banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
https://zapodaj.net/638cdec251987.png.html
tu masz Hule
1
właśnie chciałem pisać,że zdjęcia skoczków wygladają jak zdjęte z nagrobka
0
według mnie formę dopiero złapie pod koniec roku lub na początku przyszłego. Teraz dopiero będzie miał ciężki okres przygotowawczy.
0
niżej dodałem :)
31
widziałem prosiliście o link do meczu z Psg (6:1) prosze bardzo :)
https://uptostream.com/3lnv91vu6uga 1połowa
https://uptostream.com/wf30lkvpbb89 2 połowa
4
W tych całych rozmowach o sędziach przypomniała mi sie taka historia.
Na spotkaniu szefa sędziów z prezesami klubów dał każdemu kartkę żeby zapisali ile punktów stracili a ile zyskali przez sędziów. Prawie każdy zapisał tylko te które stracili a o tych co zyskali nawet nie wspomnieli.
0
nie raz pomagali a nie raz szkodzili, jak każdej drużynie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
trochę poczytałem opinii kibiców Tottenhamu i nikt nie wini sędziów a to co sie dzieje w Polsce... Żeby oficjalne konto jakiejkolwiek drużyny dodatkowo włączalo sie w takie dyskusje
0
dostrzegam fajny przykład po tym meczu, że punkt widzenia zależy od sympatii klubowych czyli : mecz Legii i karny prawie każdy tutaj krzyczał "nie powinno być karnego" a dzisiaj? ręka gracza Juve "przecież to karny!" a sytuacje nie wiele sie różnią.
2
wy chyba widzicie tylko to co chcecie bądź na tyle obiektywny żeby powiedzieć, że błędy sedziowskie w tym i poprzednim meczu równoważyly sie.
0
dla wielu osób defensywny futbol jest równoznaczny z brakiem umiejętności a jak widać to starcza do awansu
0
gdyby każdy sędzia po paru błędach miał być definitywnie wyrzucany z LM to nie miałby kto sędziowac. Nadal jest to jeden z najlepszych sędziów świata po prostu ma gorszy czas.
9
Brawo Juventus! Włoska piłka górą
0
a w pierwszym meczu o prowadzeniu Juve 2:0 nie pamietasz?
1
o to chodzi?
0
zaczynają sie włoskie zagrywki ciekawe czy wyprowadzą rywali z równowagi
4
Veratti chyba za dużo powiedział i stąd ta druga żółta.
0
dokładnie ale na tylko na papierze a jak wiesz to co na papierze nie gra. Pierwszy przykład to PSG jaką kadrę mają na papierze a jak sie skończyło wiadomo.
0
takie kluby są idealne dla niego.
1
jak gra Real to mowa jest o Realu jak gra Barcelona to nikt nie mówi o Realu.
37
coś tam Messi wspominał mi ostatnio przy piwku.
0
to było 20 lat temu to ich jedyne mistrzostwo świata a w 2000 jedno z dwóch ME. Nadal uważam, że ten naród jest słaby. Akurat wtedy trafiła im sie mocna i twarda gemeracja.
4
Francja nic nie wygra, są słabym narodem, pokazali to na Euro w dodatku grali u siebie.
0
mówisz jakby Real nie kupował za ogromne pieniądze. Swego czasu Ronaldo rekord transferowy, później Bale
7
Szacunek dla Cavaniego mecz przegrany a on biega w odbiorze i walczy
0
Real wylosuje Rome albo Szachtar spokojnie :D
0
ciekawy kupon licze, ze wejdzie :)
0
to sie zdziwisz jak o 20:45 będzie "błąd 404"
0
i tak nie nastawiaj sie, że obejrzysz tam coś, zaraz serwer padnie