadzieję że Barca zrobi wszystko aby podpisać kontrakt z E2.

0

Rafa musi zostać. Nie ma mowy o jego odejściu, Marquez jest jednym z najlepszych stoperów na świecie i mam nadzieję, że podobnie jak Puyol zostanie na Camp Nou do końca swojej kariery.

0

No ja też oglądałem mecz Milanu. Milan w dzisiejszych czasach to jakaś porażka. Nie wiem co się stało z tym dawnym dobrym Milanem. Chyba Lech gra lepiej w tym UEFA niż Mulan.

0

Kurcze i to teraz przed ligą mistrzów. No trudni no ale nie ma się co martwić mamy Busquetsa.

0

Xavi trener, Iniesta asystent, Puyol sekretarz techniczny, a Valdes prezydent i mamy zarząd doskonały.

0

dzieki wielkie

0

Szkoda tych straconych punktów. No ale przecież Barca wiecznie nie będzie wygrywać musiał przyjść kiedyś ten gorszy dzień. Szkoda tych dwóch szybko straconych bramek i to jeszcze po stałych fragmentach gry. Nie rozumiem dla czego dziś Marquez siedział na ławce wydaje mi się że gdyby grał to wygralibyśmy to. Obrona zagrała dziś karygodnie po prostu masakra. Brawo dla Eto'o super znów 2 brameczki. I oczywiście znakomity Iniesta to on chyba zagrał dziś najlepiej. Jest dobrze w najgorszym wypadku będzie 10 pkt. straty. No ale przynajmniej dalej jesteśmy niepokonani od 22 meczy.

0

No odważny skład. Ale bardzo dobrze że nie gramy dziś podstawowym składem. Większości piłkarzy należy sie odpoczynek. Przez ostatnie 6 tygodni piłkarze Barcy grali systematycznie 2 mecze w tygodniu (w tym licząc mecze w reprezentacjach). Nieważne jakim składem zagramy, nie ważne ile wygramy, nie ważne kto strzeli bramkę ważne są 3 pkt. VISCA EL BARCA

0

ok. 7606730

0

Kompilacja super. Dzięki wielkie. Mam jeszcze prośbę do Pershinga czy mógłbyś podać swój nr. gg albo wysłać mi go na mój mail ? Mam sprawkę. :)

0

Ja tak panowie troszkę poza tematem Będą dziś bramki do ściągnięcia ?????

0

Ja nie wiem co ludzie widzą w Van Persie. Adebayor nie pasuje do Barcy jakos nie przekonuje mnie swoja gra, najlepszy z nich wszystkich bylby Fabregas, ale poco bedziemy go kupować poto zeby grzal lawe ?? Przeciez z Iniesta i Xavim nie wygra. Lepiej dajmy sobie spokój z Arsenalem i ściągnijmy Riberyego lub Silvę.

0

Frozi

Tak Dani dostał żółtą kartkę, ale to była jego 5 żółta kartka, a w związku z tym pauzuje się w kolejnym meczu, ale na szczęście została anulowana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?