9

1

właśnie chciałem pisać,że zdjęcia skoczków wygladają jak zdjęte z nagrobka

0

według mnie formę dopiero złapie pod koniec roku lub na początku przyszłego. Teraz dopiero będzie miał ciężki okres przygotowawczy.

0

niżej dodałem :)

31

widziałem prosiliście o link do meczu z Psg (6:1) prosze bardzo :)
https://uptostream.com/3lnv91vu6uga 1połowa
https://uptostream.com/wf30lkvpbb89 2 połowa

4

W tych całych rozmowach o sędziach przypomniała mi sie taka historia.
Na spotkaniu szefa sędziów z prezesami klubów dał każdemu kartkę żeby zapisali ile punktów stracili a ile zyskali przez sędziów. Prawie każdy zapisał tylko te które stracili a o tych co zyskali nawet nie wspomnieli.

0

nie raz pomagali a nie raz szkodzili, jak każdej drużynie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

trochę poczytałem opinii kibiców Tottenhamu i nikt nie wini sędziów a to co sie dzieje w Polsce... Żeby oficjalne konto jakiejkolwiek drużyny dodatkowo włączalo sie w takie dyskusje

0

dostrzegam fajny przykład po tym meczu, że punkt widzenia zależy od sympatii klubowych czyli : mecz Legii i karny prawie każdy tutaj krzyczał "nie powinno być karnego" a dzisiaj? ręka gracza Juve "przecież to karny!" a sytuacje nie wiele sie różnią.

2

wy chyba widzicie tylko to co chcecie bądź na tyle obiektywny żeby powiedzieć, że błędy sedziowskie w tym i poprzednim meczu równoważyly sie.

0

dla wielu osób defensywny futbol jest równoznaczny z brakiem umiejętności a jak widać to starcza do awansu

0

gdyby każdy sędzia po paru błędach miał być definitywnie wyrzucany z LM to nie miałby kto sędziowac. Nadal jest to jeden z najlepszych sędziów świata po prostu ma gorszy czas.

9

Brawo Juventus! Włoska piłka górą

0

a w pierwszym meczu o prowadzeniu Juve 2:0 nie pamietasz?

1


o to chodzi?

0

zaczynają sie włoskie zagrywki ciekawe czy wyprowadzą rywali z równowagi

4

Veratti chyba za dużo powiedział i stąd ta druga żółta.

0

dokładnie ale na tylko na papierze a jak wiesz to co na papierze nie gra. Pierwszy przykład to PSG jaką kadrę mają na papierze a jak sie skończyło wiadomo.

0

takie kluby są idealne dla niego.

1

jak gra Real to mowa jest o Realu jak gra Barcelona to nikt nie mówi o Realu.

37

coś tam Messi wspominał mi ostatnio przy piwku.

0

to było 20 lat temu to ich jedyne mistrzostwo świata a w 2000 jedno z dwóch ME. Nadal uważam, że ten naród jest słaby. Akurat wtedy trafiła im sie mocna i twarda gemeracja.

4

Francja nic nie wygra, są słabym narodem, pokazali to na Euro w dodatku grali u siebie.

0

mówisz jakby Real nie kupował za ogromne pieniądze. Swego czasu Ronaldo rekord transferowy, później Bale

7

Szacunek dla Cavaniego mecz przegrany a on biega w odbiorze i walczy

0

Real wylosuje Rome albo Szachtar spokojnie :D

0

ciekawy kupon licze, ze wejdzie :)

0

to sie zdziwisz jak o 20:45 będzie "błąd 404"

0

i tak nie nastawiaj sie, że obejrzysz tam coś, zaraz serwer padnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?