banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a o czym mieli rozmawiać przy takim wyniku i takiej atmosferze
18
Courtois; Azpilicueta, Christensen, Rudiger; Moses, Fabregas, Kante, Alonso; Wilian, Giroud, Hazard a Tu Chelsea
10
Uefa Youth League po pierwszej połowie Real-Chelsea 1-3
Jak dotąd awans uzyskały: Barcelona,FC Porto, Man City
w półfinale Barcelona zagra z Man City
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a kto tak mówi? :o
5
dokładnie tak wygląda większość tych wszystkich konkursów plebiscytów
2
16 marca będą
0
United awansuje ja ich nawet widzę w półfinale LM
0
Liga włoska ma zapewnione 4 miejsca w LM
A jeden graj może mieć maksymalnie 4 drużyny w LM
2
w takim przypadku awansuje drużyna z trzeciej pozycji w lidze francuskiej.
2
zgrupowanie kadr narodowych
0
uczta dla koneserów we Włoszech :D
0
od około 30 minuty zaczęli atakować i udało sie zdobyć bramke po tym już poszli do przodu i Jaga nie istniała. Czyli pierwsze minuty dobre Jagielloni a reszta dominacja Lecha
0
co sie dzisiaj dzieje Dortmund wygrywa w doliczonym, Milan w ostatniej akcji na 0:1
0
tak dokładnie
18
ojoj ciesz sie, że nie udało mu sie
1
mogłeś poczekać do jutra, za wygraną całą kwiaciarnie byś kupił :D
0
raczej w pierwszej połowie specjalnie otwarcie nie zagrają, w drugiej jak nadal będą potrzebowac bramki to ruszą.
0
patrząc na forme Norwegow i jakimi są lotnikami o zwycięstwo z nimi będzie ciężko
3
ja np nie chce Dembele w tym meczu jego gra defensywna pozostawia wiele do życzenia. Mógłby wejść w momencie jak Chelsea sie otworzy.
0
skacze ale jest cieniem samego siebie z najlepszego okresu kariery.
0
Małysza może spokojnie dogonić w liczbie zwycięstw
0
pieniądze wrócą teoretycznie bo jeszcze niedawno wracały w postaci punktów. Przeczytaj sobie regulamin.
1
jedynie przed rozpoczęciem
0
nową grafike sobie wymyślili.
1
strach pomyśleć jak Messi przestanie grać to 75% "kibiców" nie będzie oglądało spotkań
3
niech nastrzela nawet 100bramek mam to gdzieś, ważniejsze jest żeby Barcelona wygrała wszystkiego trofea.
0
zastanawia mnie jak wyjaśnić Real w tym sezonie w lidze przegrywają remisują z kim sie da a w lidze mistrzów odprawiają z łatwością PSG. NIE wydaje mi sie, że to tylko kwestia motywacji.
2
Raw Air to turniej coś jak Cztery Skocznie
odbywa się do 18 marca
4
Kamil jest w niesamowitej formie, niższa belka a o on i tak ląduje najdalej :D