0

mecze wyjazdowe wiadomo, że zazwyczaj są jakieś niespodzianki

0

no właśnie dlatego pytam nawet oglądając ekstraklase nie ma problemu bo jest goal-line :)

0

VAR rozstrzyga czy piłka przekroczyła linie bramkową, czy nie można tego sprawdzić?

0

rozumiem czyli stawiasz bez większego zastanowienia, "raczej nie wejdzie a jak wejdzie to fajnie"

0

skoro chcesz robić cash-out znaczy, że nie jesteś pewny tego co zagrales więc po co na to stawiałes?

1

śniło mi sie dzisiaj, że Barcelona wygra 3-1 :D

1

2 miejsce w pierwszych zawodach a dziś wiatr bo jak wyjaśnić jego i krafta

0

co ten Malarz robi w bramce :o

0

ale czerwono i żółto w meczu Alaves-Eibar

0

ostatnio widziałem kupon jak ktoś zagrał w lidze mistrzów "obie drużyny strzelą w pierwszej połowie" i ładnie weszło :D

2

czasem obejrze głównie jak leci o normalnych porach, tak to przeglądam tylko forme :D
to np dzisiejszy, kwota nie jakaś wielka ale za tyle zazwyczaj gram :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM3NzI4Nzg5MzkwMDo9vd%2BWZ9%2B%2Boe81NR8%3D&kind=MAIN

0

ja gram zazwyczaj z podpórką bo zauważyłem, że często jest remis ale od dawna nie zdarzyło mi się żeby zespół na, który stawiam przegrał a kursy z podpórką też całkiem fajne. A jak zauważyłeś to tam też bukmacherzy bawią się kursami i często mój faworyt ma wyższy kurs.

0

polecam grać NHL trochę analizy i wyciągam na tym dość fajne pieniądze :)

0

akurat puściłem kuponik z NHL :D

0

tylko kiedyś nie było internetu teraz masz tu wszysyki. W starych czasach hh przegrywało sie jedynie z kaset dopiero po czasie coś szło w tv.

0

"hajs to nie wszystko" jakbyś stanął na ich miejscu to tylko o tym byś myślał, żeby zarobić jak najwięcej pieniędzy. W wieku 40 lat odejdą na emeryturę a z czegoś żyć będzie trzeba.

0

zagrywka bukmacherów

0

serio stawiasz na zwycięstwo Realu po kursie 1,09?

0

Arsenal przegrywa 1:0, widziałem parę osób stawiało na nich :D

1

PSG nie jest pewne.

1

jeszcze nie mają zapewnionego pierwszego miejsca :)

0

przegrają 4:0 z Bayernem i w losowaniu trafią na Barcelonę i odpadną :)

2

z Najmanem

2

dziwnie brzmi to wejście przedmeczowe komentatorów canal+ bo jeszcze nie wiedzą, ze Messi nie gra :D

0

gdyby miał jakiś problem to nie siedziałby nawet na ławce.

22

ilu z was postawiło na Barcelonę i teraz zastanawia się nad kuponem? :D

0

bezpośrednie mecze

0

niestety nie powiodło sie

3

kurs live, ze Chelsea wygra połowe od stanu 0:1 był 3,05 aż przyjemnie było zagrać

1

myślę żeby zorganizować jakąś zbiórkę dla tej osoby o, której mówisz aby miała za co obstawiać dalej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?