banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to nie jest takie proste mieć kogoś Arsenal pewnie sie nie zgodzi a odejście zimą jest głupotą i żaden zawodnik sie na to nie zdecyduje
0
wejdź w moje komentarze, wrzucałem cały mecz
0
nie wprowadzono takich przepisów sam Szymon Marciniak to zdementowal
0
w takiej sytuacji zawsze trzeba dać karnego i czerwoną nie ważne czy gol padł czy nie
0
sędzia ocenił sytuację na żółtą kartkę, wydaje mi się, że komisja nie będzie w to ingerować.
3
jakby ktoś jeszcze chciał pobrać/obejrzeć wczorajszy mecz Barcelony z Polskim komentarzem daje link :)
https://openload.co/f/w28iAzGW5JQ
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
wyjątkowo dzisiaj nie było słychać, że sędzia wpłynął na wynik :D
0
jasne, że KSW przecież to właściciel federacji. Niestety taki jest marketing, to jasne żeby ta federacja mogła funkcjonować potrzebne są takie walki inaczej by upadli.
4
tylko walka Popka była reklamowana bardziej niż każda inna z tej gali. Większość osób włączyła tylko dla tej walki.
I jak ta gala ma być poważna, gdzie obok ludzi poświęcających pół życia dla tego sportu stawia sie narkomana i aktora.
14
i po co to kopiować z daleka czuc ironię.
5
mnie nie interesuje jakieś KSW i walki amatorów celebrytów jak oglądać MMA to UFC czy Bellator.
a niestety w Polsce to sie dobrze sprzedaje bo ludzie wolą oglądać bijące sie gwiazdy.
0
hokej chyba dziś overki w tej fazie strasznie dużo niespodzianek :D
1
w każdym przypadku wybicie pilki ręką kończy sie czerwoną kartką i rzutem karnym.
0
https://kswtv.com/reseller/kswmma
40zl za to
0
rękawiczki :D
0
dla jednego najlepszy jest Kane dla innego Lewandowski a dla innego Benzema. Tego nie da się w żaden sposób rozstrzygnąć.
0
właściwe to samo można powiedzieć o Lewandowskim
10
powoli w cieniu i Kane prawdopodobnie najwięcej bramek w roku
0
czy ja dobrze rozumiem, że Barcelona potrzebuje "takiego Casemiro"?
0
wchodzę w statystyki a tam 10:0 w różnych
0
Aguero już na 1:0
1
dziś z Burnley i we wtorek z Southampton., czyli dwa.
0
jeszcze Kane ma szanse
1
Konkwistador Estadio Santiago Bernabeu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a po pierwszej połowie taki ataki na Valverde. Ja akurat byłem jakoś spokojny.
0
dałem Barcelona 2/+2,5 ale do tego, że Burnley wygra z Tottenhamem
0
jakie tam jest tempo akcja za akcje :o
0
10 minut temu ktoś pisał "czułem, że Liverpool pewniak :D