banankuba
Dołączył/a: styczeń 2012
Katowice
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za co chwalimy Ibre? Za jego piękne bramki,spektakularną gre,za to,ze potrafi strzelić Portugalii 2 bramki nie mając za sb żadnego pomocnika światowej klasy.wystarczy?
0
A po co nam on? Fabregas,Xavi,Iniesta,dos Santos,Busquets,Song,Roberto to za mało? A jeszcze są piłkarze z Barcy B i nwm czy jakiś ppmonik nie jest jeszcze na wypozyczeniu...
0
I to jest kurde żałosne!!! W tej trójce powinni sie znaleźć Cr,Ibra i Iniesta bądź Ozil bądź Ribery. A w zeszłym roku powinien ja dostać Iniesta. Ja szczerze uwielbiam Leo,ale w tym roku zwyczajnie nie zasłużył na pierwsza trójkę.a w tym roku powinien ja wygrać Cristiano (choć ciężko mi to powiedzieć,ale taka prawda)
0
Ja marze o Luizie,jak dla mnie jest to jeden z najlepszych obrońców na świecie,a po drugie ma uderzenie z dystansu takie,ze nawet Alves czy Cristiano sie chowają
0
Szkoda mi Chike,bo będą mieli problem z wyjściem z grupy,a nawet jak wyjdą,to na drugim miejscu (Hiszpania nie odda pierwszego) i potem będą musieli zmierzyć się z Brazylia,gdzie nie będą faworytem.mieli dużego pecha przy tym losowaniu
0
dzisiaj Puyol obok Pedro najlepszy na boisku! mam nadzieje,ze z ta reka to nic powaznego,bo trzymal sie za nia pozniej.
0
brawo Dongou!!!
0
jezu,jak Puyi sie zlapal za reke,to myslalem,ze zawalu dostane,balem sie,ze cos sie stalo
0
no,wreszcie ;D
0
CESC!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAVO
0
no wreszcie Pedro
0
PEDRO!!!!!!!!
0
ja chyba zle widze...
0
to ten mecz mozna w koncu obejrzec o 22.00 czy trzeba czekac na 23.30?
0
jak juz srodkowy napastnik,to albo Aguero albo Lewy
0
Miki zmieniles sie :D już nie ma tyle smiechu czytając twoje komentarze i posty na facebooku,teraz masz czasem nawet mądre wypowiedzi
0
Wiem,ale w 2013 żaden środkowy obrońca nie był idealny oprócz Silvy
0
za mlody troche,narazie wole Lewego albo Aguero
0
Ja dalem taka:
Neuer
Ramos,Pique,Silva,Lahm
Ozil,Toure,Ribery
Messi,Lewandowski,Ronaldo
wachalem sie miedzy Lewym a Ibra ale wybralem Roberta.ale moja wymarzona jedenastka wygladalaby raczej tak
Neuer
Lahm,Pique,Silva,Ramos
IniestaBusquets,Ozil
Ronaldo,Messi,Ribery
0
Skoro Atletico Mineiro już odpadło z rozrywek,to jeśli Rooni ma "wolne" to niech trenuje w Barcelonie,tak jak Henry z Arsenalem
0
Jeśli tak jest,ze po porażce z Bilbao i Ajaxem Barca chce zmienić trenera,to trochę smutne,bo to jest w stylu Chelsea i Abramowicza...
0
wiem,ze Iker to swietny zawodnik i bardzo go lubie,ale co on tu robi? w tym roku przez wiekszosc meczy siedzial na lawce...
0
Jezu,już nie zwalajcie na sędziego,tak naprawdę dzisiaj sie wygrana Barcie nie nalezala,a jakby Athletic grał w 10 to i tak by pewnie wygrali,bo byli dzisiaj LEPSI.
0
PRZESTANCIE W KONCU ROZGRYWAC KROTKO TE RZUTY ROZNE!!! przepraszam za wielkie litery,ale mam tego dosc,nic z tego nie wynika,a w wiekszosci przypadkow konczy sie to strata
0
Czemu narzekacie,że Cesc w ataku? A może zagaja dzisiaj 4-4-2...
0
"-Zimowe transfery
-Nie,nie podjelismy jeszcze decyzji..."
Podwójne zaprzeczenie to potwierdzenie :)
0
Mi sie marzy De gea (ale zdaje sb sprawę,że jest to praktycznie niemożliwy transfer) albo Courtois,którego byłaby jakas mała szansa ściągnąć.jeśli nie to ter Stegen na pierwszego bramkarza,a Pinto drugi
0
Ten arbiter to wogóle była porazka,mylił sie ciągle na niekorzyść obu stron,pieprzony pepik
0
ten z duza iloscia wlosow wyglada troche jak mlody Wenger
0
Zakaz wyjazdow pilkarzy na mecze towarzyskie reprezentacji!!! Valdes 6 tygodni,alves 10 dni...