0

Cesc jest bardzo uczuciowym człowiekiem i to się może na nim odbic , ale życze mu najlepszzego :)

0

Za dzieciaka strzelał bramki , i potrafił grać ofensywnie , z resztą teraz jak gra w reprezentacji gra bardziej do przodu , teraz obrona barcy moze byc jeszcze słabsza niz była , ale bedzie lepszy atak , a najlepszą obroną jest atak ,:) strach dla tych drużyn ktore beda z barcą grały , zazwyczaj druzyna ma dobre "skrzydło" a nie dwa tak jak teraz barca :)

0

prima aprilis juz był , co nie ?

0

on sie nie porównuje , tylko oświadcza ze chciał by coś z ich cech -.-

0

z powodu , że Maradona ma 307 goli w swojej karierze

0

jak oni to liczą , w danym klubie ile kto strzelił , czy w karierze ?

0

Tak jest , bezpośrednie spotkanie się liczy,

0

Pobić słynnego "Pele" to będzie dla niego wyczyn , ale jeszcze w barwach Barcy musi trafić 355 razy do siatki :d

0

Poza tematem , nienawidzę sezonowych fanatyków Messiego o małej wiedzy.wrrr

0

Niech Bóg ma go w swej opiece.

0


pluszek , nie wiesz ile ten gosc pracuje bez piłki , chyba ze ogladales nie ten mecz co ja.

0

Jak Ciałek możesz porównywać 2 innych całkowicie zawodników , nie masz wiedzy . Dziekuje.

0

i Jeszcze jedno ;) , nie jemu i nie wam oceniać ; >

0

Pepe84 wyjąłeś mi to z ust , mądre słowa i takich tu oczekuje .

0

Nowicki1986 hahahahaahahahahh koniec komentarza .

0

lahahaaha " Nie będzie im sie chciało grać " ? dla cb to widać tylko kopanie piłki dla nich kazdy mecz kazdy dotyk piłki to całe życie .

0

Dla nie których , "Szanujcie polski język".

0

Nie on zrobił z siebie Gwiazdkę tylko trener Santosu .

0

RychuKomornicki czy ty oglądałeś te same mecze Barcy-Real ? chyba nie

0

sorry nie doczytałem hahahah

0

Nie bał się tylko jest skromny , szanuje i nie lekceważy przeciwnika .

0

darkhunter

nie liczą się tylko gole i asysty .

0

To co było kiedyś to nie jest to co jest teraz , Jose zmontował świetną drużynę i nie mozna się opierać na tych niedoskonałościach co były w wcześniejszych meczach. Do MattFCB

0

Jak dlamnie największy wzór. I będę go z niego brał

0

Pyrzo ty chyba wiesz o piłce nożnej tylko z fify?

0

0

Trzeba przyznać ze jak sie grzeje ławę to jest się słabszym , a w Barcie to była zazwyczaj jego rola : ) ;d

0

Włoska liga nie dla Pepa a Hiszpańska nie dla Mourinho , Włoska - chamstwo i brutalna gra a Hiszpania to piękność piłki

0

Wypowiedź Diza i KacperFCB trochę mnie irytuje , Taki zawodnik juz zarobił kasę do końca swojego życia i na życie swoich dzieci , a dla takiego zawodnika raczej ważni są kumple z którymi gra jak i serce które oddał klubowi.

0

Neymar - gra indywidualna i wszystko wyjaśnione "nie pasuje"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?