0

Reina zawalił przy tym golu,powinien był to wybronic

0

ja juz mam dwie biografie Messiego,wlasnie ta,tylko ze starsza wersje i jeszcze taka druga.teraz czytam biografie Puyola a na polce mam jeszcze biografie Ibry,Beckhama i Guardioli,a czytalem jeszcze Iniesty i Xaviego (pozyczone).ale tej ksiazki chyba juz nie kupie,o Messim wiem juz naprawde bardzo duzo,zreszta mam juz nastepna ksiazke na oku (o Zidanie,bo troche malo o nim wiem)

0


Mamy i tak szczęście,że taka długa kontuzja Messiego zdarzała sie teraz,a nie sezon temu,bo teraz mamy Neya i trenera,który umie radzić sb z drużyna bez Leo (nie umniejszajac zasług i zalet Tito)

0

Mamy i tak szczęście,że taka długa kontuzja Messiego zdarzała sie teraz,a nie sezon temu,bo teraz mamy Neya i trenera,który umie radzić sb z drużyna bez Leo (nie umniejszajac zasług i zalet Tito)

0

Najladniejszy Vitolo,potem Cristiano a potem Griezmann

0

Oby,ja go uwielbiam,a w niektórych akcjach w tym sezonie widać brak zgrania z kolegami i brak rytmu moczowego.

0

czemu ta bramka Ibry tam jest? przeciez on ja strzelil jeszcze w 2012 roku??

0

Spoko,Pique napewno ci jeszcze kiedyś pozwoli z nim zagrać przecież jesteście przyjaciółmi ;)

0

A ja bym chciał w pomocy Songa,Roberto i Cesca,niech Xavi sb odpocznie,a Fabre jest w świetnej formie

0

NO CHYBA NIE!!!!!!! Rozumiem,że koszulki,ale nie wystarczy,że już z zewnątrz stadion jest otoczony ta reklama?! Z nike było dobrze...

0

Zacznij odróżniać hejty od krytyki,krytyka bywa pozytywna... Mówię o tym że było to trochę irytujace,jak Neymar wychodził na czystą pozycję,a Xavi z tego nie korzystal

0

Mysle,że Martino poprosił Alexisa żeby ten dostał ta kartkę,zeby Sanchez był "czysty" na Celtic który jest ciężkim przeciwniliem,ciezszym niż Ajax

0

Ja uwielbiam Xaviego,ale dzisiaj z całym szacunkiem,był to jego najgorszy mecz od dawna i był chyba najgorszy w drużynie.tyle razy wychodzil mu Neymar,wystarczyło zagrać dłuższą piłkę,raz tak zagrał na kilka szans,a sędzia uznal,ze był spalony,choć go nie było.

0

po tym meczu wiem jaki jest problem Barcy i jest to jedyny problem. NIESKUTECZNOSC!!! mielismy tyle sytuacji ile przez ostatnie 2 mecze razem wziete,a nie umielismy z nich skorzystac! szczegolnie szkoda sytuacji Neya,jak minal 4 zawodnikow,bo kandydowaloby to do bramki sezonu

0

yyy... mam takie pytanie do cb. od jak dawna kibicujesz Barcie? stawiam,ze od meczu z Realem i to pewnie byl twoj jedyny mecz Barcy.

0

gdzie jest PUYOL???!!! reszta wydaje sie ok,choc mialem nadzieje na Cesca za Xaviego

0

on by sie przydal w szczegolnosci na autobusy,wystarczy jedna dobra wrzutka Daniego (tak,czasem takie ma) i prawdopodobienstwo gola wzrasta o powiedzmy 60%,bo jest to gracz bardzo wysoki i silny fizycznie,ktory moze wygrac walke powietrzna z praktycznie kazdym

0

Haha,jaka mina :D

0

ten sedzia to byl koszmar,no ale wazne,ze 3 punkty zostaja na Camp Nou :)

0

o co tym wszystkim ludziom chodzi z tym kryzysem?! 2-1 z Realem,3-0 z Celta,swietna gra,gdzie tu slaba forma?! no chyba,ze uwazaja,ze jak Messi nie strzelil w dwoch meczach to Barca jest bez formy...

0

Ja byłbym dumny gdybyśmy mieli Polaka w składzie,tyle,że trzebaby zmienić wtedy system na 4-2-3-1 bo nie można poświęcić takiego zawodnika jak Alexis,wtedy Messi by grał jako 10 Alexis i Ney na skrzydle a Robert na szpicy.tyle,że wtedy Tello już praktycznie nie mógł by liczyć na wmiare reguralna gre. I pozostaje problem z pomocnikami,bo mogłoby ich być dwoch,a nie trzech jak teraz,więc np Busquets siedzialby na ławce,no chyba,że Tata zdecydował by sie na gre trzema obroncami i byłby system 3-3-3-1,ale to też jest ryzykowne...

0

czemu Alexis a nie Pedro schodzi?

0

FABRE!!!!!!!!!!!

0

hahaha jaki gol ;D

0

sedzia...

0

ALEXIS!!!!!!!!!!!!!!

0

to niech sprawi sb dzisiaj prezent taka gra jak w meczu z Realem,a moze nawet jeszcze jakiegos gola dolozy,bo w tym sezonie jeszcze tego nie uczynil

0

za rok mam nadzieje na liscie trenerow bedzie Martino,teraz by nie mogl,bo Barce trenuje od sierpnia,a wczesniej w Argentynie trenowal. i jesli Alexis utrzyma taka dyspozycje jaka ma teraz,to tez sie tam znajdzie :) i chcialem zaznaczyc,ze jesli Robben znajdzie sie w pierwszej piatce to bedzie smiech,ja go lubie,ale on dopiero gdzies w marcu z tego co pamietam zaczal grac reguralnie,bo wczesniej siedzial na lawce... na pewno znajda sie tam Ribery,Messi,Cristiano i nwm jak reszta. Iniescie i Ozilowi sie nalezy,ale Lewemu tez tak naprawde,wiec nie mam pojecia ;D w tym roku bedzie ciezko wybrac

0

zdecydowanie sklad MD,idealnie taki jaki myslalem

0

nie powinniscie obwiniac Valdesa za strate bramki,ta pilka podskoczyla na murawie tuz przed nim,gdyby nie to pewnie by to obronil. a tak wogole skoro Andres i Victor maja 8.5 to Neymar tez powinien miec taka sama ocene

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?