12 maja 2012, 22:19
0
ja cale zycie kinbicuje barcelonie czy bedzie dobrze czy zle :)
4 maja 2012, 10:48
Wszystkiego najlepszego cesc :)
29 kwietnia 2012, 21:49
brawo mesiik :)
14 kwietnia 2012, 23:23
nie ma lipy elegansio :D
messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tylko barca a Lukson mi tu gada tylko Visca el barca wariat :D
12 lutego 2012, 22:04
kwestia czasu kiedy real strzeli bramke przeciez levante nie moze tak garc wybijac pilki oby dalej niech troche wyjda z tego pola karnego :/
18 grudnia 2011, 11:51
ale xavi jak przyjal pilke jak w meczu z realem gdzie stzrelil 5-0 i byla manita :)
12 lutego 2012, 22:06
bardzo ciezko bedzie zremisowac dla levante jak oni tak sie bronia calym zespolem na 20 metrze :/ to w koncu cos musi wpasc :/
26 listopada 2011, 23:22
ja pierdziele :/
12 lutego 2012, 22:08
ramos powinien dostac czerona kartke :/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ja cale zycie kinbicuje barcelonie czy bedzie dobrze czy zle :)
0
Wszystkiego najlepszego cesc :)
0
brawo mesiik :)
0
nie ma lipy elegansio :D
0
messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tylko barca a Lukson mi tu gada tylko Visca el barca wariat :D
0
kwestia czasu kiedy real strzeli bramke przeciez levante nie moze tak garc wybijac pilki oby dalej niech troche wyjda z tego pola karnego :/
0
ale xavi jak przyjal pilke jak w meczu z realem gdzie stzrelil 5-0 i byla manita :)
0
bardzo ciezko bedzie zremisowac dla levante jak oni tak sie bronia calym zespolem na 20 metrze :/ to w koncu cos musi wpasc :/
0
ja pierdziele :/
0
ramos powinien dostac czerona kartke :/