0

jest do kupienia w internecie

2

nie gadaj bo badania potwierdziły, ze nie jest to groźna kontuzja i występ z Realem nie jest zagrożony

1

4 drużyna już nie występuje w kwalifikacjach

8

czasem sie zdarzają, zobsczysz jak obstawisz faworyta to akurat trafi sie niespodzianka :D

2

wychodze stąd i nie czytam po tym jak widze komentarze "chcesz odejscia Valverde"

0

część tu tak narzeka jakby byli w sztabie szkoleniowym Barcelony i jakby wiedzieli jaki poziom zmęczenia organizmu i mięśni ma każdy zawodnik. Trener przebywa z nimi 7dni w tygodniu, rozmawia, więc chyba wie co robi.

0

wpisz w wyszukiwarke swój nick mi udało sie znaleźć artykuły Twojego autorstwa :)

0

to prawda bo wprowadza wiele zamieszania. A po drugie kto by siedział na VARze bo chyba nie sędziowie z rodzimej ligii a sędziowie z innych lig jeszcze nie mają z tym do czynienia a co mają eksperymentować na LM

0

co sądzicie o tym, ze liga mistrzów będzie grała o 19 i 21?

2

znowu jeden wszedł :D

0

faktycznie długo grali w 11 :D

0

bez powodu sędzia główny i VARowy nie anulowal tej bramki

15

największymi "seksistami" są Ci co dostrzegają w tym jakikolwiek problem.

3

a może nie jest szczęśliwy z tego powodu :D

2

wszyscy rękawiczki, termo odzież a Peszko tylko krótki rękaw :D

1

władzy to nie obchodzi dla nich liczy sie to, że to działa i dzięki temu wygrają wybory.

1

zacznijmy płakać protestować wtedy na pewno całe pieniądze z bukmacherki nam oddadzą :D

1

Bale chce do Bayernu tyle, ze Bayern nie chce Walijczyka :D

0

narazie sie nie zapowiada na wygraną w hokeja ale kto wie. Niemcy już nie jedną niespodziankę sprawili

0

on chyba nie wziął żadnego systemu łączności, więc może być ciężko

2

wystarczy powiedzieć, że w Polsce głosuje niejaki redaktor Pol tyle mi wystarczy

11

czasem myślę, że większość osób kibicuje tu bardziej Messiemu niż Barcelonie a jego statystyki są ważniejsze niż wyniki Barcelony.

3

nie wiem jak jest w tej dyscyplinie ale chyba w short tracku była sytuacja, ze dwie zawodniczki zostały zdyskwalifikowane i brązowy medal dostała pierwsza zawodniczka z finału B

15

nie podobają Ci sie dissy beefy a wymieniasz uczestnika największego beefu w Polsce

0

Białas sam nazwal się nekrofilem bo jak uważa już raz pokonał Śliwe czyli "zabił"

1

piękno najlepszej ligi świata mecz dla prawdziwych koneserów> Niestety bramek nie było ale taktycznie był na najwyższym światowym poziomie.

0

awansowali więc w czym problem
ile można sie czepiać tego Arsenalu

3

15 stycznia został przerwany a teraz dopiero dokończony wiadomo, że ciężko by było utrzymać taką samą 11 :D

11

Arsenal odkąd pracuje tam Wenger był w top3 14 razy, bodajże ostatnio pierwszy raz wypadli z top4.
Każdy już z automatu ich krytykuje ale utrzymać sie tak wysoko w lidze angielskiej to też sztuka.

3

Arsenal chociaż awansuje
Borussia chyba jednak też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?