Ludzie jaki kryzys_ A wam by tak fajnie robota szła w tej temperaturze?? Chłopcy przyzwyczajeni do wręcz gorących temperatur jakie panują w Hiszpanii a ty nagle zsyłają ich prawie że na sybir. Nie ma się co dziwić.
zależy jaki masz dekoder. Jak ten z tych starszych co ma z przodu dekodera numer kanału to na pilocie klikasz zielony przycisk a potem bierzesz wszystkie programy. Tam poszukaj
No masakra z tego sędziego. 2 karne nie podyktowane a teraz jeszcze gol nie uznany , a już powinno być 0:2 dla Barcy. Jak tak dalej pójdzie i trafimy jeszcze na kilku takich sędziów to nie strzelimy tych 107 goli :/
Ludzie jaki kryzys_ A wam by tak fajnie robota szła w tej temperaturze?? Chłopcy przyzwyczajeni do wręcz gorących temperatur jakie panują w Hiszpanii a ty nagle zsyłają ich prawie że na sybir. Nie ma się co dziwić.
Komentarze
0
Oby było tak dalej. Obstawiłem 2:0 dla nas w Lidze typerów ;)
0
DO PRZERWY 0:0
0
Kurde ale Pedro miał akcje :/
0
No widzę, że po tym meczu odpadnie trochę sezonowców. No i spokój.
Tak dzieci już możecie się popłakać bo wasza Barcelona ma już kryzys i teraz komu będziecie kibicować?? Hmmmm "Hala Madrit" ??
0
Ludzie jaki kryzys_ A wam by tak fajnie robota szła w tej temperaturze?? Chłopcy przyzwyczajeni do wręcz gorących temperatur jakie panują w Hiszpanii a ty nagle zsyłają ich prawie że na sybir. Nie ma się co dziwić.
0
Messi08
zależy jaki masz dekoder. Jak ten z tych starszych co ma z przodu dekodera numer kanału to na pilocie klikasz zielony przycisk a potem bierzesz wszystkie programy. Tam poszukaj
0
Każdy jest mocny dopóki nie zagra z Barcą
0
No masakra z tego sędziego. 2 karne nie podyktowane a teraz jeszcze gol nie uznany , a już powinno być 0:2 dla Barcy. Jak tak dalej pójdzie i trafimy jeszcze na kilku takich sędziów to nie strzelimy tych 107 goli :/
0
2bartek1
89 minuta
0
Ludzie jaki kryzys_ A wam by tak fajnie robota szła w tej temperaturze?? Chłopcy przyzwyczajeni do wręcz gorących temperatur jakie panują w Hiszpanii a ty nagle zsyłają ich prawie że na sybir. Nie ma się co dziwić.