6

serio? to tylko jeden dzień a ludzie to przeżywają jakby nie wiadomo co sie stało

1

jak już chcesz "kraść" transmisje to chociaż sam poszukaj

1

też jakoś nie widze VARu w Hiszpanii patrząc na ilość popełnianych błędów co chwile musieliby latać do ekranu a VAR nie jest używany w każdej sytuacji

13

mógł zapytać Tomasza Hajto wyliczyłby co do procenta :D

0

Reial Club Deportiu Espanyol de Barcelona SAD
taka nazwa jest na oficjalnej stronie rozgrywek

0

wlicza sie co Ty gadasz

0

teraz każdy będzie z nich zdzierał kase bo wiadomo, że muszę kupować a uważam dopóki tam będzie Ronaldo nikt z topu nie przyjdzie.

0

przyszła odwilż ale ziema może być jeszcze trochę zamarznięta, ciężko będzie wykopać dół

7

ale zrobili oprawę tego losowania wywiady z zawodnikami tyle czasu to zajmie a samo losowanie zajmie minute.

5

1

od 11:15 leci już na c+sport2
od 14:30 zaczyna sie na c+sport

1

podawałem 2 komentarze niżej...

3

https://www.facebook.com/RFEF/

będzie LIVE na facebooku od godziny 12:50

4

tak zmieniły sie. Jeżeli zawodnik faulujący dostał kartkę to faulowany może zostać.

0

a Alaves to skąd?

1

tylko Neymar i Neymar niech gra w Paryżu pewnie zdobędzie mistrza kraju, w lidze mistrzów mogą dojść wysoko a tam tez sie bawi piłką, po co go cały czas tutaj przywoływać

4

12 albo 13

6

Losowanie półfinałów będzie jutro :)

0

jakie?

0

jaka dominacja dzisiaj. W drugiej połowie Espanyol nie miał okazji do strzelenia gola.

0

jak Real przejdzie PSG to będę zaskoczony

4

to smianie sie z Wengera to dla mnie przesada tyle lat utrzymywał Arsenal w top4 ligii angielskiej

1

nawet jak zmienią to w takim krótkim czasie nic nie zmieni a na efekt "nowej miotły" bym nie liczył.

0

panuje przekonanie, że Real spina sie na LM w grupie ograli Borussie, którą zaczął w tamtym okresie lać każdy, Apoel wiadomo a dwumecz z Tottenhamem przegrali.

0

ciekawa sytuacja w Realu jak wyleci Zidane to kto mógłby go zastąpić jakoś brak kandydatów chyba, że powrót Carlo.

1

0:0 było

1

przypominam, że w regulaminowym czasie gry w meczu Arsenal-Chelsea nie obowiązuje zasada "bramek na wyjeździe" dopiero zasada zaczyna działać po golu w dogrywce.

0

sprzedali napastników to nie ma kto grać

0

myślę ze trybuny

0

ale obrona mu pomogła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?