0

nie widzę tu ironi czy też sarkazmu

0

a co to ma wspólnego?

1

jak tak Rakitic ma podawać

2

Zastanawia mnie pan Gmoch potrafił opowiedzieć co się dzieje w każdym z równoległych meczy :D

1

haha Neymar i Alves zaczęli "bić" Songa :D

0

oficjalnie Moyes zwolniony

0

haha Lewy :D

0

goooooool reus

0

czego nie trafił

0

nie trafił!!

1

Adriano jaka asysta :D

0

zawsze ostatnio jest taka gadka że w Lm z taką grą szans nie ma a jak Barca gra w Lm wszyscy widzieliśmy

0

a może teraz nikt Valdesa z kontuzją nie weźmie i zostanie w Barcelonie :)

0

ja się tak dziwiłem co on mówi :D

0

i teraz widać jaka to sprawiedliwość w LM jest City odpadło a United gra dalej :D

0

ma ktoś link do wczorajszej ligi + extra albo nagrywał?

0

real to z każdą drużyna i Atletico i Barcą ma gorszy bilans więc dla nich tyle samo punktów oznacza niższą lokatę

0

no dokładnie ale co nie którzy i tak będą mieć wątpliwości co do kontaktu :)

0

tam była inna sytuacja faul sie zaczął przed polem i skończył wewnątrz a tu Ronaldo dostał kose przed i wskoczył w to pole

0

real nie wygrał z drużynami z pierwszej 3 trójki żadnego meczu zdobyli tylko jeden punkt !

0

i po co ta rozmowa o sędziach ze strony Madrytu oni widza tylko rzekome błędy na naszą korzyść a błędów które pomogły realowi to już nie...

0

i to sędzia mylił się na korzyść realu !

0

w studio powiedzieli że wszystkie gole Barcy prawidłowe

0

dobrze że przed przerwą trafił

0

dobrze że jeszcze ten Wolski jest a nie Laboga bo wgl madrycki komentarz by był

0

a Dudek już pieprzy swoje mądrości o Realu.. czemu on komentuje

0

jutro mecz z Wolskim będzie komentował Dudek czyli z jego strony będzie to jednak stronniczy komentarz..

0

Lewy jaki gol

0

4-0 Oscar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?