0

ale meczycho 2:2!

0

co ten murzyn wyczynia, żeby tak z Polską strzelał

0

tam sie może wszystko zdarzyć :D

1

tak przeglądam NBA i ten kurs mi sie w oczy rzucił :D

0

Cleveland- Chicago Bulls 2 po kursie 6,5 są jakies szanse zeby to weszło?

2

ale TVP odgrzewa to Despacito co nie włączę to mówią o tym i puszczają

0

pewnie dają tym,którzy najmniej wygrywają.

0

to jeszcze bardziej sie dziwie, że tak przezywasz te 50zł.

0

widzę jestem początkującym obstawiaczem, skoro tak bardzo sie denerwujesz. Czas sie przyzwyczaić do tego, że czasem jeden mecz nie wejdzie.

0

nie ma to jak wtopic kupon po golu w 90 minucie :D

0

a czasem "wędka" nie odnosi sie do zawodnika, który wszedł z ławki żeby później zostać zdjętym

1

Dariusz "sam to wiesz najlepiej" Szpakowski

0

a ogólnie zawodnik może wypowiadać się o tym, że odejdzie itd. podczas obowiązującego go kontraktu?

0

rząd przelał pieniądze to stać ich.

0

juz jest podpisana chyba, widziałem pasek w TVP

1

w meczu rzadko jest jakiś karny. Jak są karne to zazwyczaj wpada chociaż i bywa, że nie wpadają.

1

najgorsza możliwa sytuacja, praktycznie wszystko co ciekawsze będzie w innej stacji.

2

jestem człowiekiem z miasta.

0

co ten Bravo odwala :o

0

Leicester to już kolejny kupon psuje dużo osób wpadło jak grali z Crystal i teraz z City

0

Socjopata wczoraj wygrał, dziś pewnie nie gra i opala sie na Malediwach :D

8

w najlepszej lidze świata jest, Hiszpania i Anglia daleko daleko za nami :D

0

co sądzicie o tym karnym?

0

po rzucie karnym!

0

to, że ktoś nie otrzymał kary nie jest usprawiedliwieniem do łamania przepisów.

1

u nas jej tak chyba w niższych klasach rozgrywkowych

1

obronił karnego ale i tak 1:1. szkoda że varu nie mają.

0

i Everton przegrywa

0

wydaje mi sie, ze nie jest do niczego potrzebna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?