banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
serio? to tylko jeden dzień a ludzie to przeżywają jakby nie wiadomo co sie stało
1
jak już chcesz "kraść" transmisje to chociaż sam poszukaj
1
też jakoś nie widze VARu w Hiszpanii patrząc na ilość popełnianych błędów co chwile musieliby latać do ekranu a VAR nie jest używany w każdej sytuacji
13
mógł zapytać Tomasza Hajto wyliczyłby co do procenta :D
0
Reial Club Deportiu Espanyol de Barcelona SAD
taka nazwa jest na oficjalnej stronie rozgrywek
0
wlicza sie co Ty gadasz
0
teraz każdy będzie z nich zdzierał kase bo wiadomo, że muszę kupować a uważam dopóki tam będzie Ronaldo nikt z topu nie przyjdzie.
0
przyszła odwilż ale ziema może być jeszcze trochę zamarznięta, ciężko będzie wykopać dół
7
ale zrobili oprawę tego losowania wywiady z zawodnikami tyle czasu to zajmie a samo losowanie zajmie minute.
5
https://www.facebook.com/RFEF/videos/10157213293770031/
transmisja zaczyna sie o 12:50
1
od 11:15 leci już na c+sport2
od 14:30 zaczyna sie na c+sport
1
podawałem 2 komentarze niżej...
3
https://www.facebook.com/RFEF/
będzie LIVE na facebooku od godziny 12:50
4
tak zmieniły sie. Jeżeli zawodnik faulujący dostał kartkę to faulowany może zostać.
0
a Alaves to skąd?
1
tylko Neymar i Neymar niech gra w Paryżu pewnie zdobędzie mistrza kraju, w lidze mistrzów mogą dojść wysoko a tam tez sie bawi piłką, po co go cały czas tutaj przywoływać
4
12 albo 13
6
Losowanie półfinałów będzie jutro :)
0
jakie?
0
jaka dominacja dzisiaj. W drugiej połowie Espanyol nie miał okazji do strzelenia gola.
0
jak Real przejdzie PSG to będę zaskoczony
4
to smianie sie z Wengera to dla mnie przesada tyle lat utrzymywał Arsenal w top4 ligii angielskiej
1
nawet jak zmienią to w takim krótkim czasie nic nie zmieni a na efekt "nowej miotły" bym nie liczył.
0
panuje przekonanie, że Real spina sie na LM w grupie ograli Borussie, którą zaczął w tamtym okresie lać każdy, Apoel wiadomo a dwumecz z Tottenhamem przegrali.
0
ciekawa sytuacja w Realu jak wyleci Zidane to kto mógłby go zastąpić jakoś brak kandydatów chyba, że powrót Carlo.
1
0:0 było
1
przypominam, że w regulaminowym czasie gry w meczu Arsenal-Chelsea nie obowiązuje zasada "bramek na wyjeździe" dopiero zasada zaczyna działać po golu w dogrywce.
0
sprzedali napastników to nie ma kto grać
0
myślę ze trybuny
0
ale obrona mu pomogła