0

nie wiem czy ktoś już to poruszał bo sporo postów jest a ja nie bardzo mam czas żeby to teraz przeglądać ale czy ktokolwiek zauważył, że druga bramka dla saragossy padła nie przepisowo? przecież wznowienie gry było z toczącej się piłki, a i nie jestem pewien czy przypadkiem ten co strzelił nie był na spalonym

0

widzę że kolega Ralfi1985i postanowił się wykazać, ale nie potrafi nawet dobrze skopiować czyjegoś tekstu, ostatnia linijka jest nie pełna, ten sam tekst widziałem już na onecie

0

tak z innej beczki, ale że to obecnie najliczniej komentowane info to zapytam tutaj :), czy może ktoś z was wie gdzie można kupić oryginalną koszulkę Barçy, najlepiej gdzieś w wawie, albo przez neta, z góry dzięki za info

0

tak z innej beczki, ale że to obecnie najliczniej komentowane info to zapytam tutaj :), czy może ktoś z was wie gdzie można kupić oryginalną koszulkę barcy, najlepiej gdzieś w wawie, albo przez neta, z góry dzięki za info

0

panowie płacze ze szczęścia :)))))))))))))))))))))))))

0

Etoo9 ty chyba inny mecz oglądałeś jak oceniasz występ Sylvinho jako słaby

0

wow, całkiem fajny trailer :)

0

Looky: ja rozumiem że ten twój pierwszy tekst to taka mała prowokacja, bo jeśli nie to gratuluje umiejętności czytania ze zrozumieniem :P

0

falo47: nie pisze się "pisze" tylko jest napisane, najpierw naucz się po polsku pisać a potem poprawiaj po angielsku :P

0

rafalek50 : a wiesz co to jest ironia :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?