0

kibicuje im 16 lat wiec wierze ze jeszcze real sie potknie w paru meczach a barca zagra na swoim poziomie tak jak nas przyzwyczaila

0

a u nas dostaniecie baty i beda 4 mecze i barca bedzie pierwsza :)

0

a tak w ogole uciekac do siebie na strone cieszcie sie z ligi ale pamietajcie ze jeszcze duzo meczy zostalo i mysle ze w 3 meczach wam sie noga powinie a barca wygra wszystko VISCA EL BARCA

0

sosnus tak to prawda bramka powinna byc uznana dla realu ale czerwo ramosa ewidentne i skad mozesz wiedziec jakby sie dalej mecz potoczyl ??pewnie karnego by nie bylo i czerwonej kartki tez nie wiec mi tu nie gadaj fachowcu

0

panowie nie ma co myslec czy levante wytrzyma do 70 czy 80 min real przycisnie na poczatku i pewnie szybko strzela i skonczy sie cala zabawa :/

0

ale ramos czerwo jak nic

0

michas co ty mi wygadujesz ramos powinien dostac czerwona kartke bez zadnego alu i oczywiscie grac levante druga zolta i powinni grac po 10

0

no i tak jak mowilem skonczylo sie dobre niestety bronili sie w polu karnym i sie skonczylo jak sie skonczylo

0

i sie zaczyna omfg

0

nie moze grac tak levante wyjdzie troche z tego pola karnego

0

prawda jest taka ze real potrafi wygrywac ze slabszymi rywalami szczegolnie na wyjezdzie a barcelonie w tym roku to niestety nie wychodzi :/

0

tak tylko ze villareal madrze sie bronil na 30 metrze a levante broni sie na 20 metrze jedno prostopadle podanie i moze byc zle :/

0

ramos powinien dostac czerona kartke :/

0

bardzo ciezko bedzie zremisowac dla levante jak oni tak sie bronia calym zespolem na 20 metrze :/ to w koncu cos musi wpasc :/

0

kwestia czasu kiedy real strzeli bramke przeciez levante nie moze tak garc wybijac pilki oby dalej niech troche wyjda z tego pola karnego :/

0

nie podniecajcie sie mecz zakonczy i tak sie pewnie z 4-1 obym sie mylil

0

JESZCZE JAKIE ZMIANY :/

0

PRZEPRASZAM PO MECZU Z ESPANYOLEM :)

0

panowie lige przegralismy dawno po meczu z Osasuna nie potrafimy w tym sezonie wygrywac na wyjazdach wiec nie dziwmy sie ze liga przegrana.NIC NAM NIE DA ZE JESZCZE WIERZYMY JA OSOBISCIE TEZ WIERZE ZE MOZNA JESZCZE LIGE WYGRAC ALE NIUE OSZUKUJMY SIE PEP EKSPERYMENTUJE SKLADEM JAK POTLUCZONY NIE MA W TYM SEZONIE ZELAZNEJ 11 ,POWIEDZCIE DLACZEGO XAVI,INIESTA ,FABREGAS SIEDZA NA ŁAWCE ??SZKODA SLOW JESTEM STRASZNIE ZAWIEDZIONY I ZDEZERWOWANY ALE KOCHAM ICH I TAK VISCA EL BARCA

0

ja pierdziele niedobrze rozpoczelismy to spotkanie noiestety ale duzo czasu jeszcze

0

fabregas 1-0 :)

0

super szkoda mowic :/ widze ciezki ten mecz ale mysle za barca w koncu sie obudzi i zacznie cos grac

0

nie no tego to juz nie wygramy

0

ja pierdziele co za pech

0

meczu nie powinnismy przegrac ale ciezko bedzie wygrac jak sytuacji brak a czas ucieka ale wierze ze sie uda :) Visca el barca

0

ciezko idzie ta gra barcelony ale trzeba wierzyc do samego konca :)

0

visca el barca !!!!

0

0

panowie jak nie strzela 3 bramki bedzie bardzo ciezko :/

0

no i zacznie sie robic nerwowo :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?