O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Oby było tak dalej. Obstawiłem 2:0 dla nas w Lidze typerów ;)

0

DO PRZERWY 0:0

0

Kurde ale Pedro miał akcje :/

0

No widzę, że po tym meczu odpadnie trochę sezonowców. No i spokój.

Tak dzieci już możecie się popłakać bo wasza Barcelona ma już kryzys i teraz komu będziecie kibicować?? Hmmmm "Hala Madrit" ??

0

Ludzie jaki kryzys_ A wam by tak fajnie robota szła w tej temperaturze?? Chłopcy przyzwyczajeni do wręcz gorących temperatur jakie panują w Hiszpanii a ty nagle zsyłają ich prawie że na sybir. Nie ma się co dziwić.

Zobacz wszystkie

0

Messi08

zależy jaki masz dekoder. Jak ten z tych starszych co ma z przodu dekodera numer kanału to na pilocie klikasz zielony przycisk a potem bierzesz wszystkie programy. Tam poszukaj

0

Każdy jest mocny dopóki nie zagra z Barcą

0

No masakra z tego sędziego. 2 karne nie podyktowane a teraz jeszcze gol nie uznany , a już powinno być 0:2 dla Barcy. Jak tak dalej pójdzie i trafimy jeszcze na kilku takich sędziów to nie strzelimy tych 107 goli :/

0

2bartek1

89 minuta

0

Ludzie jaki kryzys_ A wam by tak fajnie robota szła w tej temperaturze?? Chłopcy przyzwyczajeni do wręcz gorących temperatur jakie panują w Hiszpanii a ty nagle zsyłają ich prawie że na sybir. Nie ma się co dziwić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?