banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale akcja pedro
0
neymar
0
ale chelsea dostała karnego hahah
0
Villa gooool 1-0
0
nie chce im sie grać to dlatego nie przegrali meczu w lidze...
0
redakcja chyba pijana jest :D
0
Profil Michael Corleone
3 godziny temu:
myslałem, ze jednak przelamiemy złą passe w meczach z Realem, ale po tym jak pokazali skład, niestety trzeba będzie poczekać, jeszcze bardzo długo.
0
Profil Leo.Messi.10
3 godziny temu:
Najgorszy skład, jaki tylko można było wystawić. Na obronie dwóch pachołków, w pomocy wielce kreatywni w tym sezonie Xavi z Iniestą, Cesc na środku ataku...już tylko Pedro brakuje do pełni szczęścia. A Real w 5 obrońców. Czyli klasycznie, klepanie na własnej połowie, jedna kontra Realu i po meczu.
0
novy83
to pewnie bedzie z 70% posiadania i tak z 1:3 w plecy, ale po meczu nasi powiedzą że dominowali.
0
JoeBlack, 3 godziny temu:
Zobaczymy jak bedziesz śpiewał jak dostaniemy lanie, bo Martino się bawi w drugiego Tito, co nic nie zmieniał i potem było co było. Trzeba zmieniać a nie grać systemem co wymyślił Pep
0
Profil Karlik08
3 godziny temu:
Możecie mnie zminusować ale muszę to powiedzieć, mecz przegraliśmy :(
0
cule80 3 godziny temu
Mecz przegrany zanim się zaczął. Tak jak w poprzednim sezonie trener okazuje się przeszkodą, a nie wsparciem. Fabregas wciśnięty na siłę do składu, Mascherano mógłby strzelić dwa samobóje z Milanem a dzisiaj i tak by wyszedł w pierwszym; Song do ławki to chyba został przyspawany. Tragikomedia.
0
chciałem sobie porobić pare screenów osób które pisały po podaniu składów że nie mamy szans
0
ja słucham komentarza głownego to myśle że to jest komentarz madrycki...
0
koooooooooooniec :D
0
neymar asysta
0
alexis kuuuuuuuuuuurwa
0
VV uffffffffffffffffff
0
Anders jakie piły
0
neymar !!!!
0
a składzie na real zdecydowałem przed meczem z Milanem więc sie nie czepiajcie
0
Llorente
0
arsenal bvb 0:1
0
Austria Wiedeń 0 : 1
Atletico Madryt
0
oficjalna strona barcy potwierdziła juz skład
0
Barça's starting XI against Osasuna: Valdés, Montoya, Bartra, Puyol, Adriano; Sergio, Xavi, Iniesta, Fàbregas, Pedro and Neymar
0
Szwecja - Niemcy 3:4 Ci to lubią postrzelać
0
Alex Song 102 podania i WSZYSTKIE celne wczoraj
0
spalony chyba
0
neymar !