bamber_FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wólka Gieraszowska
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby było tak dalej. Obstawiłem 2:0 dla nas w Lidze typerów ;)
0
DO PRZERWY 0:0
0
Kurde ale Pedro miał akcje :/
0
No widzę, że po tym meczu odpadnie trochę sezonowców. No i spokój.
Tak dzieci już możecie się popłakać bo wasza Barcelona ma już kryzys i teraz komu będziecie kibicować?? Hmmmm "Hala Madrit" ??
0
Ludzie jaki kryzys_ A wam by tak fajnie robota szła w tej temperaturze?? Chłopcy przyzwyczajeni do wręcz gorących temperatur jakie panują w Hiszpanii a ty nagle zsyłają ich prawie że na sybir. Nie ma się co dziwić.
0
Każdy jest mocny dopóki nie zagra z Barcą
0
Ibra się rozkręca. Oby tak dalej
0
KaKa 66 milionów
Ronaldo 94 miliony
Messi nie na sprzedasz
Są piłkarze których kupić nie można, za wszystkich innych zapłacisz kartą mastercard :P
0
Oni mogą sobie go kupić w Fifie
0
Mi to się marzy taki atak:
Arszawin Messi Villa
0
Messi08
zależy jaki masz dekoder. Jak ten z tych starszych co ma z przodu dekodera numer kanału to na pilocie klikasz zielony przycisk a potem bierzesz wszystkie programy. Tam poszukaj
0
Ja jestem ciekawy czy sędzia po meczu oglądnie go w TV i zastanowi się ile błędów popełnił.
0
2bartek1
89 minuta
0
No masakra z tego sędziego. 2 karne nie podyktowane a teraz jeszcze gol nie uznany , a już powinno być 0:2 dla Barcy. Jak tak dalej pójdzie i trafimy jeszcze na kilku takich sędziów to nie strzelimy tych 107 goli :/
0
No to szykuje nam się mecz z Chelsea. Oj będzie ciężko :/ No ale na Barce nie ma mocnych. Jesteśmy faworytami LM no i najlepszą drużyną na świecie :D
Mój typ:
-na dzisiejsze mecze:
Bayern 1:4 Barcelona
Chelsea 1:2 Liverpool
-na jutrzejsze mecze:
Porto 0:3 Manchester
Arsenal 1:0 Villarreal
Półfinały:
Chelsea-Barcelona
Manchester-Arsenal
Pozdro for all ;)