bambo1908
Dołączył/a: wrzesień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cesc jest bardzo uczuciowym człowiekiem i to się może na nim odbic , ale życze mu najlepszzego :)
0
Za dzieciaka strzelał bramki , i potrafił grać ofensywnie , z resztą teraz jak gra w reprezentacji gra bardziej do przodu , teraz obrona barcy moze byc jeszcze słabsza niz była , ale bedzie lepszy atak , a najlepszą obroną jest atak ,:) strach dla tych drużyn ktore beda z barcą grały , zazwyczaj druzyna ma dobre "skrzydło" a nie dwa tak jak teraz barca :)
0
prima aprilis juz był , co nie ?
0
on sie nie porównuje , tylko oświadcza ze chciał by coś z ich cech -.-
0
z powodu , że Maradona ma 307 goli w swojej karierze
0
jak oni to liczą , w danym klubie ile kto strzelił , czy w karierze ?
0
Tak jest , bezpośrednie spotkanie się liczy,
0
Pobić słynnego "Pele" to będzie dla niego wyczyn , ale jeszcze w barwach Barcy musi trafić 355 razy do siatki :d
0
Poza tematem , nienawidzę sezonowych fanatyków Messiego o małej wiedzy.wrrr
0
Niech Bóg ma go w swej opiece.
0
pluszek , nie wiesz ile ten gosc pracuje bez piłki , chyba ze ogladales nie ten mecz co ja.
0
Jak Ciałek możesz porównywać 2 innych całkowicie zawodników , nie masz wiedzy . Dziekuje.
0
i Jeszcze jedno ;) , nie jemu i nie wam oceniać ; >
0
Pepe84 wyjąłeś mi to z ust , mądre słowa i takich tu oczekuje .
0
Nowicki1986 hahahahaahahahahh koniec komentarza .
0
lahahaaha " Nie będzie im sie chciało grać " ? dla cb to widać tylko kopanie piłki dla nich kazdy mecz kazdy dotyk piłki to całe życie .
0
Dla nie których , "Szanujcie polski język".
0
Nie on zrobił z siebie Gwiazdkę tylko trener Santosu .
0
RychuKomornicki czy ty oglądałeś te same mecze Barcy-Real ? chyba nie
0
sorry nie doczytałem hahahah
0
Nie bał się tylko jest skromny , szanuje i nie lekceważy przeciwnika .
0
darkhunter
nie liczą się tylko gole i asysty .
0
To co było kiedyś to nie jest to co jest teraz , Jose zmontował świetną drużynę i nie mozna się opierać na tych niedoskonałościach co były w wcześniejszych meczach. Do MattFCB
0
Jak dlamnie największy wzór. I będę go z niego brał
0
Pyrzo ty chyba wiesz o piłce nożnej tylko z fify?
0
0
Trzeba przyznać ze jak sie grzeje ławę to jest się słabszym , a w Barcie to była zazwyczaj jego rola : ) ;d
0
Włoska liga nie dla Pepa a Hiszpańska nie dla Mourinho , Włoska - chamstwo i brutalna gra a Hiszpania to piękność piłki
0
Wypowiedź Diza i KacperFCB trochę mnie irytuje , Taki zawodnik juz zarobił kasę do końca swojego życia i na życie swoich dzieci , a dla takiego zawodnika raczej ważni są kumple z którymi gra jak i serce które oddał klubowi.
0
Neymar - gra indywidualna i wszystko wyjaśnione "nie pasuje"