0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

katastrofa w kopalni?

0

czyli spada albo Piast, Termalica lub Sandencja

5

Cały mecz Barca-Real po Polsku:
1 połowa: https://openload.co/f/hi9uZe3n94U
2 połowa https://openload.co/f/OWyxYfMu9Kk

0

Ronnie to jest gość, kiedyś grał mecz bez butów :D

0

Miałem takie przemyślenia dotyczące sędziów w Hiszpani i nie tylko. Zauważyłem, że w silnych ligach tempo gry jest dużo wyższe niż np w naszej lidze stąd też więcej błędów tam. Porównam sędziego do piłkarza-pilkarz na zmęczeniu pewnie źle zagra, poda niestety jak sędzia podejmie złą decyzję, konsekwencje są wiele większe.

2

od 20:00

0

Studio: Mateusz Majak – Maciek Kruk, Marcin Pawłowski (z Barcelony)
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała (z Barcelony)

0

w tej lidze ciężko coś przewidzieć. Według mnie będą mieli ciężko na wyjazdach z Jaga i Lechem

0

w walce o mistrza wbrew pozorom Legia jest w najgorszej sytuacji bo zajęli 3 miejsce przed podziałem

6

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

puszcze sobie awans Salzburga i Arsenalu

5

zastanawiam się jakim cudem oni wnieśli taką ilość pirotechniki. Na swój stadion to rozumiem da sie ale na narodowy?
a co do kar to sie zgadzam powinni płacić kibole a nie kluby bo to raczej nie ich wina, że jeden z drugim idiotą odwala takie akcje

1

na jakiej zasadzie uważasz, że powinno być 5:2. Skąd wiesz, że wszystkie wydarzenia powtórzyłyby sie po strzelonej bramce romy?

1

juz widzę to doliczanie bramek i pisanie "a gdyby sędzia" ludzie skąd możecie wiedzieć co by było "gdyby"

0

Niezgoda Jarosław 1:0

0

grała młodzież, wszyscy najlepsi odpoczywali

2

współczuję jak ktoś dał Leverkusen na kuponie można sie zdenerwować co oni wyprawiają w ataku :D

0

Legia naściąga szrotu zza granicy a jaką robotę robią tam młodzi Polacy. Może to pokaże, że warto stawiać na młodzież

1

może wyciągam złe wnioski ale wydaje mi sie, że słuchają ich 13latkowie jak i 30 po prostu taka opinia wzięła sie z tego, że młodzi są bardziej aktywni i tylko ich widać a starsi siadają słuchają i sie tym nie chwalą

0

nie widzę nic złego w tym, że tak zrobili ale po co teraz jednak wydają oświadczenie czyli ske przyznają i będą jednak płacić do skarbówki :D
według mnie mogliby nawet wycenić płytę na złotówkę

1

ale wydawcy Taconafide kombinowali żeby zarobić dali płytę jak dodatek do książki czyli płyta za 10zł a książka 40(chodzi o Vat) teraz wydawca przyznaje się i będzie oddawal pieniądze do skarbówki.

0

ten żart z taśmami chyba serio jest prawdziwy :D

0

taki mecz to chyba najszybciej byłby półfinał lub finał

3

bez sensu jest robienie półfinałów LE o tej samej porze, skoro w tych rozgrywkach grane jest też o 19:00

6

skoki narciarskie przez kolejne 3 lata nadal w TVP

0

pewnie masz jakiś minimalny kurs

0

o ile sie nie mylę to w momencie jak Bayern prowadził to Vidal zmarnował karnego. Nie uważam, że wtedy byli gorsi

0

szef TVP sport powiedział na ich stronie, że pewnie pojawi sie jako ekspert

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?