banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mecze wyjazdowe wiadomo, że zazwyczaj są jakieś niespodzianki
0
no właśnie dlatego pytam nawet oglądając ekstraklase nie ma problemu bo jest goal-line :)
0
VAR rozstrzyga czy piłka przekroczyła linie bramkową, czy nie można tego sprawdzić?
0
rozumiem czyli stawiasz bez większego zastanowienia, "raczej nie wejdzie a jak wejdzie to fajnie"
0
skoro chcesz robić cash-out znaczy, że nie jesteś pewny tego co zagrales więc po co na to stawiałes?
1
śniło mi sie dzisiaj, że Barcelona wygra 3-1 :D
1
2 miejsce w pierwszych zawodach a dziś wiatr bo jak wyjaśnić jego i krafta
0
co ten Malarz robi w bramce :o
0
ale czerwono i żółto w meczu Alaves-Eibar
0
ostatnio widziałem kupon jak ktoś zagrał w lidze mistrzów "obie drużyny strzelą w pierwszej połowie" i ładnie weszło :D
2
czasem obejrze głównie jak leci o normalnych porach, tak to przeglądam tylko forme :D
to np dzisiejszy, kwota nie jakaś wielka ale za tyle zazwyczaj gram :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM3NzI4Nzg5MzkwMDo9vd%2BWZ9%2B%2Boe81NR8%3D&kind=MAIN
0
ja gram zazwyczaj z podpórką bo zauważyłem, że często jest remis ale od dawna nie zdarzyło mi się żeby zespół na, który stawiam przegrał a kursy z podpórką też całkiem fajne. A jak zauważyłeś to tam też bukmacherzy bawią się kursami i często mój faworyt ma wyższy kurs.
0
polecam grać NHL trochę analizy i wyciągam na tym dość fajne pieniądze :)
0
akurat puściłem kuponik z NHL :D
0
tylko kiedyś nie było internetu teraz masz tu wszysyki. W starych czasach hh przegrywało sie jedynie z kaset dopiero po czasie coś szło w tv.
0
"hajs to nie wszystko" jakbyś stanął na ich miejscu to tylko o tym byś myślał, żeby zarobić jak najwięcej pieniędzy. W wieku 40 lat odejdą na emeryturę a z czegoś żyć będzie trzeba.
0
zagrywka bukmacherów
0
serio stawiasz na zwycięstwo Realu po kursie 1,09?
0
Arsenal przegrywa 1:0, widziałem parę osób stawiało na nich :D
1
PSG nie jest pewne.
1
jeszcze nie mają zapewnionego pierwszego miejsca :)
0
przegrają 4:0 z Bayernem i w losowaniu trafią na Barcelonę i odpadną :)
2
z Najmanem
2
dziwnie brzmi to wejście przedmeczowe komentatorów canal+ bo jeszcze nie wiedzą, ze Messi nie gra :D
0
gdyby miał jakiś problem to nie siedziałby nawet na ławce.
22
ilu z was postawiło na Barcelonę i teraz zastanawia się nad kuponem? :D
0
bezpośrednie mecze
0
niestety nie powiodło sie
3
kurs live, ze Chelsea wygra połowe od stanu 0:1 był 3,05 aż przyjemnie było zagrać
1
myślę żeby zorganizować jakąś zbiórkę dla tej osoby o, której mówisz aby miała za co obstawiać dalej :D