bajzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
patrys1022 zgadzam się z Tobą pod każdym względem:) nie można przeżywać porażki bo jeszcze nikt nie zdobył mistrzostwa w pierwszej czy drugiej kolejce... sezon jest długi, miejmy nadzieje że emocjonalny/ciekawy bedzie to rok:) pozdrawiam
0
mrowis.... to jest twoje zdanie. w mojej opinie Zidane jest najlepszy piłkarz w historii... który mam nadzieje że w tej kwestii się myli;p visca el barca! ;)
0
yaya to wielki piłkarz... jest to błędna decyzja!! cóż... mam nadzieje że bedzie tam szczęsliwy... powodzienia dziekuję za wszystkie piękne akcje które wiązały sie z twoją osobą... visca el Yaya !!!!!!!!!
0
dawno się wypowiadałem na forum ale... gdy jest plotka i to bardzo realna o tym że sprzedaje się mojego ulubieńca z Barcy... cóż... żałuje że Yaya odchodzi tym bardziej że nie on powinien być zmiennikiem w FC dla Busquets czy Keity a odwrotnie. Yaya wydaje mi się byc lepszym zawodnikiem ale kto inny rządzą w barcelonie i to te osoby będą zbierać za całą politykę laury lub przeciwnie . jedynie co mogę zrobić to podziękować Yaya Touré że włożył wiele wysiłku i serce w grę dla Barcelony.
0
Visca el Barça, Visca Catalunya!!! tyle w temacie
0
wczoraj bym pewnie skakał z radoście, wynik wspaniały , wymarzony, ale dziś... dziś jestem usatysfakcjonowany z wyniku... ale nie będę świętował. Uwielbiam Barcelone ale kocham Polskę i mam szacunek dla ludzik którzy dziś stracili życie w tragicznych okolicznościach...
Miły gest obu zespołów... visca
0
proboszcz...
może i Walcott strzeli bramkę, jako zmiennik ale będzie to jedynak bramka dla Arsenalu stawiam 3-1 dla Barcy :D :D
0
xelnaij..
jesteś dla mnie śmieszny. Ile ty masz lat?? jeden mecz to dal Ciebie wszystko?? fajnie że Fabregas walczył ale... on i tak by nie zagrałby na CN. to że grał dalej to jego prywatny wybór. gdyby Messi (lub ktoś inny) grał z kontuzją byłbym zły.jeden mecz to nie wszystko!! po pierwsze to jest dwumecz po drugie cóż taki zawodnie może zrobić na boisko jak ledwo chodzi?? dzieci grające na podwórku mogą tak robić a nie zawodnik który walczy o mistrzostwo Anglii lige mistrzów, oraz chce zagrać na Mundialu. rozumiem że jesteś młody i żyjesz chwilą ale ja osobiście wolałbym rozważnego piłkarza mieć w składzie. że ty żyjesz tylko chwilą... dobrze że tylko udzielasz się na forum...
0
wygraliśmy:D temat zamknięty;p świętujmy !! Wesołych świąt:)
0
Kujde
chciałbym zauważyć że dwumecz z arsenalem nie jest jeszcze historią, i nie płacz, stwierdzam tylko fakty że ostatnio coś naszym koncentracji brakuje pod koniec meczu
0
wróciliśmy do Londynu?? ;/
0
co jak co ale Czyhrynskiego każdy bierze na wyprzedzenie;/ może i chłopak sie stara ale na prawdę jego start do piłki wygląda tragicznie...
0
Yaya coś nie lubi Basków;P a Bojan przy drugiej bramce .... aaaa... ale to było dobre:D no i messi gol:D
0
dawno sie nie udzielałem ale... wynik 2-2 nie jest tragedią, ba nawet bym powiedział że to bardzo dobry wynik,wiadomo było 0-2 ale jak się nie ma co się lubi to sie lubi.. boli mnie tylko to że nie mamy środka na rewanż ;/ fakt milito zagra swoje (przynajmniej mam taką nadzieje ) ale marquez... ;/ zobaczymy , chyba że yaya ale .... zobaczymy.
cieszmy sie tym wynikiem nie jest on zły.
Visca el Barça, Visca Catalunya!
0
hm... jak Barca grała w pucharze króla to nie mieliśmy tyle urazów co teraz , wiec jest to dość dziwne. Pep mówił że po odpadnięciu trzeba bedzie w środy intensywnie trenować, teraz po jakimś czasie piłkarze padają jak muchy ;/ boje sie tylko żeby ich nie zajechał a kontuzje były przyczyną własnie tych treningu. Ale nie ma co dramatyzować, w barcelonie gra przeszło 20 zawodników o zbliżonych umiejętnościach wiec powinni dać sobie rade. pozdro
0
Panie i Panowie mogę teraz napisać jedno. TO BYŁ NASZ SEZON!!! oczywiście piłkarze jak i sztab zasługuje na brawa ale my jako kibice możemy też czuć się dziś bosko :D hehehehe to jest był i bedzie nasz sezon nikt i nic tego nie zmieni. Vamos BARCA!
