10

"Święte Słowacja również nie lubię klubie typu PSG, "

0

city 1:0

2

i dobrze niech strzela teraz na pewno nie usiądzie na ławce :D

0

teraz można tylko gdybać ale jakby Borussia miała lepszą formę to Real miałby problem z zajęciem 2 miejsca

0

Tottenham musi wygrać z Apoelem

0

i tak nie wejdzie :)

4

w tej kolejce ekstraklasy padło aż 9 goli! :D

0

rozgrywając 4 mecze :)

0

ale w 6 meczach nie przegrywali do przerwy, nawet potrafili wygrywać z Juve :D

0

"Nie mam zamiaru nikogo oszukiwać. Moja forma nawet dla mnie jest niewiadomą. Sam chcę zobaczyć, czy jeszcze się nadaję". - Marcin Wsilewski

nie mogę zrozumieć jak w Polsce można wziąć zawodnika i płacić mu pewnie grube pieniądze nie wiedząc w jakiej jest formie.
w taki sposób to nigdy u nas nie będzie dobrej ligi.

24

duża manipulacja tymi błędami jak RMTV przygotował wszystkie błędy na niekorzyść Realu powinni też uwzględnić błędy na ich korzyść wtedy pewnie zyski i straty były równe a wydaje mi się, że to celowy zabieg aby presja na sędziach była większa i każda sporna sytuacja była gwizdana na ich korzyść

0

słabością wszystkich drużyn jest to, że nie potrafią wypracować przewagi podczas gdy Legia miała kryzys, parę lepszych spotkań i Warszawa już na prowadzeniu

0

miałem na kuponie Legia 1/-1,5 po bramce Górnika wyłączyłem mecz a teraz wchodzę i takie zaskoczenie :D

6

a pisałem wam wczoraj żeby nie stawiać na Juve :D

0

pamiętam ale 2:0 ciężko będzie im odrobić :)

0

pamiętam, że ktoś tu stawiał na Juventus :D

23

mistrz :D

2

tylko czy warto starać sie o Pique w takiej formie?

1

nie zapominaj o Valencii

7

54 strzały
1 gol
strzały zakończone golem: 1,85%
Ronaldo w LaLiga

0

Real bez formy i kiedy mają ją odbudować, natłok spotkań jest duży a do tego w grudniu czeka ich podróż do Emiratów Arabskich :)

0

sugerujesz sie tym, ze Borussia "jest mocna" po dobrym początku sezonu ale w pewnym momencie to zaczęli dostawać od każdego

0

z kim mocnym wygrali w tym sezonie?

0

czysta 2 na Juventus na wyjeździe z Sampdorią po takim kursie.. Wątpię aby weszło :)

0

jak nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to nie wypowiadaj się :)

0

tak się zastanawiam czemu ceny zawodników są podawane w euro np. Mączynski szedł z Wisły do Legii a wszędzie (w Polsce) cena w euro a czemu nie w złotówkach?

0

haha gdzie on ma 15 stopni

1

ja np rzadko obstawiam piłkę nożną a jak sie za to zabieram to tylko kursy 2 i więcej

0

i to nas różni Ty uważasz, że potrzebne jest szczęście a ja właśnie uważam, że to umiejętności. Śledzenie wyników, aktualnej formy itd. Dlatego masz problem z wykrywaniem bo nie analizujesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?