balcermen
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kędzierzyn-koźle
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bojan ma prawo jazdy?? :P
0
Pique*
0
Piqye powinien dostać najwyższą notę, za to co wyprawiał
na obronie, świetnie zagrał
0
Pique wywalczył sobie dziś podstawę...świetnie czyścił
0
piękna wrzuta ....jak na euro :D
0
miodzio :)
0
Messi18 wielkie dzięki ;)
0
będzie w necie transmisja live?? jak tak to proszę podajcie
jaki to kanała na Sopcast lub jakiś link wrzućcie :)
z góry dzinx :)
0
pięknna fota :)
oby uczeń przerósł mistrza :P
0
i jak tu spokojnie grać :/ współczuje mu :/