O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 8
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Na pewno płakał :D

AVE Cesarz Messi!

0

Barca zdobędzie jeszcze LM i lige i bęędzie git :D

0

na moje to Abidal powinnien odejść z Barcy

0

Iniesta miał wspaniały miesiąc :D

0

Abidal powinien dotać przynajmniej 5, zdarzały mu sie od czasu do czasu jakieś drobne błędy w obronie i ta żółta kartka w pierwszej połowie ale i tak grał wystarczająco dobrze, myślę, że na 5 zasłużył :)

Zobacz wszystkie

0

to był przepiękny mecz!

Xavi zagrał najlepiej na moje .Gdyby nie on Messi i Henry mieliby utrudnione zadanie.

0

Barca zdobędzie jeszcze LM i lige i bęędzie git :D

0

Na pewno płakał :D

AVE Cesarz Messi!

0

Abidal powinien dotać przynajmniej 5, zdarzały mu sie od czasu do czasu jakieś drobne błędy w obronie i ta żółta kartka w pierwszej połowie ale i tak grał wystarczająco dobrze, myślę, że na 5 zasłużył :)

0

na moje to Abidal powinnien odejść z Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?