1

to fakt już mogła to jakoś pominąć a nie sie przyznawać :D

0

dobra odpowiedź dyrektor narodowego na ostatnią rozmowe z Borkiem.
https://zapodaj.net/cdbf239ec33ed.png.html

2

12 sekund "studio" na tvp :D

0

akurat to mówił na podstawie doświadczeń, że jak jeździ to takie wielkie kontrole są

0

tak, wystarczy pobrać aplikacje sporttvp

0

akurat ostatnio Borek mówił, że na finały pucharów europejskich nie można wnieść rac a tu proszę wnieśli :D

0

mecz Lech Legia będzie też na tvp2 więc pewnie i na sporttvp.pl będzie

1

Studio na Tvp oczywiście po czasie i trwało całe 2 minuty :D

2

nie, Julek Kowalski i Gilewicz

0

Julek Kowalski i Radosław Gilewicz skomentują mecz na Eurosporcie

8

Atletico: Oblak, Vrsaljko, Gimenez, Godin, Lucas, Saul, Gabi, Thomas, Koke, Griezmann, Diego Costa

Marsylia: Germain, Ocampos, Payet, Thauvin, Sanson, Anguiss, Amavi, Gustavo, Rami, Sarr, Mandanda

1

Red Bull nie może być właścicielem według prawa Bundesligi bo nie jest to firma niemiecka tak mi sie wydaje ale mogę sie mylić

0

Jarosław S. ps Masa oraz zatrzymane wraz nim osoby mają usłyszeć zarzuty związane m.in. z wyłudzeniami kredytów i pożyczek na łączną kwotę ponad 668 tys. zł.

2

nie przekręcaj bo nie powiedział tak jedynie, że byłby wyżej niż jest teraz

1

a mi sie wydaje właśnie, że prezes Lecha woli zapobiec zadymom i finansowymi konsekwencjami nie wierzę, że wszystko by przebiegło bez problemów, wiemy jak to u nas wyglada

3

tu kombinują tylko ze względu na to, ze "kibice" Lecha by coś odwalili i mogły by być zadymy

0

Oficjalnie wręczenie pucharu i medali w razie ewentualnego mistrzostwa dla Legii nie odbędzie się w Poznaniu tylko po powrocie do Warszawy.

0

Na Eleven 2 leci właśnie emocjonujący od samego początku mecz Fulham FC - Derby County FC o awans do finału baraży

0

żadne z powyższych. Decyduje miejsce po sezonie zasadniczym czyli Jaga była wyżej

1

GP w Warszawie:
1 Woffinden
2 Janowski
3 Lindgren

0

Peszko zagrał 23 spotkania w Ekstraklasie, jak jest w kadrze nie zawodzi nie rozumiem w czym problem, że jest powołany do szerokiej kadry

4

ja Nawałce ufam jeszcze mnie nie zawiódł a uważam, ze jest to mądry człowiek i wie co robi

0

https://zapodaj.net/62744b1fcbf1f.jpg.html
poznajecie tych panów? :D

2

następnym razem wysłałbym homoseksualiste, który głośno o tym mówi wtedy wygramy

1

czyli wygrają Włosi taki temat dobrali

0

1

Bjelica wyrzucony z Lecha, pewnie liczą na to samo co stało sie z Legią po zwolnieniu Jozaka czyli brak porażki tylko czy czasem nie jest za późno na uratowanie ligii

0

jak ja uwielbiam takie liczenie goli a karny dla Realu to co?

0

Czyli Fabiański spadek bednarek utrzymany

0

ale kompromitacja bramkarza Milanu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?