1

tyle bramek pada dzisiaj a w tych meczach, w których stawiam na bramki susza i 0:0 :D

3

1

jasne ja zgadzam sie z Tobą :)

10

TVN nawet nie ma problemu żeby chwalić PiS za niektóre rzeczy, które robią. Włączając Tvp jedt ciągły atak na przeciwników rządu a wychwalanie partii rządzącej. W tvp ani razu nie skrytykowano władzy. A co do raportu przygotowała go kobieta związana z Tv Trwam.

19

ostatnio poświęciłem pare dni żeby sprawdzić ten stereotyp, że TVN jest za opozycją a ciśnie po PiS. Nie rozumiem skąd sie to wzięło ale po pierwsze nie tworzą idiotycznych pasków a po drugie przedstawiają informacje rzetelnie zostawiając miejsce do interpretacji i własnych wniosków.

1

mistrzyni Polski

0

to tytuł dla najlepszego zawodnika z Brazylii grajacego w Europie.
2016 Coutinho
2014-2015 Neymar
2011-2013 Thiago Silva

4

jak jest VAR to sędziowie musza maksymalnie opóżniac sswoją decyzje, tak mi sie wydaje.

0

Rumunki wygrywając grupe odpadają z Czeszkami- czyli pogromczyniami polek.

0

z CHelsea jednak chyba lepiej grać pierwszy mecz na wyjeździe. Przypuszczam, że będziemy rozgrywali tam atak pozycyjny i jest szansa aby jakaś bramka wpadła tym bardziej, ze tracą ich dość dużo.

0

wow ale trudne mecze

13

Napoli-Lipsk. Liga Mistrzów w lidze Europy :D

1

bez szans

0

faktycznie forma losowania zostawia wiele do życzenia :D

0

oby Chelsea nie odbudowało formy a będzie dobrze.

0

i Chelsea!

9

trudne mecze wyjazdowe z Atletico, Bilbao, Valencia, Villarreal odhaczone. Żadnej porażki to dobry wynik.

4

już pisałem, jeżeli druga piłka nie przeszkadza to może sie znajdować na boisku :)

0

wydaje mi się, że od tego sezonu.

6

według nowych przepisów jeżeli druga piłka nie przeszkadza może być na boisku

0

w końcu!!!

0

ten przelicznik wiatru to mit. Skoki teraz są chyba mniej sprawiedliwe niż pare lat temu.

9

hymn Liverpoolu odśpiewany przez cały stadion- coś pięknego :)

0

skonczcie z tymi płotkami.Po co wrzucać takie idiotyczne jak ta.

0

Polki po karnych pokonały Angole!

1

2

Valencia strasznie sie męczy, po karnym w 81minucie 2:1

0

wygląda na to, że Krychowiaka złapał dołek, zagrał parę spotkań i wyszła przerwa z PSG. Trochę zajmie aż wróci do dyspozycji, o mundial byłbym spokojny.

0

fajnie jakby komentarz usuwany przez użytkownika albo moderacje znikał, tak jak np na facebooku. Teraz jest informacja co się z nim stało.

6

Dortmund przegrywa z Bremą 1:2 żal patrzeć co się z nimi dzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?