O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Barcelona - PSG 6-1,najpiękniejsza pogoń za wynikiem w historii futbolu

0

Gangrena dotknęła tą drużynę w całóści,nie tylko zawodników.Całej ekipie rządzącej tą wielką drużyną powinno się podziekować.Ta jak kolega napisał jeden trybik nie działa i psuje się całe koło,jednym z trybików jest zarząd i po cześci to Oni nasypali piasku w koło zamachowe.Roszady personalne są konieczne i tu każdy ma swoje typy,obawiam się jednak że sprawę znów sprytnie zapudrujemy i rewolucji niet.Ryba psuje się od głowy,pasuje jak ulał

0

Wczorajszy poziom komentarzy Jurka Dudka przeszedł wszelkie możliwe granice absurdu.Rozumiem,że real to były klub,lecz tak stronniczego komentarza dawno nie słyszałem.Wypowiedz o czerwonej kartce i powrocie zawodnika po ewentualnie strzelonym karnym , a co to hokej.Jak ktoś pamięta mecz Borusia -Malaga,tam pan Ryczel pokazał podobną klase komentarza.

0

Autor bardzo konkretnie punktuje bolączki naszej drużyny.Ja chciałbym odnieść się jeszcze bardziej dosadnie.Uważam,że Barcelona "zabija" potencjał niektórych zawodników.Przykład Cescs jest modelowy,wszyscy wiemy,że powinien byc liderem naszej ekipy.Aleksis,który był gwiazdą Udinese,u nas bedzie przeciętnym zawodnikiem.Jednak najwiekszym wyzwaniem jest Neymar,,chłopak z iskrą bożą jak uważają niektórzy.Może byc naszą siła dającą parę w tłoki drużyny,jeśli jednak zamkniemy go w klatce z milionami podań i braku przestrzeni do pokazania swoich umiejętności to bedzie kolejnym dobrym zawodnikiem,lecz nie wybitnym.

0

Wczorajsza występ naszej reprezentacji nie był niczym nowym.Od wielu lat w naszej piłce wystepuje identyczny scenariusz: wielki nadzieje,mecz ostatniej szansy no i hit ostatniego sezonu matematyką możemy jeszcze wygrać.Nie to jest jednak najbardziej przerażające.Bardzo niepokojącą wzrasta liczba ekspertów,którzy sprytnie wmawiają nam,że w sumie te eliminacje to jednak sukces,bo przecież nie była najłatwiejsza ,rywale na wysokim poziomie.Rok w rok coraz wieksze manto i te sam łabedzi śpiew,że już niedługo,wierzcie,polacy nic się nie stało.Wybudowaliśmy piekne stadiony,cała infrastrukturę sportową,co rok nowa myśl szkoleniowa i nadal nic.Może należy przestać się tym interesowac,?,przecież mamy do wyboru inne ligi,kazdy co sobotę może obejrzeć dobrą europejską piłkę.Zostawmy naszą reprezentacje samą sobie,niech się taplają sami w tym błocie i sobie obiecują,że za rok...Na koniec dla mnie sytuacja najbardziej obrazująca to co napisałem, po porażce euro 2012 do strefy kibica w Warszawie wchodzi nasza reprezentacja i dziekuję za doping i prosi żeby w nich wierzyć podczas eliminacji do brazylijskiego mundialu,tłum podchwytuje sypią się brawa,ufff udało się kupic trochę spokoju.Dziś jest już po wszystkim,ciekawe kto tym razem bedzie nas mamił obietnicami i prosił o wiarę w następnych eliminacjach

Zobacz wszystkie

0

Wiele osób krytycznie oceniło Messiego po tym spotkaniu i słusznie.Wiele straconych piłek w środku pola,co powoduje szybką kontrę zespołu przeciwnego( bramka Drogby z Chelsea na 1-0).Każdy popełnia błędy i jest to zrozumiałe,ale Leo momentami zapomina o partnerach którzy mają lepszą pozycje do strzału.Nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy,jak zespół posiadający chyba najlepszych zawodników w lini pomocy nie potrafi przeprowadzić skutecznej kontry,wyjść 3-4 szybkimi podaniami.Wczoraj w koncówce Granada pokazała jak grożna jest kontra.Wczoraj ktoś napisał na forum,że obecny styl jaki prezentuje Barca może wystarczyć na ligę hiszpańską,lecz na Europę bedzie za mało.Zgadzam się w 100%

0

0

koksik2700 Zgadzam sie,że nie możemy liczyć tylko na naszą szkółkę,na którą wielu naszych przeciwników patrzy z zazdrością.Jednak od zawodnika za takie pieniądzę można oczekiwać więcej.Możę tak jak piszesz trzeba dac mu czasu.Sanchez ma spokojną głowę,nie wariuje a to w barcy też ważne.Na razie mnie nie przekonał,zobaczymy. W rewanżu stawiam 2-0

0

Nie będe pisał o poszczególnych momentach wczorajszego spotkania bo w nim byliśmy gorsi przez całe 90min.Te spotkanie to był wstyd dla tak wielkiego klubu jak barca,poziom zaangażowania do gry,zero walki,zero ambicji,to bardziej uderzało niz nieumiejętności piłkarskie.Usprawiedliwianie typu,że to sport,że real w końcu musiał wygrać,trafiają do mnie tak ja komentarze po każdy meczu że Aleksis walczył.Ten dwa mecze pokazały(mecz z Milanem) że tej ekipie się już niechce,są syci,najedzeni ,może nawet znudzeni,a to jest grozniejsze niż umiejętności piłkarskie i stosowanie się do taktyki.Przypomnijmy sobie początek zesonu,mecze przegrywane 0-1,1-2 a w 90min wynik jest korzystny dla nas,był pazur,zadzior,walka,że choć przesypialiśmy 60min to jeszcze można było powalczyć i to dawało efekt.Wygrać nie zawsze można to kibice wybaczą,lecz takiego braku zaangażowania nie widziałem w Barcelonie nie widziałem od lat.Momentami wygląda to jakby nasi piłkarze przegrywali mecz w szatni.Taktycznie nic wielkiego nie wymyślimy do rewanżu z Milanem,niema na to co liczyć,jednak jeśli uda się przywrócic tej ekipie chęć wygrywania to już bedzie dużo.Na koniec o wypowiedziach piłkarzy i trenera po meczach ktoś pluje w twarz a my twierdzimy że pada,zaraz wielu zarzuci mi że pewnie sezonowiec i nie wierzy,że z drużyną na dobre i złe chwilę,tylko dla mnie ta wiara musi być podparta jakimiś racjonalnymi argumentami a tą chwilę ja takich nie widzę,pozdrawiam

0

Ten mecz daje odpowiedz wszystkim znawcą,że Messi-ba cała barcelona nie da sobie rady w lidze angielskiej.Przepraszam a gdzie byli ci rzeznicy co mieli gryść trawę i odzyskiwać piłkę w rytm trzaskających kości,gdzie ta maszyna fizycznie mająca wykonczyć karła Messiego i spółkę?.Drużyna angielska która nie miała żadnego rzutu rożnego,dawno nie pamiętam.Mimo to brawo dla MU za postawę i zachowanie pomeczowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?