ballack
Dołączył/a: listopad 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja cale zycie kinbicuje barcelonie czy bedzie dobrze czy zle :)
0
Wszystkiego najlepszego cesc :)
0
brawo mesiik :)
0
nie ma lipy elegansio :D
0
messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tylko barca a Lukson mi tu gada tylko Visca el barca wariat :D
0
sreal wygra 3-0 sporting nie wytrzyma 30 minut :/
0
affelay z tego co wiem nie dlugo ma zaczac trenowac nie wiem nawet czy nie w tym tygodniu bo z tego co wiem to do 8 marca mial zaczac treningi
0
no a rodriguez znowu blad wmeczu no poprostu smiech na sali
0
szaszor nadajesz sie na strone realu wiec idz tam chlopie i badz obiektywny bo szkoda cie czytac bo pierdoly piszesz nie samowite ile razy bylo ze atletico nic nie gralo z realem ??
0
stary przeciez o tym wiem nie mialbym pretensji do zadnej druzyny jakby gryzli trawe a tak nie jest jedynie z barcelona tak graja :/ szkoda cokolwiek pisac ja wierze ze wygramy puchar krola i bardzo mi sie marzy obronienie tytulu Champions league Visca el Barca
0
szaszor powied zmi jedno dlaczego duzo druzyn gra ofensywnie z realem ?? a z barcelona stawiaja autobus bo wiedza ze jak sie oslonia tak jak valencia dostana manite i czesc proste :/ a po tym meczu widze jak gra espanyol pilki nie potrafia przyjac vazquez mial praktycznie 2 setki i co przyjac pilki nie potrafi wiec co tu duzo gadac :/
0
szaszor spadaj na swoj real madryd po co tu wchodzisz ?? kibice barcelony sie wyppowiadaja i pisza co chc a a ty zapitalaj na swoja stronke
0
ksobi nie chodzi o to ze real gra w tym sezonie rowno chodzi o to ze nie walcza inne zespoly z realem a z barcelona postawia autobus na 20 metrze i sie bronia ,nie mialbym pretensji jezeli by walczyli jak z barcelona atak nie jest i dupa 2-0 :/
0
ja pierdole nie widzialem takiej druzyny ktora gra taka padake jak espanyol nawet pilki nie potrafia przyjac :/
0
vazquez nie potrafi opanowac pilki hahahahhaha i gdzie ten real ma stracic punkty :/
0
no i stalo sie :/
0
zauwazylem ze trasznie wolno wracaja pilkarze espanyolu po stracie pilk jakby kaka lepiej podal groznie by bylo :/ mam nadzieje ze baeda walczyc do konca
0
ale bardzo proste bledy pilkarzy espanyolu jak tak bedzie zaraz sobie strzela :/
0
narazie real nic ciekawego nie gra espanyol duzo lapie pilkarzy realu na spalonych :) a vazquez jakby 3 min temu opanowal dobrze pilke to by wyszedl sam na sam :P
0
na co tu liczyc espanyol pewnie da ciala o przegra specjalnie z 3-0 :/
0
to jest ta barca z najlepszych miesiecy :)
0
messi :) kocham go
0
messi :)
0
zle zaczynamy :/
0
a moze mi ktos powiedziec co jest szczerze z tym xavim ??
0
0
0
0
jako kibic barcy powiem ze bramka bardzo ladna kryski ale messi nie powiedzial ostatniego slowa w klasyfikacji krola strzelcow :)
0
w tym sezonie ciezko im ida wyjazdy no nie mowic jeszcze o kontuzjach kluczowych graczy i roszada caly czas skladem :/ to sa przyczyny takie ze real jest pierwszy a barca druga :/