0

Bojan ma prawo jazdy?? :P

0

Pique*

0

Piqye powinien dostać najwyższą notę, za to co wyprawiał

na obronie, świetnie zagrał

0

Pique wywalczył sobie dziś podstawę...świetnie czyścił

0

piękna wrzuta ....jak na euro :D

0

miodzio :)

0

Messi18 wielkie dzięki ;)

0

będzie w necie transmisja live?? jak tak to proszę podajcie

jaki to kanała na Sopcast lub jakiś link wrzućcie :)

z góry dzinx :)

0

pięknna fota :)

oby uczeń przerósł mistrza :P

0

i jak tu spokojnie grać :/ współczuje mu :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?