0
Dokładnie Valsor tak jak ty pomyślałem Barca to więcej niż klub :)
0
wczoraj po meczu byłem zły ale nic nie pisałem dałem się wyszaleć dzieciom neo, chociaż wieczorem po tych banach było już widać iż wreszcie normalni kibice zaczynają się wypowiadać. Cały mecz był chaotyczny to fakt ale styl nie był taki tragiczny nie przesadzajmy i nie piszmy o jakimś kryzysie. Jeśli chodzi o Marquez fakt jest bez formy ale właśnie w takich meczach ma odzyskać pewność siebie na boisku wiec kiedy ma Pep go wpuścić w Kazaniu ?? w meczu znacznie ważniejszym? Czyhryński jest kupiony by tworzył w przyszłości wraz z Pique zgranych i ciężkich do przejścia obrońców. Te transfery w tym sezonie nie były takie źle jak tu się pisze no chyba że ktoś nie rozumie piłki to może przeżywać czemu nie mamy jakiś drogich gwiazd które przegrywały by z 3 ligowcem. jedynie co mnie tak naprawdę martwi to forma Messiego. Nie będę go krytykował gdyż wiele dzięki niemu już zdobyliśmy ale wczoraj nie wykazał się niczym szczególnym i nie zachował zimnej krwi do końca, mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości wróci do swojej właściwej dyspozycji.
ale wyszedł mi mały felieton ;P ok trzymajcie się ciepło,życzę spokojnych świat ;)
0
Miałem dodać komentarz... ale czytając wypowiedzi niektórych "fanów" postanowiłem że nie bede sie produkował :P Prawdziwi wiedzą co jest grane i nie dramatyzują. pozdro
0
z : Barcelonista87 Moderacja zgodzę sie tylko w jednej kwestii ... ALe za to kocha się Barce te wymiany piłe k to poezja:) to fakt :D
cóż mecz nie był taki zły oczywiście chciałbym by BARCA wygrała ale to jest początek sezonu nie możemy wymagać za dużo :) zobaczymy co bedzie w sie działo na stadionie w barcelonie ;) podejrzewam że bedzie inny wynnik :) ok czas pokaże ale nie było tak zle pozdero :p
0
Pique i Alvesa rewelacja (czyli jeśli chodzi o nich to norma;P ) reszta dobrze tylko Heniu mnie troche zawiódł ale cóż może sie rozkręci może nie w dzisiejszym meczu ale sezonie. pozdro ;)
0
co jak co ale Motta był jednym z moich ulubionych zawodników Barcelony no cóż miał pecha z kontuzjami i że zapomniał się jako sportowiec i zaczął bawić sie z ronaldinio ale widać że chłopak sie nie poddaje gdzie jest teraz roni a gdzie on ? w przeciwieństwie do brazylijczyka wciąż sie rozwija .
p.s 2-3 dla Barcy :D
pozdro
0
miłe to uczucie gdy wszyscy krytycy milczą ;P ibra zagrał dobrze gdy nie miał pomocy w ataku nie szło mu to fakt ale kto osamotniony dały rade ?? gostek 15 w przerwie mogleś ogladać powtórki :P oczywiście żartuję trzymaj sie ciepło widzę że ty też jesteś oddanym kibicem Barcy :D pozdro też dla reszty najlepszych kibiców bo kibicują najlepszemu klubowi ;P pozdro
0
sorry gostek 15 że nie pisze tak poprawnie jak ty ale wiesz w momencie gdy ty tu siedzisz i piszesz ja śledzę jak barca gra, a przy okazji masz racje :p troche sie zapomnialem ale irytuje mnie ten płacz tych dzieci co chcą by barca caly czas gromiła
0
o matko jak wy marudzicie ;/ to jest początek sezonu podejrzewam że pepe ich tak samo jak ostatnio przygotował i dopiero się tak na dobre rozkrecą za jakiś czas. co wy narzekacie , w zeszłym sezonie mieliśmy znacznie gorszy start a co bylo na końcu ?? na ile punktów uciekliśmy realowi ?? :) spokojnie wszystko w swoim czasie, widać że wielu sezonowców do nas dołączyło ;/
0
ja tam nie przeżywam tej porażki lepiej teraz zeby mieli taki kubeł zimnej wody niż w sezonie jak bedziemy grać z realem czy kimś innym. po za tym co to był za skład ,testuj pepe za co ma plusa. nie mam co robić obejrzem sobie powtorke :) jak ktoś też chce tu jest link http://iraqgoals.net/ch3.html pozdro
0
plus za to że się piłkarze starają grają do końca a to tylko mecz towarzyski a tu już niektórzy wieszają psy na piłkarzach barcy co z was za kibice ? sami widzicie jaki jest skład na boisko to po co ten strach, spokojnie czas pokaże :)
0
powiem tak... obrońcy młodzi nie zachwycili mnie, maxwell ok podoba mi sie jego styl gry, pedro mysli ze jest juz zawodnikiem z najwyzszej półki ale tak naprawde jego gra nie wnosi wiele do zespolu , dobrze i pozytywnie zaskoczyl mnie Jeffren. zobaczymy co bedzie w drugiej połowie a i Gudjohnsen... moglibyśmy go sprzedać...
0
Nie wiem kto stworzył ten film i szczerze nie interesuje mnie to , wiem za to kto dał mi możliwość przeżyć te piękne chwile w tym sezonie :) oczywiście nasi piłkarze z BARCY!!! i to im należą się podziękowania :) a jeszcze jedno... ktoś pisał że był to piękny wieczór... błąd tych wieczorów w tym sezonie było wiele :) (no chyba że oglądałem tylko finał... ) Visca el Barca y Visca Catalunya
0
no humor mi z rana poprawił Messi :D cieszy gol z dalszej odległości , bo to często sie nie zdarza ;/