banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
tyle bramek pada dzisiaj a w tych meczach, w których stawiam na bramki susza i 0:0 :D
3
https://pbs.twimg.com/media/DQ3o2UPXcAAUFrc.jpg
ahh :D
1
jasne ja zgadzam sie z Tobą :)
10
TVN nawet nie ma problemu żeby chwalić PiS za niektóre rzeczy, które robią. Włączając Tvp jedt ciągły atak na przeciwników rządu a wychwalanie partii rządzącej. W tvp ani razu nie skrytykowano władzy. A co do raportu przygotowała go kobieta związana z Tv Trwam.
19
ostatnio poświęciłem pare dni żeby sprawdzić ten stereotyp, że TVN jest za opozycją a ciśnie po PiS. Nie rozumiem skąd sie to wzięło ale po pierwsze nie tworzą idiotycznych pasków a po drugie przedstawiają informacje rzetelnie zostawiając miejsce do interpretacji i własnych wniosków.
1
mistrzyni Polski
0
to tytuł dla najlepszego zawodnika z Brazylii grajacego w Europie.
2016 Coutinho
2014-2015 Neymar
2011-2013 Thiago Silva
4
jak jest VAR to sędziowie musza maksymalnie opóżniac sswoją decyzje, tak mi sie wydaje.
0
Rumunki wygrywając grupe odpadają z Czeszkami- czyli pogromczyniami polek.
0
z CHelsea jednak chyba lepiej grać pierwszy mecz na wyjeździe. Przypuszczam, że będziemy rozgrywali tam atak pozycyjny i jest szansa aby jakaś bramka wpadła tym bardziej, ze tracą ich dość dużo.
0
wow ale trudne mecze
13
Napoli-Lipsk. Liga Mistrzów w lidze Europy :D
1
bez szans
0
faktycznie forma losowania zostawia wiele do życzenia :D
0
oby Chelsea nie odbudowało formy a będzie dobrze.
0
i Chelsea!
9
trudne mecze wyjazdowe z Atletico, Bilbao, Valencia, Villarreal odhaczone. Żadnej porażki to dobry wynik.
4
już pisałem, jeżeli druga piłka nie przeszkadza to może sie znajdować na boisku :)
0
wydaje mi się, że od tego sezonu.
6
według nowych przepisów jeżeli druga piłka nie przeszkadza może być na boisku
0
w końcu!!!
0
ten przelicznik wiatru to mit. Skoki teraz są chyba mniej sprawiedliwe niż pare lat temu.
9
hymn Liverpoolu odśpiewany przez cały stadion- coś pięknego :)
0
skonczcie z tymi płotkami.Po co wrzucać takie idiotyczne jak ta.
0
Polki po karnych pokonały Angole!
1
http://messivsronaldo.net
2
Valencia strasznie sie męczy, po karnym w 81minucie 2:1
0
wygląda na to, że Krychowiaka złapał dołek, zagrał parę spotkań i wyszła przerwa z PSG. Trochę zajmie aż wróci do dyspozycji, o mundial byłbym spokojny.
0
fajnie jakby komentarz usuwany przez użytkownika albo moderacje znikał, tak jak np na facebooku. Teraz jest informacja co się z nim stało.
6
Dortmund przegrywa z Bremą 1:2 żal patrzeć co się z nimi dzieje.