0

ja cale zycie kinbicuje barcelonie czy bedzie dobrze czy zle :)

0

Wszystkiego najlepszego cesc :)

0

brawo mesiik :)

0

nie ma lipy elegansio :D

0

messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tylko barca a Lukson mi tu gada tylko Visca el barca wariat :D

0

sreal wygra 3-0 sporting nie wytrzyma 30 minut :/

0

affelay z tego co wiem nie dlugo ma zaczac trenowac nie wiem nawet czy nie w tym tygodniu bo z tego co wiem to do 8 marca mial zaczac treningi

0

no a rodriguez znowu blad wmeczu no poprostu smiech na sali

0

szaszor nadajesz sie na strone realu wiec idz tam chlopie i badz obiektywny bo szkoda cie czytac bo pierdoly piszesz nie samowite ile razy bylo ze atletico nic nie gralo z realem ??

0

stary przeciez o tym wiem nie mialbym pretensji do zadnej druzyny jakby gryzli trawe a tak nie jest jedynie z barcelona tak graja :/ szkoda cokolwiek pisac ja wierze ze wygramy puchar krola i bardzo mi sie marzy obronienie tytulu Champions league Visca el Barca

0

szaszor powied zmi jedno dlaczego duzo druzyn gra ofensywnie z realem ?? a z barcelona stawiaja autobus bo wiedza ze jak sie oslonia tak jak valencia dostana manite i czesc proste :/ a po tym meczu widze jak gra espanyol pilki nie potrafia przyjac vazquez mial praktycznie 2 setki i co przyjac pilki nie potrafi wiec co tu duzo gadac :/

0

szaszor spadaj na swoj real madryd po co tu wchodzisz ?? kibice barcelony sie wyppowiadaja i pisza co chc a a ty zapitalaj na swoja stronke

0

ksobi nie chodzi o to ze real gra w tym sezonie rowno chodzi o to ze nie walcza inne zespoly z realem a z barcelona postawia autobus na 20 metrze i sie bronia ,nie mialbym pretensji jezeli by walczyli jak z barcelona atak nie jest i dupa 2-0 :/

0

ja pierdole nie widzialem takiej druzyny ktora gra taka padake jak espanyol nawet pilki nie potrafia przyjac :/

0

vazquez nie potrafi opanowac pilki hahahahhaha i gdzie ten real ma stracic punkty :/

0

no i stalo sie :/

0

zauwazylem ze trasznie wolno wracaja pilkarze espanyolu po stracie pilk jakby kaka lepiej podal groznie by bylo :/ mam nadzieje ze baeda walczyc do konca

0

ale bardzo proste bledy pilkarzy espanyolu jak tak bedzie zaraz sobie strzela :/

0

narazie real nic ciekawego nie gra espanyol duzo lapie pilkarzy realu na spalonych :) a vazquez jakby 3 min temu opanowal dobrze pilke to by wyszedl sam na sam :P

0

na co tu liczyc espanyol pewnie da ciala o przegra specjalnie z 3-0 :/

0

to jest ta barca z najlepszych miesiecy :)

0

messi :) kocham go

0

messi :)

0

zle zaczynamy :/

0

a moze mi ktos powiedziec co jest szczerze z tym xavim ??

0

0

0

0

jako kibic barcy powiem ze bramka bardzo ladna kryski ale messi nie powiedzial ostatniego slowa w klasyfikacji krola strzelcow :)

0

w tym sezonie ciezko im ida wyjazdy no nie mowic jeszcze o kontuzjach kluczowych graczy i roszada caly czas skladem :/ to sa przyczyny takie ze real jest pierwszy a barca druga :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?