0

messsiiii :)

0

gooool xavi :)

0

alves odpoczywa ze wzgledu na real :)

0

wszystkiego najlepszego victor 100 lat!!!! i jeszcze wiele sukcesow z barcelona :)

0

kurwa nie wierze :/

0

ja p[ierdole

0

messi dzisiaj caly czas chodzi po boisku w ogole jest nie widoczny i barca duzo traci :/

0

zamyka wam buzie niedowiarki a polowa fabregas niepotrzebny L) brawo valdes visca el barca :)

0

cesc goooooollllllll

0

mowilem ze bedzie 4-0 :) cala barda bez wysilku i spokojnie na luzie ogrywa rywala :)

0

to jest caly messi :) xavi 3 asysta :P

0

guardiola zlapal sie za glowe i sobie mysli co ten mascherano robi :D

0

wrocil :D

0

komentator zamilkł :P

0

kocham barcelona oni sa dl amnie normalnie jak rodzina moglbym ich ogladac 24 h :) tutaj bedzie 4-0 tak stawiam :)

0

ile to osob narzekalo po co nam fabregas mamy thiago mlodego dobrego :) bylem pewny ze cesc sie sprawdzi w koncu bo to katalonczyk :)

0

fabregas 2 bramka :) ale jaka piekna :P

0

fabregas :)

0

moze do pedro nie podawajcie smieszny ten komentator ahhaha :D

0

komentator jest naprawde udany :)

0

ale xavi jak przyjal pilke jak w meczu z realem gdzie stzrelil 5-0 i byla manita :)

0

co do valdesa bardzo dawno nie widzialem w jego wykonaniu tak slabego meczu glupie straty niedokladne podania i niepewnosc w bramce na szczescie dobrze dzisiaj sie to skonczylo :)zyczy wszystkim kibicow barcy jak i realu milej nocy dobranoc

0

powiem tak ciesze sie ze barcelona tak stracila bramke szybko z tego wzgledu ze zaczeli grac w pilke od 15 minuty i real bardziej przeszedl na kontrataki nie podobala mi sie troszke gra abidala i pique ,za duzo strat glopich zagran a abidal pare razy dal sie z byt latwo ograc dla di mari ciesze sie bardzo ze zwyciestwa czas wygrac klubowe mistrzostwa swiata i wracac z pucharem visca el barca :)

0

cesssss kocham go xd :)

0

inter przegrywa z cska 1-2 zaskakujace wyniki :D

0

hahaha a manchester utd 2-0 przegrywa

0

csec 1-0 :)

0

nie ma co sie oszukiwac gramy bardzo slabo :/ niedobrze to wrozy na mecz z realem

0

czlowieku jakich mniej sezonowcow kibicuje im 15 lat i przezywam ich porazki strasznie ,ale nie ma co sie oszukiwac na wyjazdach oprocz meczu z milanem bardzo slabo graja malo sytuacji :/

0

ja pierdziele :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?