0

i * Rafinha :D

0

tak ;] a w obronie Tello, Dongou. Xavi o Rafinha ;]

0

hanc

chyba nie wyczuli żartu :D

0

Pytanie do redakcji:

będzie jakaś transmisja z prezentacji Villi?

0

morrison

jest na liście rezerwowej ;] jeszcze wszystko może się zdarzyć

0

a tymczasem Ronnie w Milanie walczy o wyjazd na MŚ, dawno nie widziałem, żeby mu tak zależało :)

0

poprawcie: dzieSięciu ;)

0

Xavi jest jak wino :D im starszy tym lepszy :D

0

hahahaha Laporta ładnie głos sobie zajechał :D

0

Najlepsze: Cwaniactwo Pinto przy karnym - bezcenne :D

0

alfonso . . . Ty chyba inny mecz oglądałeś ;]

0

Messi jest młody i jeszcze nie raz dostanie te nagrode...

dziś należy sie ona bezsprzecznie Xavi'emu :)

0

no to pięknie :D w Valencii remis 3:3 tak więc jutro wygrać i przewaga nad peletonem wzrośnie :D

0

oj oby w tej 20 kolejce zemsta na Numancii była słodka... :D

0

jest pięknie.... 3 mecze z najtrudniejszymi rywalami i 9 pkt :)

jeszcze tylko Villareal - myśle, że to będzie najtrudniejszy mecz...

VeB ;)

0

komentarz polski ok ;) ale te hiszpańskie "tiki taka tiki taka"... coś pięknego :D

0

14 kolejek za nami.... spójrzcie Panie i Panowie na nasz bilans bramkowy.... :D

0

kolejny piłkarz w Realu , który bardzo często łapie kontuzje... brawa za "rozwage" panów z Madrytu :)

0

bez obrazy, ale Xavi'emu to on może najwyżej buty zawiązać :D

0

poprostu pięknie... Real 3:1 w plecki, Barca gromi w Sevilli :D można iść spokojnie spać :D

0

ale szczęście dziś mamy :D

0

GERARD

czy Atletico to nie poziom Sevilli?

0

no co jak co... ale tej techniki tak szybko nie straci, więc nie ma się co dziwić, ze mu dalej wolne wchodzą

0

panowie jest dobrze.... może nie wszyscy zachwycają... ale bramka to kwestia czasu... ciąg na brame jest wiec spoookojnie... jeszcze 45 minut ;)

0

rojadirecta ;] i wszystko jasne ;)

0

Ten Asenjo genialnie bronił... talent na skale światową!

0

a skrócik jakiś??

0

pl@stek

"męcze" się co mecz :D i tylko i wyłącznie hiszpański komentarz :D

0

pl@stek

BadTV na justinie

0

hiszpański komentarza po prostu booski

"tiki taka tika taka goooooool del Baaaaarceolona" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?