O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5397
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Cesc jest bardzo uczuciowym człowiekiem i to się może na nim odbic , ale życze mu najlepszzego :)

0

Za dzieciaka strzelał bramki , i potrafił grać ofensywnie , z resztą teraz jak gra w reprezentacji gra bardziej do przodu , teraz obrona barcy moze byc jeszcze słabsza niz była , ale bedzie lepszy atak , a najlepszą obroną jest atak ,:) strach dla tych drużyn ktore beda z barcą grały , zazwyczaj druzyna ma dobre "skrzydło" a nie dwa tak jak teraz barca :)

0

prima aprilis juz był , co nie ?

0

on sie nie porównuje , tylko oświadcza ze chciał by coś z ich cech -.-

0

z powodu , że Maradona ma 307 goli w swojej karierze

Zobacz wszystkie

0

Pepe84 wyjąłeś mi to z ust , mądre słowa i takich tu oczekuje .

0

Włoska liga nie dla Pepa a Hiszpańska nie dla Mourinho , Włoska - chamstwo i brutalna gra a Hiszpania to piękność piłki

0

lahahaaha " Nie będzie im sie chciało grać " ? dla cb to widać tylko kopanie piłki dla nich kazdy mecz kazdy dotyk piłki to całe życie .

0

i Jeszcze jedno ;) , nie jemu i nie wam oceniać ; >

0

Wypowiedź Diza i KacperFCB trochę mnie irytuje , Taki zawodnik juz zarobił kasę do końca swojego życia i na życie swoich dzieci , a dla takiego zawodnika raczej ważni są kumple z którymi gra jak i serce które oddał klubowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?