banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale meczycho 2:2!
0
co ten murzyn wyczynia, żeby tak z Polską strzelał
0
tam sie może wszystko zdarzyć :D
1
tak przeglądam NBA i ten kurs mi sie w oczy rzucił :D
0
Cleveland- Chicago Bulls 2 po kursie 6,5 są jakies szanse zeby to weszło?
17
zrobiłem małą podróż po Polskich stronach. Która wyglada najlepiej?
Bayern-- https://zapodaj.net/193041408ce7a.png.html
Barca-- https://zapodaj.net/bc66687a8a508.png.html
CHelsea-- https://zapodaj.net/68e42b7a0d303.png.html
Juventus-- https://zapodaj.net/fa2fd2c5753c0.png.html
Man City-- https://zapodaj.net/9ffaf790024d4.png.html
Man Utd-- https://zapodaj.net/0b2cf4e746122.png.html
PSG -- https://zapodaj.net/8c74b10fb7713.png.html
Real-- https://zapodaj.net/a23c7a4a7c44f.png.html
2
ale TVP odgrzewa to Despacito co nie włączę to mówią o tym i puszczają
0
pewnie dają tym,którzy najmniej wygrywają.
0
to jeszcze bardziej sie dziwie, że tak przezywasz te 50zł.
0
widzę jestem początkującym obstawiaczem, skoro tak bardzo sie denerwujesz. Czas sie przyzwyczaić do tego, że czasem jeden mecz nie wejdzie.
0
nie ma to jak wtopic kupon po golu w 90 minucie :D
0
a czasem "wędka" nie odnosi sie do zawodnika, który wszedł z ławki żeby później zostać zdjętym
1
Dariusz "sam to wiesz najlepiej" Szpakowski
0
a ogólnie zawodnik może wypowiadać się o tym, że odejdzie itd. podczas obowiązującego go kontraktu?
0
rząd przelał pieniądze to stać ich.
0
juz jest podpisana chyba, widziałem pasek w TVP
1
w meczu rzadko jest jakiś karny. Jak są karne to zazwyczaj wpada chociaż i bywa, że nie wpadają.
1
najgorsza możliwa sytuacja, praktycznie wszystko co ciekawsze będzie w innej stacji.
2
jestem człowiekiem z miasta.
0
co ten Bravo odwala :o
0
Leicester to już kolejny kupon psuje dużo osób wpadło jak grali z Crystal i teraz z City
0
Socjopata wczoraj wygrał, dziś pewnie nie gra i opala sie na Malediwach :D
8
w najlepszej lidze świata jest, Hiszpania i Anglia daleko daleko za nami :D
0
co sądzicie o tym karnym?
0
po rzucie karnym!
0
to, że ktoś nie otrzymał kary nie jest usprawiedliwieniem do łamania przepisów.
1
u nas jej tak chyba w niższych klasach rozgrywkowych
1
obronił karnego ale i tak 1:1. szkoda że varu nie mają.
0
i Everton przegrywa
0
wydaje mi sie, ze nie jest do niczego potrzebna