banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
"Święte Słowacja również nie lubię klubie typu PSG, "
0
city 1:0
2
i dobrze niech strzela teraz na pewno nie usiądzie na ławce :D
0
teraz można tylko gdybać ale jakby Borussia miała lepszą formę to Real miałby problem z zajęciem 2 miejsca
0
Tottenham musi wygrać z Apoelem
0
i tak nie wejdzie :)
4
w tej kolejce ekstraklasy padło aż 9 goli! :D
0
rozgrywając 4 mecze :)
0
ale w 6 meczach nie przegrywali do przerwy, nawet potrafili wygrywać z Juve :D
0
"Nie mam zamiaru nikogo oszukiwać. Moja forma nawet dla mnie jest niewiadomą. Sam chcę zobaczyć, czy jeszcze się nadaję". - Marcin Wsilewski
nie mogę zrozumieć jak w Polsce można wziąć zawodnika i płacić mu pewnie grube pieniądze nie wiedząc w jakiej jest formie.
w taki sposób to nigdy u nas nie będzie dobrej ligi.
24
duża manipulacja tymi błędami jak RMTV przygotował wszystkie błędy na niekorzyść Realu powinni też uwzględnić błędy na ich korzyść wtedy pewnie zyski i straty były równe a wydaje mi się, że to celowy zabieg aby presja na sędziach była większa i każda sporna sytuacja była gwizdana na ich korzyść
0
słabością wszystkich drużyn jest to, że nie potrafią wypracować przewagi podczas gdy Legia miała kryzys, parę lepszych spotkań i Warszawa już na prowadzeniu
0
miałem na kuponie Legia 1/-1,5 po bramce Górnika wyłączyłem mecz a teraz wchodzę i takie zaskoczenie :D
6
a pisałem wam wczoraj żeby nie stawiać na Juve :D
0
pamiętam ale 2:0 ciężko będzie im odrobić :)
0
pamiętam, że ktoś tu stawiał na Juventus :D
23
mistrz :D
2
tylko czy warto starać sie o Pique w takiej formie?
0
http://www.fussballstream.net/live/Monterrey%20Rayados-Tigres
1
nie zapominaj o Valencii
7
54 strzały
1 gol
strzały zakończone golem: 1,85%
Ronaldo w LaLiga
0
Real bez formy i kiedy mają ją odbudować, natłok spotkań jest duży a do tego w grudniu czeka ich podróż do Emiratów Arabskich :)
0
sugerujesz sie tym, ze Borussia "jest mocna" po dobrym początku sezonu ale w pewnym momencie to zaczęli dostawać od każdego
0
z kim mocnym wygrali w tym sezonie?
0
czysta 2 na Juventus na wyjeździe z Sampdorią po takim kursie.. Wątpię aby weszło :)
0
jak nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to nie wypowiadaj się :)
0
tak się zastanawiam czemu ceny zawodników są podawane w euro np. Mączynski szedł z Wisły do Legii a wszędzie (w Polsce) cena w euro a czemu nie w złotówkach?
0
haha gdzie on ma 15 stopni
1
ja np rzadko obstawiam piłkę nożną a jak sie za to zabieram to tylko kursy 2 i więcej
0
i to nas różni Ty uważasz, że potrzebne jest szczęście a ja właśnie uważam, że to umiejętności. Śledzenie wyników, aktualnej formy itd. Dlatego masz problem z wykrywaniem bo nie analizujesz