banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie widzę tu ironi czy też sarkazmu
0
a co to ma wspólnego?
1
jak tak Rakitic ma podawać
2
Zastanawia mnie pan Gmoch potrafił opowiedzieć co się dzieje w każdym z równoległych meczy :D
1
haha Neymar i Alves zaczęli "bić" Songa :D
0
oficjalnie Moyes zwolniony
0
haha Lewy :D
0
goooooool reus
0
czego nie trafił
0
nie trafił!!
1
Adriano jaka asysta :D
0
zawsze ostatnio jest taka gadka że w Lm z taką grą szans nie ma a jak Barca gra w Lm wszyscy widzieliśmy
0
a może teraz nikt Valdesa z kontuzją nie weźmie i zostanie w Barcelonie :)
0
ja się tak dziwiłem co on mówi :D
0
i teraz widać jaka to sprawiedliwość w LM jest City odpadło a United gra dalej :D
0
Świetnie ujęte: http://www.sport.pl/pilka/1,123132,15678635,Primera_Division__Real___Barcelona__Jedno_zdjecie_.html
0
ma ktoś link do wczorajszej ligi + extra albo nagrywał?
0
real to z każdą drużyna i Atletico i Barcą ma gorszy bilans więc dla nich tyle samo punktów oznacza niższą lokatę
0
no dokładnie ale co nie którzy i tak będą mieć wątpliwości co do kontaktu :)
0
tam była inna sytuacja faul sie zaczął przed polem i skończył wewnątrz a tu Ronaldo dostał kose przed i wskoczył w to pole
0
real nie wygrał z drużynami z pierwszej 3 trójki żadnego meczu zdobyli tylko jeden punkt !
0
i po co ta rozmowa o sędziach ze strony Madrytu oni widza tylko rzekome błędy na naszą korzyść a błędów które pomogły realowi to już nie...
0
i to sędzia mylił się na korzyść realu !
0
w studio powiedzieli że wszystkie gole Barcy prawidłowe
0
dobrze że przed przerwą trafił
0
dobrze że jeszcze ten Wolski jest a nie Laboga bo wgl madrycki komentarz by był
0
a Dudek już pieprzy swoje mądrości o Realu.. czemu on komentuje
0
jutro mecz z Wolskim będzie komentował Dudek czyli z jego strony będzie to jednak stronniczy komentarz..
0
Lewy jaki gol
0
4-0 Oscar