banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Unuted minuta i dwie bramki :D
0
na ten moment wygląda, że Chelsea zajmie drugie miejsce kolejna mocna ekipa.
0
różnicą czterech bramek
0
pierwszy gol benfica-basel 0:1
0
Złoty kupon :D
0
jechał pijany to fakt ale z informacji, które widziałem to kobieta niewłaściwie zmieniała pas ruchu.
2
a czasem nie powinni być zgłoszeni? mi sie wydaje, ze nie są i dlatego nie mógł powołać.
0
Polsat stanie sie właścicielem Netii.
0
czasem takie przygotowania na nic sie zdadzą ja na swojej musiałem sie wykazać znajomością Pana Tadeusza-zarówno znać treść książki i do tego aktorów, którzy grali w ekranizacji :D
0
teraz można tylko gdybać. Równie dobrze motywować ich może zwycięstwo Barcelony i perspektywa zwiększenia sie straty.
0
mi się wydaje, że aktualnie Krychowiaka dopadł zjazd formy zagrał parę spotkań jesiennych a teraz wychodzi brak gry przez cały rok
4
nie można tak patrzeć, bo nie wiadomo co by było gdyby Barcelona wygrała.
0
dzisiaj/wczoraj właśnie ktoś tutaj pisał zeby nie stawiać na Schalke w tym meczu :D
0
"Jednocześnie ruszy czwarty kanał, który przez pierwsze trzy miesiące będzie dostępny tylko dla klientów nc+."
2
Lider ligi włoskiej- porażka
Lider ligi francuskiej-porażka
Lider ligi hiszpańskiej-remis
ciekawie układa się ten weekend.
0
prędzej Socjopacie wejdzie kupon niż w lidze hiszpańskiej obejdzie sie bez błędu sędziego :D
1
proponowałbym taką opcję z przypięciem komentarzy na górze (np jak na YouTube) z odpowiedziami na najczęstsze pytania, może to by jakoś ograniczyło wciąż te same pytania o datę meczu itd.
1
bez przesady nie umniejszacie teraz poziomu naszej reprezentacji. Rozumiem żeby nie pompować balonika no ale Japonia Senegal?
0
Japonie pamiętam z meczu fazy pucharowej chyba w RPA z Paragwajem był to chyba najnudniejszy mecz jaki oglądałem
9
Piszczka jeżeli będzie w formie nikt nie zabiega
4
kto miałby wygrać to i tak by wygrał.
15
ja bym zrezygnował z rozstawień, wrzucił wszystkich do jednego kosza i tak losował te grupy :D
1
wejdź na wikipedie
0
ja uważam, że lepiej trafić jednego trudnego rywala w grupie za to po wyjściu mieć teoretycznie łatwiejszą drużynę
2
losowanie nie najgorsze ale po wyjściu ciężko bardzo ciężko
34
yy a Hiszpania?
0
przy ewentualnym wyjściu z grupy łączymy sie z Anglią lub Belgią.
0
z kim będziemy sie łączyć(z jaką grupą) ?
0
niż*
0
ja tam lubie do teraz przejrzeć starą, dobrą telegazetę, najważniejsze informacje tam są a w internecie to trzeba sie przekopywac przez jakieś bezsensowne artykuły :)