banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jest do kupienia w internecie
2
nie gadaj bo badania potwierdziły, ze nie jest to groźna kontuzja i występ z Realem nie jest zagrożony
1
4 drużyna już nie występuje w kwalifikacjach
8
czasem sie zdarzają, zobsczysz jak obstawisz faworyta to akurat trafi sie niespodzianka :D
2
wychodze stąd i nie czytam po tym jak widze komentarze "chcesz odejscia Valverde"
0
część tu tak narzeka jakby byli w sztabie szkoleniowym Barcelony i jakby wiedzieli jaki poziom zmęczenia organizmu i mięśni ma każdy zawodnik. Trener przebywa z nimi 7dni w tygodniu, rozmawia, więc chyba wie co robi.
0
wpisz w wyszukiwarke swój nick mi udało sie znaleźć artykuły Twojego autorstwa :)
0
to prawda bo wprowadza wiele zamieszania. A po drugie kto by siedział na VARze bo chyba nie sędziowie z rodzimej ligii a sędziowie z innych lig jeszcze nie mają z tym do czynienia a co mają eksperymentować na LM
0
co sądzicie o tym, ze liga mistrzów będzie grała o 19 i 21?
2
znowu jeden wszedł :D
0
faktycznie długo grali w 11 :D
0
bez powodu sędzia główny i VARowy nie anulowal tej bramki
15
największymi "seksistami" są Ci co dostrzegają w tym jakikolwiek problem.
3
a może nie jest szczęśliwy z tego powodu :D
2
wszyscy rękawiczki, termo odzież a Peszko tylko krótki rękaw :D
1
władzy to nie obchodzi dla nich liczy sie to, że to działa i dzięki temu wygrają wybory.
1
zacznijmy płakać protestować wtedy na pewno całe pieniądze z bukmacherki nam oddadzą :D
1
Bale chce do Bayernu tyle, ze Bayern nie chce Walijczyka :D
0
narazie sie nie zapowiada na wygraną w hokeja ale kto wie. Niemcy już nie jedną niespodziankę sprawili
0
on chyba nie wziął żadnego systemu łączności, więc może być ciężko
2
wystarczy powiedzieć, że w Polsce głosuje niejaki redaktor Pol tyle mi wystarczy
11
czasem myślę, że większość osób kibicuje tu bardziej Messiemu niż Barcelonie a jego statystyki są ważniejsze niż wyniki Barcelony.
3
nie wiem jak jest w tej dyscyplinie ale chyba w short tracku była sytuacja, ze dwie zawodniczki zostały zdyskwalifikowane i brązowy medal dostała pierwsza zawodniczka z finału B
15
nie podobają Ci sie dissy beefy a wymieniasz uczestnika największego beefu w Polsce
0
Białas sam nazwal się nekrofilem bo jak uważa już raz pokonał Śliwe czyli "zabił"
1
piękno najlepszej ligi świata mecz dla prawdziwych koneserów> Niestety bramek nie było ale taktycznie był na najwyższym światowym poziomie.
0
awansowali więc w czym problem
ile można sie czepiać tego Arsenalu
3
15 stycznia został przerwany a teraz dopiero dokończony wiadomo, że ciężko by było utrzymać taką samą 11 :D
11
Arsenal odkąd pracuje tam Wenger był w top3 14 razy, bodajże ostatnio pierwszy raz wypadli z top4.
Każdy już z automatu ich krytykuje ale utrzymać sie tak wysoko w lidze angielskiej to też sztuka.
3
Arsenal chociaż awansuje
Borussia chyba jednak też