1

to nie jest takie proste mieć kogoś Arsenal pewnie sie nie zgodzi a odejście zimą jest głupotą i żaden zawodnik sie na to nie zdecyduje

0

wejdź w moje komentarze, wrzucałem cały mecz

0

nie wprowadzono takich przepisów sam Szymon Marciniak to zdementowal

0

w takiej sytuacji zawsze trzeba dać karnego i czerwoną nie ważne czy gol padł czy nie

0

sędzia ocenił sytuację na żółtą kartkę, wydaje mi się, że komisja nie będzie w to ingerować.

3

jakby ktoś jeszcze chciał pobrać/obejrzeć wczorajszy mecz Barcelony z Polskim komentarzem daje link :)
https://openload.co/f/w28iAzGW5JQ

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

wyjątkowo dzisiaj nie było słychać, że sędzia wpłynął na wynik :D

0

jasne, że KSW przecież to właściciel federacji. Niestety taki jest marketing, to jasne żeby ta federacja mogła funkcjonować potrzebne są takie walki inaczej by upadli.

4

tylko walka Popka była reklamowana bardziej niż każda inna z tej gali. Większość osób włączyła tylko dla tej walki.
I jak ta gala ma być poważna, gdzie obok ludzi poświęcających pół życia dla tego sportu stawia sie narkomana i aktora.

14

i po co to kopiować z daleka czuc ironię.

5

mnie nie interesuje jakieś KSW i walki amatorów celebrytów jak oglądać MMA to UFC czy Bellator.
a niestety w Polsce to sie dobrze sprzedaje bo ludzie wolą oglądać bijące sie gwiazdy.

0

hokej chyba dziś overki w tej fazie strasznie dużo niespodzianek :D

1

w każdym przypadku wybicie pilki ręką kończy sie czerwoną kartką i rzutem karnym.

0

0

rękawiczki :D

0

dla jednego najlepszy jest Kane dla innego Lewandowski a dla innego Benzema. Tego nie da się w żaden sposób rozstrzygnąć.

0

właściwe to samo można powiedzieć o Lewandowskim

10

powoli w cieniu i Kane prawdopodobnie najwięcej bramek w roku

0

czy ja dobrze rozumiem, że Barcelona potrzebuje "takiego Casemiro"?

0

wchodzę w statystyki a tam 10:0 w różnych

0

Aguero już na 1:0

1

dziś z Burnley i we wtorek z Southampton., czyli dwa.

0

jeszcze Kane ma szanse

1

Konkwistador Estadio Santiago Bernabeu :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a po pierwszej połowie taki ataki na Valverde. Ja akurat byłem jakoś spokojny.

0

dałem Barcelona 2/+2,5 ale do tego, że Burnley wygra z Tottenhamem

0

jakie tam jest tempo akcja za akcje :o

0

10 minut temu ktoś pisał "czułem, że Liverpool pewniak :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?