0

Oby było tak dalej. Obstawiłem 2:0 dla nas w Lidze typerów ;)

0

DO PRZERWY 0:0

0

Kurde ale Pedro miał akcje :/

0

No widzę, że po tym meczu odpadnie trochę sezonowców. No i spokój.

Tak dzieci już możecie się popłakać bo wasza Barcelona ma już kryzys i teraz komu będziecie kibicować?? Hmmmm "Hala Madrit" ??

0

Ludzie jaki kryzys_ A wam by tak fajnie robota szła w tej temperaturze?? Chłopcy przyzwyczajeni do wręcz gorących temperatur jakie panują w Hiszpanii a ty nagle zsyłają ich prawie że na sybir. Nie ma się co dziwić.

0

Każdy jest mocny dopóki nie zagra z Barcą

0

Ibra się rozkręca. Oby tak dalej

0

KaKa 66 milionów

Ronaldo 94 miliony

Messi nie na sprzedasz

Są piłkarze których kupić nie można, za wszystkich innych zapłacisz kartą mastercard :P

0

Oni mogą sobie go kupić w Fifie

0

Mi to się marzy taki atak:

Arszawin Messi Villa

0

Messi08

zależy jaki masz dekoder. Jak ten z tych starszych co ma z przodu dekodera numer kanału to na pilocie klikasz zielony przycisk a potem bierzesz wszystkie programy. Tam poszukaj

0

Ja jestem ciekawy czy sędzia po meczu oglądnie go w TV i zastanowi się ile błędów popełnił.

0

2bartek1

89 minuta

0

No masakra z tego sędziego. 2 karne nie podyktowane a teraz jeszcze gol nie uznany , a już powinno być 0:2 dla Barcy. Jak tak dalej pójdzie i trafimy jeszcze na kilku takich sędziów to nie strzelimy tych 107 goli :/

0

No to szykuje nam się mecz z Chelsea. Oj będzie ciężko :/ No ale na Barce nie ma mocnych. Jesteśmy faworytami LM no i najlepszą drużyną na świecie :D

Mój typ:

-na dzisiejsze mecze:

Bayern 1:4 Barcelona

Chelsea 1:2 Liverpool

-na jutrzejsze mecze:

Porto 0:3 Manchester

Arsenal 1:0 Villarreal

Półfinały:

Chelsea-Barcelona

Manchester-Arsenal

Pozdro for all ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?