banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to fakt już mogła to jakoś pominąć a nie sie przyznawać :D
0
dobra odpowiedź dyrektor narodowego na ostatnią rozmowe z Borkiem.
https://zapodaj.net/cdbf239ec33ed.png.html
2
12 sekund "studio" na tvp :D
0
akurat to mówił na podstawie doświadczeń, że jak jeździ to takie wielkie kontrole są
0
tak, wystarczy pobrać aplikacje sporttvp
0
akurat ostatnio Borek mówił, że na finały pucharów europejskich nie można wnieść rac a tu proszę wnieśli :D
0
mecz Lech Legia będzie też na tvp2 więc pewnie i na sporttvp.pl będzie
1
Studio na Tvp oczywiście po czasie i trwało całe 2 minuty :D
2
nie, Julek Kowalski i Gilewicz
0
Julek Kowalski i Radosław Gilewicz skomentują mecz na Eurosporcie
8
Atletico: Oblak, Vrsaljko, Gimenez, Godin, Lucas, Saul, Gabi, Thomas, Koke, Griezmann, Diego Costa
Marsylia: Germain, Ocampos, Payet, Thauvin, Sanson, Anguiss, Amavi, Gustavo, Rami, Sarr, Mandanda
1
Red Bull nie może być właścicielem według prawa Bundesligi bo nie jest to firma niemiecka tak mi sie wydaje ale mogę sie mylić
0
Jarosław S. ps Masa oraz zatrzymane wraz nim osoby mają usłyszeć zarzuty związane m.in. z wyłudzeniami kredytów i pożyczek na łączną kwotę ponad 668 tys. zł.
2
nie przekręcaj bo nie powiedział tak jedynie, że byłby wyżej niż jest teraz
1
a mi sie wydaje właśnie, że prezes Lecha woli zapobiec zadymom i finansowymi konsekwencjami nie wierzę, że wszystko by przebiegło bez problemów, wiemy jak to u nas wyglada
3
tu kombinują tylko ze względu na to, ze "kibice" Lecha by coś odwalili i mogły by być zadymy
0
Oficjalnie wręczenie pucharu i medali w razie ewentualnego mistrzostwa dla Legii nie odbędzie się w Poznaniu tylko po powrocie do Warszawy.
0
Na Eleven 2 leci właśnie emocjonujący od samego początku mecz Fulham FC - Derby County FC o awans do finału baraży
0
żadne z powyższych. Decyduje miejsce po sezonie zasadniczym czyli Jaga była wyżej
1
GP w Warszawie:
1 Woffinden
2 Janowski
3 Lindgren
0
Peszko zagrał 23 spotkania w Ekstraklasie, jak jest w kadrze nie zawodzi nie rozumiem w czym problem, że jest powołany do szerokiej kadry
4
ja Nawałce ufam jeszcze mnie nie zawiódł a uważam, ze jest to mądry człowiek i wie co robi
0
https://zapodaj.net/62744b1fcbf1f.jpg.html
poznajecie tych panów? :D
2
następnym razem wysłałbym homoseksualiste, który głośno o tym mówi wtedy wygramy
1
czyli wygrają Włosi taki temat dobrali
0
https://www.instagram.com/p/BimLRlwn2rV/?hl=pl
o to chodziło
1
Bjelica wyrzucony z Lecha, pewnie liczą na to samo co stało sie z Legią po zwolnieniu Jozaka czyli brak porażki tylko czy czasem nie jest za późno na uratowanie ligii
0
jak ja uwielbiam takie liczenie goli a karny dla Realu to co?
0
Czyli Fabiański spadek bednarek utrzymany
0
ale kompromitacja bramkarza Milanu