ballack
Dołączył/a: listopad 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
messsiiii :)
0
gooool xavi :)
0
alves odpoczywa ze wzgledu na real :)
0
wszystkiego najlepszego victor 100 lat!!!! i jeszcze wiele sukcesow z barcelona :)
0
kurwa nie wierze :/
0
ja p[ierdole
0
messi dzisiaj caly czas chodzi po boisku w ogole jest nie widoczny i barca duzo traci :/
0
zamyka wam buzie niedowiarki a polowa fabregas niepotrzebny L) brawo valdes visca el barca :)
0
cesc goooooollllllll
0
mowilem ze bedzie 4-0 :) cala barda bez wysilku i spokojnie na luzie ogrywa rywala :)
0
to jest caly messi :) xavi 3 asysta :P
0
guardiola zlapal sie za glowe i sobie mysli co ten mascherano robi :D
0
wrocil :D
0
komentator zamilkł :P
0
kocham barcelona oni sa dl amnie normalnie jak rodzina moglbym ich ogladac 24 h :) tutaj bedzie 4-0 tak stawiam :)
0
ile to osob narzekalo po co nam fabregas mamy thiago mlodego dobrego :) bylem pewny ze cesc sie sprawdzi w koncu bo to katalonczyk :)
0
fabregas 2 bramka :) ale jaka piekna :P
0
fabregas :)
0
moze do pedro nie podawajcie smieszny ten komentator ahhaha :D
0
komentator jest naprawde udany :)
0
ale xavi jak przyjal pilke jak w meczu z realem gdzie stzrelil 5-0 i byla manita :)
0
co do valdesa bardzo dawno nie widzialem w jego wykonaniu tak slabego meczu glupie straty niedokladne podania i niepewnosc w bramce na szczescie dobrze dzisiaj sie to skonczylo :)zyczy wszystkim kibicow barcy jak i realu milej nocy dobranoc
0
powiem tak ciesze sie ze barcelona tak stracila bramke szybko z tego wzgledu ze zaczeli grac w pilke od 15 minuty i real bardziej przeszedl na kontrataki nie podobala mi sie troszke gra abidala i pique ,za duzo strat glopich zagran a abidal pare razy dal sie z byt latwo ograc dla di mari ciesze sie bardzo ze zwyciestwa czas wygrac klubowe mistrzostwa swiata i wracac z pucharem visca el barca :)
0
cesssss kocham go xd :)
0
inter przegrywa z cska 1-2 zaskakujace wyniki :D
0
hahaha a manchester utd 2-0 przegrywa
0
csec 1-0 :)
0
nie ma co sie oszukiwac gramy bardzo slabo :/ niedobrze to wrozy na mecz z realem
0
czlowieku jakich mniej sezonowcow kibicuje im 15 lat i przezywam ich porazki strasznie ,ale nie ma co sie oszukiwac na wyjazdach oprocz meczu z milanem bardzo slabo graja malo sytuacji :/
0
ja pierdziele :/