banankuba
Dołączył/a: styczeń 2012
Katowice
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahahaha,to serio z ta Shakira?
0
i niech mi ktos jeszcze powie,ze Iniesta powinien usiasc na lawce...
0
Valdes ;D
0
Iniesta ;D ale by byla brama
0
GOOOOOOOOOOLLLLL!
0
Mysle,że jednak Alexis zagra,jakby nie patrzeć jest on zawodnikiem pierwszego składu... W takiej dyspozycji,w jakiej teraz sie znajduje,grzechem byłoby sadzanie go na ławce...
0
hahahah,teraz to zes dowalil ;D Pedro lepszy od Ronaldinho,Zidane'a i tej calej reszty ;D dobre
0
mamy final :)
0
o jezu...
0
wspolpraca Messiego z Iniesta-miodzio :)
0
Alves druga ladna kiwka i drugie slabe dosrodkowanie ;D
0
haha Messi ;D
0
Puyol :/
0
chcialbym Puyola za Masche,bo ten drugi ostatnio forma nie grzeszy,a kiedy Puyi ma grac jak nie dzisiaj? w lm nie zagra,a w lidze z tymi slabszymi. w ewentualnym finale z Realem watpie,zeby zagral. on nigdy nie schodzi ponizej pewnego poziomu mimo wieku i problemow zdrowotnych,a wedlug mnie defensywa jest z nim pewniejsza...
0
Martino na obrazku: "a tu mi czolg jedzie?"
0
I nie napisali o jego GENIALNYCH dryblingach,mi się aż ręce same do klaskania składały
0
kazdy kto obrazi/wysle na emeryture Puyola,momentalnie traci moj szacunek,jestem na to tak wyczulony...
0
oby zagral kilka minut w meczu w sobote(?),niestety na MC nie bedzie gotowy zeby wyjsc w pierwszym skladzie pewnie.nie moge sie doczekac jego dryblingow ;D
0
to juz niestety zachacza lekko o hipokryzje
0
Na tym obrazku:
-Messi:hej,ustawka po lekcjach
-Pedro:dobra,jak ci przywale to sie nie pozbierasz
Wiem,ze głupie,ale tak mi sie skojarzylo :D
0
W tekście jest błąd. Alexis bramkę zdobyl bardziej plecami niż głową :D
0
podobala mi sie dzisiaj nasza gra,z wyjatkiem poczatku 1 i 2 polowy
0
mogl Leo isc sam,mialby pewnie hat-tricka
0
CESCU!!!!!!!!!! ale pila Alexisa
0
ajj...Adriano,ladnie
0
czemu on na blizszy slupek,pod spojenie nie strzelal?
0
no wlasnie... nie bylo faulu Alexisa...
0
a wtedy nie bylo niby faulu,jak Sevilla atakowala?
0
LEO!!!!!!!!!!! a juz sie wkurzylem,ze nie puscil tej pilki ;D
0
yyy...sedzia?