0

Unuted minuta i dwie bramki :D

0

na ten moment wygląda, że Chelsea zajmie drugie miejsce kolejna mocna ekipa.

0

różnicą czterech bramek

0

pierwszy gol benfica-basel 0:1

0

Złoty kupon :D

0

jechał pijany to fakt ale z informacji, które widziałem to kobieta niewłaściwie zmieniała pas ruchu.

2

a czasem nie powinni być zgłoszeni? mi sie wydaje, ze nie są i dlatego nie mógł powołać.

0

Polsat stanie sie właścicielem Netii.

0

czasem takie przygotowania na nic sie zdadzą ja na swojej musiałem sie wykazać znajomością Pana Tadeusza-zarówno znać treść książki i do tego aktorów, którzy grali w ekranizacji :D

0

teraz można tylko gdybać. Równie dobrze motywować ich może zwycięstwo Barcelony i perspektywa zwiększenia sie straty.

0

mi się wydaje, że aktualnie Krychowiaka dopadł zjazd formy zagrał parę spotkań jesiennych a teraz wychodzi brak gry przez cały rok

4

nie można tak patrzeć, bo nie wiadomo co by było gdyby Barcelona wygrała.

0

dzisiaj/wczoraj właśnie ktoś tutaj pisał zeby nie stawiać na Schalke w tym meczu :D

0

"Jednocześnie ruszy czwarty kanał, który przez pierwsze trzy miesiące będzie dostępny tylko dla klientów nc+."

2

Lider ligi włoskiej- porażka
Lider ligi francuskiej-porażka
Lider ligi hiszpańskiej-remis
ciekawie układa się ten weekend.

0

prędzej Socjopacie wejdzie kupon niż w lidze hiszpańskiej obejdzie sie bez błędu sędziego :D

1

proponowałbym taką opcję z przypięciem komentarzy na górze (np jak na YouTube) z odpowiedziami na najczęstsze pytania, może to by jakoś ograniczyło wciąż te same pytania o datę meczu itd.

1

bez przesady nie umniejszacie teraz poziomu naszej reprezentacji. Rozumiem żeby nie pompować balonika no ale Japonia Senegal?

0

Japonie pamiętam z meczu fazy pucharowej chyba w RPA z Paragwajem był to chyba najnudniejszy mecz jaki oglądałem

9

Piszczka jeżeli będzie w formie nikt nie zabiega

4

kto miałby wygrać to i tak by wygrał.

15

ja bym zrezygnował z rozstawień, wrzucił wszystkich do jednego kosza i tak losował te grupy :D

1

wejdź na wikipedie

0

ja uważam, że lepiej trafić jednego trudnego rywala w grupie za to po wyjściu mieć teoretycznie łatwiejszą drużynę

2

losowanie nie najgorsze ale po wyjściu ciężko bardzo ciężko

34

yy a Hiszpania?

0

przy ewentualnym wyjściu z grupy łączymy sie z Anglią lub Belgią.

0

z kim będziemy sie łączyć(z jaką grupą) ?

0

niż*

0

ja tam lubie do teraz przejrzeć starą, dobrą telegazetę, najważniejsze informacje tam są a w internecie to trzeba sie przekopywac przez jakieś bezsensowne artykuły :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?