banankuba
Dołączył/a: styczeń 2012
Katowice
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"zlej baletnicy przeszkadza nawet rabek spodnicy". Oczywiscie to nie ogolnie o Barcie tylko dzisiaj. Zalosna wypowiedz,ma tupet rzeczywiscie. sedziowie popelnili kilka bledow,ale po obu stronach...Napisz komentarz...
0
Wedlug mnie,Alba nie powinien zostac ukarany. On zwyczajnie podal pilke Robbenowi,leciutko,nawet na niego nie patrzyl. A tak wogole,Martinez zagral swietne zawody,ale on jest marna aktorzyna. Chodzi mi o ta sytuaje w ich polu karnym,gdzie Alexis nawet go nie dotknal,a ten zaczal sie trzymac za twarz
0
My juz odpadlismy z tej lm,nie oszukujmy sie,ale mam jedna prosbe. Pozegnajmy sie z nia jak Arsenal w tym sezonie,wyjdzmy na murawe I zrobmy tam rozpier*ol,tak zeby Bayern nas popamietal,a ich pilkarzom mamy Sie snic w najgorszych koszmarach! Pokazmy kto tu rzadzi,ze jestesmy najlepsi,wbijmy jak najwiecej bramek i odpadnijmy tak,ze dalsi przeciwnicy beda drzec Przed Nami! No chyba,ze udaloby sie awansowac,ale to raczej malo prawdopodobne.
Visca El Barca!
0
wierzylem zawsze w Barce,ale po tym meczu nie,Bayern jest w finale. powinnismy zagrac takim skladem jak z Milanem rewanz,z Villa na szpicy,Messim lekko cofnietym itd,ale nie,zagrajmy z Messim na srodku ataku,co przeciwnicy juz dawno rozszyflowali i go tam blokuja,robmy pierwsza (i ostatnia!) zmiane w 82 minucie,bo moze wygramy. w dzisiejszym meczu na + jedynie Valdes(co mogl to wybronil),Bartra(pewnie sie nie zgodzicie ze mna),Iniesta i Alexis. Alves i Pedro jeszcze jakos,ale Xavi,Messi,Sergio czy Pique to az zal bylo patrzec... przynajmniej mamy ten jeden tytul
Vamos!
0
jak tak dalej bedziemy grac,to na Camp Nou nie ma sensu wystawiac napisu "Road to Wembley"
0
boje sie,ze jak bedzie atak Bayernu i Bartra stanie przed Gomezem to sie zesra ze strachu i da sie minac...
0
ja nie chce Messiego na srodku,mialo byc tak jak z Milanem!!!!
0
i znowu nie ma Villi. jesli on odejdzie po sezonie to ja tam pojde i dam z liscia Tito!
0
cuba10
jesli chciales byc smieszny to ci nie wyszlo,szczegolnie w tym ostatnim zdaniu... zreszta co ty o jakis zulach gadasz?? dorosnij i ogarnij sie...
0
fajne ubranko ;D
0
BorówaNT
to sa przewidywane sklady,oficjalnych jeszcze nie ma
0
Leo na boisku- +100 do lansu ;D
0
nie pogra*
0
uff.
Miki
"samograj sam ni pogra" byl tu taki artykul kiedys,jeden zawodnik nie wygra meczu...
swiechu26
twoj obrazek nie wskazuje na to,ze nie lubisz Barcy,wiec co,w podstawowce ci koledzy powiedzieli,ze Barca to ci**y i jak nie przestaniesz ich lubic to cie pobija??
0
a gdzie Villa? za Pedro ma byc. od razu wszyscy skreslaja Davida,bo zle zagral. a jak zagramy bez typowej 9 to znowu polegniemy! Messi na srodku juz raczej nie powinien grac,bo skutecznie go przeciwnicy blokuja,a Cesc na srodku ataku tez nie. ma byc taki sklad jak na Milan,oczywiscie bez Masche
0
ale Robben pewnie nie zagra dzisiaj w pierwszy, skladzie,bo on jest w tym sezonie rezerwowym...
0
"iż jeśli" haha,rozwalilo mnie to
0
Miki zamilcz wreszcie. Po pierwsze to ze doznal dwoch kontuzji w sezonie nie czyni go czlowiekiem szklanka,po drugie Adriano robi tu kariere,a jest szklanka a po trzecie: czy ty serio myslisz,ze jesli by przeszedl np. do Deportivo to gralby raz na tydzien?! Przeciez w kolejce musza zagrac wszystkie kluby,wiec I tak gralby co 3-4 dni! Chcialbym poprosic adminow o zbanowanie tego uzytkownika,za te jego glupie wypowiedzi w prawie kazdym newsie
0
tez tak uwazam,to bylo moje marzenie po cwiercfinalach,zeby byl final Barca-Bayern
0
to jestem spokojny o dobrze sedziowany pojedynek. przynajmniej to!
0
Jezu ludzie zrozumcie,ze jesli on dostal pozwolenie na gre I pod wzgledem fizycznym czuje sie dobrze,to moze zagrac w Monachium nawet 90 minut!
0
Alexis po prostu musi zagrac w tym meczu :) zawsze lubilem jego styl poruszania sie i drybling,ale to co gra w kilku ostatnich spotkaniach to jest poezja! moze sie ze mna nie zgodzicie,ale pod nieobecnosc Leo to on przejmuje jeo rrole,strzela,asystuje,nie ma glupich strat,swietnie drybluje,chyba same plusy mozna wymieniac :)
0
1899barca
mysle,ze wystawianie Bartry jako defensywnego pomocnika nie nalezy do najlepszych pomyslow...
0
zohano13212
na futbolhd.pl zawsze sa dobre transmisje. tylko wiesz,ze mecz z Bayernem bedzie na tvp1 lecial chyba? ;)
0
chcialbym taki sklad:
Valdes
Alves,Pique,Abi,Alba
Xavi lub Cesc,Sergio lub Song,Iniesta
Messi,Villa,Alexis
mam dylemat bo Cesc ma dobra forme od kilku meczow,al nie chcialbym zeby znowu gral na srodku ataku bo tam sie gubi. niech gra w pomocy albo wogole! z Songiem jest tak,ze ten mecz mogl mu dodac wiatru w zagle,szczegolnine,ze od meczu z Milanem Sergio strasznie obnizyl loty :/ w kazdym razie ma wyjsc sklad podobny do tego,ktorym zdobylismy Europe w sezonie 10/11.
0
Xavi6
a gdzie Villa?! wasza mentalnosc jest wkurzajaca,zagra ktos dobre spotkanie to wychwalacie go pod niebiosa,ale jak ma gorszy okres to od razu idzie ty chu.. kur... dzi... idz do sprzedazy. zalosne
0
Valdes kozak :D
0
Fabre!!!!!!!!
0
szkoda ze karnego nie wykonywal Abi,zeby mial takiego gola chonorowego
0
hahahah Alves ;D