1

nie umiesz to nie baw sie w to tylko szkoda kasy

4

Ekstraklasa wróciła z przytupem.

1

Ostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta

5

Reprezentacja wróciła do TVP i 2 mecze 0 bramek

0

Chorwaci "wskakują" do drugiego koszyka dzięki porażce Włochów

0

stawiam na to, że sędzia Lahoz podyktuje takiego karnego którego nie będzie

1

Veratti nie moze dzisiaj zagrać

0

bez bramkarza chcesz grać? :)

7

tylko mi sie wydawało czy Krychowiak pomylił imię Góralskiego? :D

0

to chyba dzisiaj inny mecz oglądaliśmy

4

ale statystyka sam wymyśliłeś? gole ronaldo z LM i ligi a Messi tylko z ligi dla mnie to bez sensu.

2

https://pl.wiktionary.org/wiki/barka

tańczymy na barce- Taco jest z Warszawy a tam właśnie jest taka barka na której odbywają sie imprezy no i można tam tańczyć :)

5

na barce, czyli takie coś co pływa po wodzie :)

0

który piłkarz denerwuje was najbardziej?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

remisuje a co?

0

pierwszy gra z drugim z tym, że w 1/8 nie mogą grać drużyny z tego samego kraju

1

niech nie porównuje piłki nożnej do najgorszego i najnudniejszego sportu czyli koszykówki

12

Rafał Wolski, Leszek Orłowski

0

Gomez to Niemiec u nas gra Gomes :)

2

to czepianie się sędziów wygląda mniej więcej tak jak w tej anegdocie szefa sędziów czyli: "dał kartkę prezesom każdej drużyny i mieli wypisać ile punktów zabrali im sędziowie to każdy wpisał jakąś liczbę a na drugie pytanie ile punktów zyskali dzięki tym błędom to KAŻDY napisał, że zero :)

0

w końcu szczęście realu w lidze sie skończyło ale pewnie jak zwykle grając bardzo słabo wygrają grupę w LM i wylosuja kogoś słabego

0

skrzydło wrzutka strata to słowa klucz po meczu realu :)

0

dziwnie mi się ogląda boks bez komentarza Kostyry

0

uważam dokładnie tak samo :)

1

a poprzeczka?

2

Valverde mógłby teraz tym wszystkim co tak go krytykowali przed meczem i mówili ze Barca przegra zacytować Tuwima: "całujcie mnie wszyscy w dupe" :)

2

widze, ze każdy z was jest z drużyną cały tydzień i ogląda treningi i wie kto powinien grać a kto nie, jak tego dokonać?

3

tylu tu wybitnych specjalistów, ze nie boje się o przyszłość polskiej trenerki :)

0

oglądał ktoś Arsenal co ten Nketiah odwalił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?