Abidal powinien dotać przynajmniej 5, zdarzały mu sie od czasu do czasu jakieś drobne błędy w obronie i ta żółta kartka w pierwszej połowie ale i tak grał wystarczająco dobrze, myślę, że na 5 zasłużył :)
Abidal powinien dotać przynajmniej 5, zdarzały mu sie od czasu do czasu jakieś drobne błędy w obronie i ta żółta kartka w pierwszej połowie ale i tak grał wystarczająco dobrze, myślę, że na 5 zasłużył :)
Komentarze
0
Na pewno płakał :D
AVE Cesarz Messi!
0
Barca zdobędzie jeszcze LM i lige i bęędzie git :D
0
na moje to Abidal powinnien odejść z Barcy
0
Iniesta miał wspaniały miesiąc :D
0
Abidal powinien dotać przynajmniej 5, zdarzały mu sie od czasu do czasu jakieś drobne błędy w obronie i ta żółta kartka w pierwszej połowie ale i tak grał wystarczająco dobrze, myślę, że na 5 zasłużył :)
0
to był przepiękny mecz!
Xavi zagrał najlepiej na moje .Gdyby nie on Messi i Henry mieliby utrudnione zadanie.
0
Barca zdobędzie jeszcze LM i lige i bęędzie git :D
0
Na pewno płakał :D
AVE Cesarz Messi!
0
Abidal powinien dotać przynajmniej 5, zdarzały mu sie od czasu do czasu jakieś drobne błędy w obronie i ta żółta kartka w pierwszej połowie ale i tak grał wystarczająco dobrze, myślę, że na 5 zasłużył :)
0
na moje to Abidal powinnien odejść z Barcy