0

hahahahaha,to serio z ta Shakira?

0

i niech mi ktos jeszcze powie,ze Iniesta powinien usiasc na lawce...

0

Valdes ;D

0

Iniesta ;D ale by byla brama

0

GOOOOOOOOOOLLLLL!

0

Mysle,że jednak Alexis zagra,jakby nie patrzeć jest on zawodnikiem pierwszego składu... W takiej dyspozycji,w jakiej teraz sie znajduje,grzechem byłoby sadzanie go na ławce...

0

hahahah,teraz to zes dowalil ;D Pedro lepszy od Ronaldinho,Zidane'a i tej calej reszty ;D dobre

0

mamy final :)

0

o jezu...

0

wspolpraca Messiego z Iniesta-miodzio :)

0

Alves druga ladna kiwka i drugie slabe dosrodkowanie ;D

0

haha Messi ;D

0

Puyol :/

0

chcialbym Puyola za Masche,bo ten drugi ostatnio forma nie grzeszy,a kiedy Puyi ma grac jak nie dzisiaj? w lm nie zagra,a w lidze z tymi slabszymi. w ewentualnym finale z Realem watpie,zeby zagral. on nigdy nie schodzi ponizej pewnego poziomu mimo wieku i problemow zdrowotnych,a wedlug mnie defensywa jest z nim pewniejsza...

0

Martino na obrazku: "a tu mi czolg jedzie?"

0

I nie napisali o jego GENIALNYCH dryblingach,mi się aż ręce same do klaskania składały

0

kazdy kto obrazi/wysle na emeryture Puyola,momentalnie traci moj szacunek,jestem na to tak wyczulony...

0

oby zagral kilka minut w meczu w sobote(?),niestety na MC nie bedzie gotowy zeby wyjsc w pierwszym skladzie pewnie.nie moge sie doczekac jego dryblingow ;D

0

to juz niestety zachacza lekko o hipokryzje

0

Na tym obrazku:
-Messi:hej,ustawka po lekcjach
-Pedro:dobra,jak ci przywale to sie nie pozbierasz
Wiem,ze głupie,ale tak mi sie skojarzylo :D

0

W tekście jest błąd. Alexis bramkę zdobyl bardziej plecami niż głową :D

0

podobala mi sie dzisiaj nasza gra,z wyjatkiem poczatku 1 i 2 polowy

0

mogl Leo isc sam,mialby pewnie hat-tricka

0

CESCU!!!!!!!!!! ale pila Alexisa

0

ajj...Adriano,ladnie

0

czemu on na blizszy slupek,pod spojenie nie strzelal?

0

no wlasnie... nie bylo faulu Alexisa...

0

a wtedy nie bylo niby faulu,jak Sevilla atakowala?

0

LEO!!!!!!!!!!! a juz sie wkurzylem,ze nie puscil tej pilki ;D

0

yyy...sedzia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?