banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie umiesz to nie baw sie w to tylko szkoda kasy
4
Ekstraklasa wróciła z przytupem.
1
Ostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta
5
Reprezentacja wróciła do TVP i 2 mecze 0 bramek
0
Chorwaci "wskakują" do drugiego koszyka dzięki porażce Włochów
0
stawiam na to, że sędzia Lahoz podyktuje takiego karnego którego nie będzie
1
Veratti nie moze dzisiaj zagrać
0
bez bramkarza chcesz grać? :)
7
tylko mi sie wydawało czy Krychowiak pomylił imię Góralskiego? :D
0
to chyba dzisiaj inny mecz oglądaliśmy
4
ale statystyka sam wymyśliłeś? gole ronaldo z LM i ligi a Messi tylko z ligi dla mnie to bez sensu.
2
https://pl.wiktionary.org/wiki/barka
tańczymy na barce- Taco jest z Warszawy a tam właśnie jest taka barka na której odbywają sie imprezy no i można tam tańczyć :)
5
na barce, czyli takie coś co pływa po wodzie :)
0
który piłkarz denerwuje was najbardziej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
remisuje a co?
0
pierwszy gra z drugim z tym, że w 1/8 nie mogą grać drużyny z tego samego kraju
1
niech nie porównuje piłki nożnej do najgorszego i najnudniejszego sportu czyli koszykówki
12
Rafał Wolski, Leszek Orłowski
0
Gomez to Niemiec u nas gra Gomes :)
2
to czepianie się sędziów wygląda mniej więcej tak jak w tej anegdocie szefa sędziów czyli: "dał kartkę prezesom każdej drużyny i mieli wypisać ile punktów zabrali im sędziowie to każdy wpisał jakąś liczbę a na drugie pytanie ile punktów zyskali dzięki tym błędom to KAŻDY napisał, że zero :)
0
w końcu szczęście realu w lidze sie skończyło ale pewnie jak zwykle grając bardzo słabo wygrają grupę w LM i wylosuja kogoś słabego
0
skrzydło wrzutka strata to słowa klucz po meczu realu :)
0
dziwnie mi się ogląda boks bez komentarza Kostyry
0
uważam dokładnie tak samo :)
1
a poprzeczka?
2
Valverde mógłby teraz tym wszystkim co tak go krytykowali przed meczem i mówili ze Barca przegra zacytować Tuwima: "całujcie mnie wszyscy w dupe" :)
2
widze, ze każdy z was jest z drużyną cały tydzień i ogląda treningi i wie kto powinien grać a kto nie, jak tego dokonać?
3
tylu tu wybitnych specjalistów, ze nie boje się o przyszłość polskiej trenerki :)
0
oglądał ktoś Arsenal co ten Nketiah odwalił?