nie wiem czy ktoś już to poruszał bo sporo postów jest a ja nie bardzo mam czas żeby to teraz przeglądać ale czy ktokolwiek zauważył, że druga bramka dla saragossy padła nie przepisowo? przecież wznowienie gry było z toczącej się piłki, a i nie jestem pewien czy przypadkiem ten co strzelił nie był na spalonym
widzę że kolega Ralfi1985i postanowił się wykazać, ale nie potrafi nawet dobrze skopiować czyjegoś tekstu, ostatnia linijka jest nie pełna, ten sam tekst widziałem już na onecie
tak z innej beczki, ale że to obecnie najliczniej komentowane info to zapytam tutaj :), czy może ktoś z was wie gdzie można kupić oryginalną koszulkę Barçy, najlepiej gdzieś w wawie, albo przez neta, z góry dzięki za info
tak z innej beczki, ale że to obecnie najliczniej komentowane info to zapytam tutaj :), czy może ktoś z was wie gdzie można kupić oryginalną koszulkę barcy, najlepiej gdzieś w wawie, albo przez neta, z góry dzięki za info
nie wiem czy ktoś już to poruszał bo sporo postów jest a ja nie bardzo mam czas żeby to teraz przeglądać ale czy ktokolwiek zauważył, że druga bramka dla saragossy padła nie przepisowo? przecież wznowienie gry było z toczącej się piłki, a i nie jestem pewien czy przypadkiem ten co strzelił nie był na spalonym
tak z innej beczki, ale że to obecnie najliczniej komentowane info to zapytam tutaj :), czy może ktoś z was wie gdzie można kupić oryginalną koszulkę barcy, najlepiej gdzieś w wawie, albo przez neta, z góry dzięki za info
Komentarze
0
nie wiem czy ktoś już to poruszał bo sporo postów jest a ja nie bardzo mam czas żeby to teraz przeglądać ale czy ktokolwiek zauważył, że druga bramka dla saragossy padła nie przepisowo? przecież wznowienie gry było z toczącej się piłki, a i nie jestem pewien czy przypadkiem ten co strzelił nie był na spalonym
0
widzę że kolega Ralfi1985i postanowił się wykazać, ale nie potrafi nawet dobrze skopiować czyjegoś tekstu, ostatnia linijka jest nie pełna, ten sam tekst widziałem już na onecie
0
tak z innej beczki, ale że to obecnie najliczniej komentowane info to zapytam tutaj :), czy może ktoś z was wie gdzie można kupić oryginalną koszulkę Barçy, najlepiej gdzieś w wawie, albo przez neta, z góry dzięki za info
0
tak z innej beczki, ale że to obecnie najliczniej komentowane info to zapytam tutaj :), czy może ktoś z was wie gdzie można kupić oryginalną koszulkę barcy, najlepiej gdzieś w wawie, albo przez neta, z góry dzięki za info
0
panowie płacze ze szczęścia :)))))))))))))))))))))))))
0
nie wiem czy ktoś już to poruszał bo sporo postów jest a ja nie bardzo mam czas żeby to teraz przeglądać ale czy ktokolwiek zauważył, że druga bramka dla saragossy padła nie przepisowo? przecież wznowienie gry było z toczącej się piłki, a i nie jestem pewien czy przypadkiem ten co strzelił nie był na spalonym
0
rafalek50 : a wiesz co to jest ironia :P
0
Looky: ja rozumiem że ten twój pierwszy tekst to taka mała prowokacja, bo jeśli nie to gratuluje umiejętności czytania ze zrozumieniem :P
0
tak z innej beczki, ale że to obecnie najliczniej komentowane info to zapytam tutaj :), czy może ktoś z was wie gdzie można kupić oryginalną koszulkę barcy, najlepiej gdzieś w wawie, albo przez neta, z góry dzięki za info
0
falo47: nie pisze się "pisze" tylko jest napisane, najpierw naucz się po polsku pisać a potem poprawiaj po angielsku :P