0

widze dużo osób pisze, że 4 miejsce w lidze to eliminacje do LM, otóż nie. Przypominam od przyszłego sezonu 4 najlepsze drużyny z Hiszpanii mają pewny awans do rozgrywek grupowych.

0

od tego roku chyba nie ma eliminacji

5

będziemy mierzyć w Fahrenheitach :D

0

jak mówią "dojście do sprawności trwa tyle co czas kontuzji"

0

na pewno łatwo nie odda ale canal jest pod ścianą jeżeli chodzi o sport bo z czym zostaną z golfem i regatami? jak nie wykupią to straca klientów

0

mówie z ich punktu widzenia.

0

canal+ po prostu musi. Stracili LM, ratunkiem dla nich będą prawa do mocnych lig. jak nie kupią to stracą klientów bo nie wiadomo co z angielską.

0

coś mi sie wydaje, ze Canal kupi te prawa

1

Pique o Neymarze też juz pisał, że zostaje :D

0

jeszcze podnoszą temat wychowanków Barcelony i tak jest ich całkiem sporo. No ake niestety tak genialnych pokoleń nie będzie co kilka lat

11

tak,tak wszystkie ich wyniki to ustawki

0

już nie ma miejsc dla graczy spoza Europy

0

niestety tak to będzie wyglądało, będzie coraz mniej wychowanków a więcej zawodników zagranicznych.

0

pewnie będzie łamak, ostatnio warto stawiać na takie coś :D

1

mi w niczym nie przeszkadza

1

i to nadużywanie słowa 'patologia"

0

nie zapominaj, że Barcelona wydała na naymera ponad 80mln. Twoje wyliczenia i tak są jakieś dziwne.

0

myśle,że tak po co każdy pisze to samo jak wszyscy o tym wiedza :D

0

jak to wraca? przecież bronił tytułu.

2

po takim jaki był gdy zawarłes zakład

0

przecież Liverpool nie należy do biednych klubów, jak chcą to odrzucą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ja mam 14600 :D

0

Patryk Dudek

0

najlepiej komentuje Snopek tylko, że rzadko

21

pytasz i sam sobie odpowiadasz :D

0

to nie Barcelona rozdaje karty to, że chcą teraz taniej to nie znaczy, że Liverpool chce sprzedawać taniej.

2

9

ale ten sędzia musi być przygotowany biegowo. Lata od jednej do drugiej strony :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?