balcermen
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kędzierzyn-koźle
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i * Rafinha :D
0
tak ;] a w obronie Tello, Dongou. Xavi o Rafinha ;]
0
hanc
chyba nie wyczuli żartu :D
0
Pytanie do redakcji:
będzie jakaś transmisja z prezentacji Villi?
0
morrison
jest na liście rezerwowej ;] jeszcze wszystko może się zdarzyć
0
a tymczasem Ronnie w Milanie walczy o wyjazd na MŚ, dawno nie widziałem, żeby mu tak zależało :)
0
poprawcie: dzieSięciu ;)
0
Xavi jest jak wino :D im starszy tym lepszy :D
0
hahahaha Laporta ładnie głos sobie zajechał :D
0
Najlepsze: Cwaniactwo Pinto przy karnym - bezcenne :D
0
alfonso . . . Ty chyba inny mecz oglądałeś ;]
0
Messi jest młody i jeszcze nie raz dostanie te nagrode...
dziś należy sie ona bezsprzecznie Xavi'emu :)
0
no to pięknie :D w Valencii remis 3:3 tak więc jutro wygrać i przewaga nad peletonem wzrośnie :D
0
oj oby w tej 20 kolejce zemsta na Numancii była słodka... :D
0
jest pięknie.... 3 mecze z najtrudniejszymi rywalami i 9 pkt :)
jeszcze tylko Villareal - myśle, że to będzie najtrudniejszy mecz...
VeB ;)
0
komentarz polski ok ;) ale te hiszpańskie "tiki taka tiki taka"... coś pięknego :D
0
14 kolejek za nami.... spójrzcie Panie i Panowie na nasz bilans bramkowy.... :D
0
kolejny piłkarz w Realu , który bardzo często łapie kontuzje... brawa za "rozwage" panów z Madrytu :)
0
bez obrazy, ale Xavi'emu to on może najwyżej buty zawiązać :D
0
poprostu pięknie... Real 3:1 w plecki, Barca gromi w Sevilli :D można iść spokojnie spać :D
0
ale szczęście dziś mamy :D
0
GERARD
czy Atletico to nie poziom Sevilli?
0
no co jak co... ale tej techniki tak szybko nie straci, więc nie ma się co dziwić, ze mu dalej wolne wchodzą
0
panowie jest dobrze.... może nie wszyscy zachwycają... ale bramka to kwestia czasu... ciąg na brame jest wiec spoookojnie... jeszcze 45 minut ;)
0
rojadirecta ;] i wszystko jasne ;)
0
Ten Asenjo genialnie bronił... talent na skale światową!
0
a skrócik jakiś??
0
pl@stek
"męcze" się co mecz :D i tylko i wyłącznie hiszpański komentarz :D
0
pl@stek
BadTV na justinie
0
hiszpański komentarza po prostu booski
"tiki taka tika taka goooooool del Baaaaarceolona" :D