banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
łapcie zachowanie Fabregasa :D
https://x.com/ACAsportsLA/status/948652225718603776
0
będzie świetny mecz albo tak, że nie chce sie oglądać :D
2
nie spodziewałbym się większej wiedzy od kogoś kto pisze "4rsenal"
0
oby utrzymał formę do igrzysk
4
"Co do serialu Korona... Poczekajcie na 3 odcinek i dialog o śniadaniu w czasie postu. Zgniłem jak to zobaczyłem :( " Wiceminister kultury :D jak dobrze, ze nasze pieniądze idą na taką świetną sztukę.
1
fajnie,ze wierzysz w ten ten transfer to Twoja sprawa. Liverpool walczy o top4 no i ma szanse na lige mistrzów. Jaki interes ma teraz Liverpool? Do tego dochodzi kwestia mistrzostw świata zmiana otoczenia i granie spotkań ligowych z drużynami mniej wymagającymi niż w lidze angielskiej, osobiście uważam, ze jego forma by spadła.
2
fajna rozrywka dla wszystkich z tym transferem. Logicznym jest, że do żadnego transferu teraz nie dojdzie.
2
faktycznie, oceniłeś kulturę kibiców Liverpoolu przez kilka wpisów internetowych. Ja nie wiem jaki jest sens cytowania komentarzy i brania ich na poważnie.
0
nie
2
po pierwsze zanim skrytykujesz zapoznaj sie z tematem, po drugie prawa w Eleven nie zwiększą ilości spotkań. To sprzedawca decyduje ile spotkań jest transmitowanych. 190 spotkań to maksimum
0
jest kurs 100 wystarczy postawić 6800 i zgarnia sie grubą kase
2
w SJP nie istnieje słowo "naprawde", tylko jest "naprawdę". No i w naszym języku istnieją znaki ą, ę. Jak bierzesz się za poprawianie kolegi to rób to poprawnie.
0
we Włoszech mówią,ze ma kontuzje łydki
26
Startujesz na studia, jest 20 miejsc, 20 osób ma tę samą liczbę punktów, a Ty masz punkt mniej od nich. Czyli powinieneś się dostać na studia z drugim wynikiem?
0
Hannaawald w 2002 został ostatnim zawodnikiem,który po zwycięstwie w TCS zdobył medal olimpijski.
0
będą zwlekać. Konkurs w Niemczech aktualnym liderem Niemiec
2
oni siedzą chyba na skoczni, wydaje mi sie, że dlatego ma problemy z oceną
1
po pierwszych 2 tercjach nic nie wskazywało na takie emocje. W tym meczu było wszystko bramka w osłabieniu, bramka samobójcza, 11 bramek i dużo walki
0
zapoznałem sie z VIVUS i jeszcze pierwsza pożyczka brana na miesiac jest do zniesienia ( i tak wątpie żeby ktoś spłacił) po tym miesiacu kwota ogromnie rośnie. No i spółka jest zarejestrowana na Giblartarze
3
Wenger klasycznie problem z zapięciem kurtki :D
0
poszukaj u mnie w komentarzach wrzucałem cały mecz
0
naruszal prawa autorskie
0
o tej godzinie jeszcze da sie przeżyć chociaż jest to irytujace ale jak sie ogląda grubo po północy to można normalnie zasnąć
0
akurat w przypadku Bonusa zadziałał świadek koronny. Poczytaj sobie o wielu sprawach, w których wszystko odbywa sie dzięki zeznaniom koronnego.
6
mam nawet polski komentarz :)
1 połowa https://uptostream.com/3lnv91vu6uga
2 połowa http://uptostream.com/wf30lkvpbb89
1
wpisałem w google wszedłem w transfermarkt i jest każde okno od Kongo po Wybrzeże Kości. Zajęło mi to 30sekund
0
najpierw rewanż z Wilderem a później nasz wielki champion Artul Szpilka pokona Joshue tak to widze.
1
dla Ciebie to wszystko jest takie proste jestem przekonany, ze nie będzie ryzykował żadnego odejścia. Nowe miejsce nowe otoczenie jaka jest gwarancja, ze wyjdzie mu w Barcelonie
2
https://openload.co/f/w28iAzGW5JQ
masz tu cały mecz po polsku
1
niech ono sobie istnieje bo czasem bywają sytuacje, że zawodnik musi odejść. Jest to sezon mundialowy, więc nie licze na jakieś transfery typu Oezil czy Coutinho. A dlaczego? No dlatego, że obaj są pewni gry w obecnym klubi obaj w obecnej chwili jadą na mundial. Który zaryzykuje pójść do innego klubu?