banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widze dużo osób pisze, że 4 miejsce w lidze to eliminacje do LM, otóż nie. Przypominam od przyszłego sezonu 4 najlepsze drużyny z Hiszpanii mają pewny awans do rozgrywek grupowych.
0
od tego roku chyba nie ma eliminacji
5
będziemy mierzyć w Fahrenheitach :D
0
jak mówią "dojście do sprawności trwa tyle co czas kontuzji"
0
na pewno łatwo nie odda ale canal jest pod ścianą jeżeli chodzi o sport bo z czym zostaną z golfem i regatami? jak nie wykupią to straca klientów
0
mówie z ich punktu widzenia.
0
canal+ po prostu musi. Stracili LM, ratunkiem dla nich będą prawa do mocnych lig. jak nie kupią to stracą klientów bo nie wiadomo co z angielską.
0
coś mi sie wydaje, ze Canal kupi te prawa
1
Pique o Neymarze też juz pisał, że zostaje :D
0
jeszcze podnoszą temat wychowanków Barcelony i tak jest ich całkiem sporo. No ake niestety tak genialnych pokoleń nie będzie co kilka lat
11
tak,tak wszystkie ich wyniki to ustawki
0
już nie ma miejsc dla graczy spoza Europy
0
niestety tak to będzie wyglądało, będzie coraz mniej wychowanków a więcej zawodników zagranicznych.
0
pewnie będzie łamak, ostatnio warto stawiać na takie coś :D
1
mi w niczym nie przeszkadza
1
i to nadużywanie słowa 'patologia"
0
nie zapominaj, że Barcelona wydała na naymera ponad 80mln. Twoje wyliczenia i tak są jakieś dziwne.
0
myśle,że tak po co każdy pisze to samo jak wszyscy o tym wiedza :D
0
jak to wraca? przecież bronił tytułu.
2
po takim jaki był gdy zawarłes zakład
0
przecież Liverpool nie należy do biednych klubów, jak chcą to odrzucą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ja mam 14600 :D
0
Patryk Dudek
0
najlepiej komentuje Snopek tylko, że rzadko
21
pytasz i sam sobie odpowiadasz :D
0
to nie Barcelona rozdaje karty to, że chcą teraz taniej to nie znaczy, że Liverpool chce sprzedawać taniej.
2
http://www.fcbarca.com/user/barcainfo
prosze bardzo
9
ale ten sędzia musi być przygotowany biegowo. Lata od jednej do drugiej strony :D
2
mi tam ten wynik odpowiada, puściłem takie coś :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDAzNzM2NDgwMDptXsujJ4UVRpyT0TE%3D&kind=MAIN