0

jeśli eto odejdzie to mam nadzieje że przynajmniej bedzie pożegnany w sposób jaki mu sie należy czyli z wielkim szacunkiem , gdyż mimo wszystko ten piłkarz kilka razy nam uratował skórę a o ostatnich dwóch finałach LM nie bede wspominał.

0

cóz zobaczymy co przyszłość pokaże póki co fenomenalni jak na swój wiek są Thiago Alcantara oraz Rubén Rochina, jakoś ten młody Gael Etock mnie nie przekonał ... mam nadzieje że jedank sie mylę ;P

0

jeśli chodzi o transfery nigdy sie nie wypowiadam, gdyż tak naprawde to nie ma wpływu żadnego na klub, możemy jak dzieci realu wołać i prosić o transfery ale po co ? my mamy trzy puchary zdobyte w tym sezonie oni... nic wiec muszą się starać stworzyć jakąś paczkę która będzie walczyć na arenie krajowej jak i europejskiej (jak wiedzieć real od kilku lat nie przechodzi 1/8 LM :P ) Zlatana nie jest taki zły jeśli chodzi o jego wymianę za Eto.... początkowo byłem na nie ale, ta koncepcja silnego napastnika przy Messim i Henry nie jest taka zła, tylko ten jego charakter...

0

Zgadzam się z pascal 13 każdy w tym meczu zrobił co do niego należało. Oglądałem ten mecz już 5 raz i nie mogę wymienić najlepszego zawodnika gdyż jest to naprawdę ciężkie. po za tym zwycięzców się nie osądza :P

p.s jest to dopiero moj pierwszy post po finale... tak długo świętowałem i do domu nie wracałem :D

visca el Barça visca Catalunya!!!!

0

Miło patrzy się na takie obrazki :D szkoda tylko że nie można było być tego dnia wraz z nimi tam ;/ Visca el Catalunya !

0

Chłopaki ... brak słów !!! Pięknie :D niech każdy świetuje na swój sposób ;D najlepszy mecz barcy z realem jaki wiedziałem. pozdrawiam wszystkich oddanych fanów barcelony :D pozdro

0

Szacunek dla... Realu że wciąż walczy z nami, ale dziś już jestem spokojny mimo remisu Barcelony. Według mnie był to najtrudniejszy mecz, którego się bardzo obawiałem i słusznie. Jestem jednak spokojny o mistrzostwo w lidze hiszpańskiej Barcy :) irytuje mnie troche jednak fakt iż Barcelona gra pięknie a mimo to ma tak małą przewagę nad grającym naprawde kiepski futbol realem ;/ cóż nikt nie mówił że piłka jest sprawiedliwa...

0

słuchajcie całym sercem jestem za Barceloną ale nie mów hop zanim nie skoczycie (do sklepu po pepsi ;P ) !! a widzę że już nie jeden z was świętuje zwycięstwo ;/ oby się tylko nie powtórzyła sytuacja z wczorajszego wieczoru... jak w manchesterze stadion gospodarzy ucichł ;/

0

podejście numer dwa może ....



0

wszystko fajnie ładnie ale... jak pique zapodaje muze to jest ok a jak ja daję linka gdzie jest utwór przedstawiający nasz zespół to dostaję bana... ;/ a może ja też chciałbym rozweselic atmosferę na stronie naszego uwielbianego klubu ? ;/

0

pepe jest trenerem ale... ja bym bojana zostawił do końca. mecz jest raczej wygrany oni teraz go by kryli bo juz dwie im strzeli bramki a eto nie może dostać żółtej bo za tydzien by nie mogł grac. ja bym go nie wpuścił ;/ ł

0

ok i co ? kto pamięta mój komentarz przed meczem? wiec owa zła passa gdy nie oglądam meczu trwa barca wtedy nie wygrywa ;/ ale co tam i tak mamy mistrzostwo :p BARCA!!!!!!!!

0

oby było tak łatwo jak zawsze :) ale... pierwszy raz w tym sezonie oglądałem praktycznie wszystkie mecze barcy, opuściłem tylko pierwszy mecz w sezonie (na dodatek przegrany) i dwa w lidze mistrzów (z wisłą k. oraz Szachtarem) jak wiecie wszystkie były przegrane ;/ dziś też nie będę oglądał wiec mam nadzieje że ta passa się skończy ;/ ;p przecież grają piłkarze a nie widzowie ;p pozdro dla fanów kataloni :D

0

Ban! - 1 tydz.

0

wszystko fajnie ale... nie dzieli sie skóry na niedźwiedziu ;/ mistrzostwa jeszcze nie zdobyliśmy a tu w artykule już mamy mowę o tytule " A wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie najważniejszym zadaniem będzie obrona tytułu." jaki ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?