badenziom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na pewno płakał :D
AVE Cesarz Messi!
0
Barca zdobędzie jeszcze LM i lige i bęędzie git :D
0
na moje to Abidal powinnien odejść z Barcy
0
Iniesta miał wspaniały miesiąc :D
0
Abidal powinien dotać przynajmniej 5, zdarzały mu sie od czasu do czasu jakieś drobne błędy w obronie i ta żółta kartka w pierwszej połowie ale i tak grał wystarczająco dobrze, myślę, że na 5 zasłużył :)
0
to był przepiękny mecz!
Xavi zagrał najlepiej na moje .Gdyby nie on Messi i Henry mieliby utrudnione zadanie.
0
Chcialbym bardzo żeby ronaldinho powrócił i pokazał na co go stać , dał tak wiele barcelonie .
0
trener pepe guardiola to naprawde świetny trener pokazał że umie nadać świeżośći gry barcelonie której brakowało w zesonie 07/08