0

tak,napewno strzela 3 bramki,w 30 minut,w takiej dyspozycji...

4

jesli to jest mecz dla Tito,to oni naprawde musieli go nie cierpiec...

0

nie puszczaja juz wieczorynki :(

1

tak,ale juz oficjalna strona Barcy to potwierdzila.a pilkarze sa pewnie tak przygnebieni,ze nie maja ochoty nawet wlaczac facebooka i innych portali

0

Chyba troche przesądzają z tymi transferami. Mówią ze bramkarz,prawy obrońca,stoper,pomocnik,napastnik. No więc tak:
Bramkarz:wiadomo,Ter Stegen,drugim może zostać Masip
Prawy obrońca: myślę,ze nie trzeba nikogo kupować,niech Montoya będzie podstawowym a drugim jakiś wychowanek inny
Stoper:tu jest problem,bo Bartra nam wyrasta na pelnoprawnego podstawowego stopera i nie powienien być dalej rezerwowym,więc możnaby kogoś ze szkółki na 4 stopera (jeśli Masche zostanie),a jeśli Argentyńczyk odejdzie,to kupić jednego (np. Laporta) i jednego ze szkółki
Pomocnik: myślę,że ta pozycję mamy wystarczająco obsadzona,wystarczy ze wróci Rafinha
Napastnik:rozumiem,że chodzi o środkowego napastnika. Tylko ze my nie w każdym meczu będziemy potrzebowali takiego napadziora,tylko w niektórych meczach,więc nie opłaca sie kogoś kupować,tylko "sciagnijmy" Dongou. Jeśli chodzi o skrzydła,to mamy je wystarczająco obsadzone
Jak widać,ja jestem za tym,żeby postawić na wychowanków. Pamiętajcie co zrobił Pep jak przyszedł,on właśnie postawił na zawodników z La Masii,nie robił jakiś wielkich transferów,w sumie tylko Alvesa sprowadził.

0

Zgadzam sie,grają tragicznie ale to i tak jest jeden z najlepszych klubów,jak wezmą jakiegoś dobrego trenera,to znowu będą w czołówce

1

Sredniaka... Radzę ci,uderz sie głową o ścianę z całej siły i napisz nowy komentarz...

0

tylko ze on jest "rudi"... pozdro dla kumatych ;D

0

Ogolnie nie rozumiem do końca sensu dni wolnych. Ludzie którzy pracują o wiele ciężej,dłużej i za mniejsze pieniądze nie mogą liczyć na takie dni. To powinno być tak,ze dzień wolny jest dla tych,którzy sie starają i mają formę,jak sie nie starasz,to na trening i ćwiczenia jakieś ciężkie,jak masz gorszą formę,to na trening żeby pocwiczyc. Na wolne trzeba "zasłużyć"

0

A wogóle nie kłam,bo masz na profilu napisane,ze kibicujesz Barcie od 2004 roku,a o ile dobrze pamiętam,to Rivaldo odszedł z Barcy w 2002 roku...

0

I uważasz się przez to za lepszego?

0

A skąd wiesz? Może akurat pamięta. A mówiąc tak,zapewne ty nie pamiętasz i chcesz sie dowartosciowac nabijajac sie z innych. A wogóle wkurza mnie,ze kibice którzy są z Barca od dawna,uważają tych którzy są za nią niedługo za gorszych albo nawet sezonowcow (nie wszyscy oczywiście). Wy też kiedyś "zaczynaliście" i inni mogli o was tak mówić. Ja sie przyznam,niestety nie pamiętam czasów R10,bo kibicuje Barcelonie od 2011 roku,a konkretnie gdy zobaczylem mecz z Santosem w finale i mnie uwiedli swoją grą. Ale sezonowcem jakoś nie jestem,bo mimo porażek z Chelsea,Realem,Bayernem,Atletico czy tych ligowych dalej jestem ich wielkim fanem.

0

Powiedziales jedną z najmadrzejszych rzeczy o Tacie,napisałeś to co ja myślę,tylko nie wiedziałem jak to wyrazić.

0

chce mi sie wrzeszczec,bic,krzyczec i nwm co jeszcze. w 15 dni stracilismy najwazniejszych zawodnikow,odpadlismy z lm i pk,utrudnilismy sb lige i stracilismy mozliwosc transferow,kiedy sa one tak potrzebne. czemu nas to spotkalo? czemu w tak krotkim czasie tak nam sie oberwalo?! pamietam,ze jeszcze przed meczem z Atleti byl wywiad z Iniesta,w kotrym mowil,ze sezon uklada sie po naszej mysli,nie odpadlismy jeszcze z zadnych rozgrywek,omijaja nas kontuzje. nwm,moze wykrakal?

0

pieknie,bez Alby i Neya na 4 tygodnie. tym sposobem pozbywamy sie jedynych zawodnikow podstawowego skladu,ktorzy ostatnio mieli w miare forme... pieknie

2

"Klub wznawia negocjacje z Messim, które mają uczynić Argentyńczyka najlepiej opłacanym zawodnikiem świata." Mam nadzieję,ze w tym kontrakcie będzie specjalna klauzaula,która będzie brzmiała następująco: "jeśli Leo nie będzie zapier.... i nie starał sie adekwatnie do sumy jaka będzie zarabiać i do tego co dał mu klub,to automatycznie jego zarobki zmniejszą się do 5 mln,a te zagwarantowane w kontrakcie wroca po poprawie zaangazowania"

0

Po co kupować,mamy Montoye.myślę,że to czas żeby postawić na młodych,glodnych sukcesów,brać zawodników z Barcy B

0

Po co kupować,mamy Montoye.myślę,że to czas żeby postawić na młodych,glodnych sukcesów

0

Zubi był kiedyś bramkarzem... Gorzej niż na aktualnej "pozycji" się nie spisze

1

Też bym wolał,żeby Tata został :)

0

No dobra,rozumiem ;)

0

aktualnie,rzadko wychodzi w pierwszym skladzie,a szkoda :(

0

chwilowo to nie jest taki pierwszy sklad niestety. mam nadzieje,ze jutro zagra od poczatku,bo wtedy daje wiecej druzynie,niz wtedy gdy wchodzi z lawki

0

to co on ma jeszcze zrobic,zeby zadowolic twoja buzke? strzelic 10 goli Realowi i Atleticowi,wchodzac w 70/80 minucie?...

0

nie przesadzaj z tym zmarnowaniem...

3

jesli FIFA cofnie sankce,a Barca sciagnie Reusa i Kloppa,to dla dobra Alexisa,niech niestety odejdzie. wiadomo,ze Reus bylby podstawowym graczem u Kloppa,a glupio zeby nie korzystal z Messiego i Neymara,wiec Chilijczyk stracilby miejsce w skladzie,a on jest za dobry na lawke. choc musze przynac,ze gdyby Alexis odszedl,to bym sie tak wkurzyl,ze nie wiem,uwielbiam tego zawodnika

0

Tak,napewno by sumylowal kiedy Barca miała mozliwosc przeprowadzenia ataku. A na powtorkach było widać,ze rzeczywiście dostał... A gdyby symulowal,to nie trzymałby sie taki długi czas za krtan

0

ostatnia symulacje Neya pamietam w Pucharze Konfederacji,a tam ich troche bylo,wiec nwm o ktorej mowisz

0

moze nie krotko,ale zbyt malo :)

0

mysle,ze jednak Ney zaslugiwal na zm. moze w drugiej polowie nie byl tak aktywny jak w pierwszej,ale to nie jego wina,jak to mowia, sam meczu nie wygrasz,bo grac to on nie mial z kim...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?