banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakiś problem z samolotem, którym miał dotrzeć na mecz
0
gdzie Ty masz Gmocha?
4
jeden z największych klasyków nazywasz "hip-hopolo" :O
4
zacytował tylko Wojtka Sokoła "WWO Damy Rade"
0
Tomasz Jasina
0
poza Messim jest jeszcze 20 zawodników
1
może zawodnicy nie mają gdzieś tego jak zachował sie ten koles a jakby miał być jakiś problem w szatni to lepiej go nie brać
0
"Kto w miejscu i w czasie trwania masowej imprezy sportowej używa elementu
odzieży lub przedmiotu w celu uniemożliwienia lub istotnego utrudnienia rozpoznania osoby, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 2000 zł." Przepisy prawne są tylko niestety nikt tego nie egzekwuje
1
to że liga ma niski poziom to nie znaczy, że nie ma tam dobrych zawodników
0
i takie podejście ma większość klubów czy nawet policja.. trzeba ich łapać karać żeby nie czuli sie na stadionie bezkarnie i wiedzieli, że jak coś zrobią to spotka ich kara
0
a jest w tym coś dziwnego? najlepszy bramkarz naszej ligii do tego bardzo doświadczony na 3 by sie nadawał ale teraz to tylko gadanie no wiadomo, że nie pojedzie
0
przecież złapaliby chociaż kilku bandytów i wsadziliby do więzienia bo popełnili przestępstwa. W tym momencie czują sie bezkarni i tyle
0
a tu zaraz dochodzi przelew od Jagielloni do komisji ekstraklasy Ci dają walkowera Legii bo widzieli rzekome prowokacje kibiców i mistrz dla Jagi i mamy piłkarski poker
3
jak to możliwe, że na takim meczu jest tyle rac przecież każdy wiedział, że jest to mecz o dużym ryzyku nikt nie może tego sprawdzić? do tego próbują rozwalic płot..
0
miło popatrzeć jak młody Polak ma duży wpływ na grę mistrza kraju
1
ta sytuacja dość klarowna ale zagranie ręką przy drugiej bramce dla Eintrachtu oczywiście było pytanie czy gol nie powinien być uznany? według mnie nie powinien być a dlatego,że nie ma znaczenia czy przypadkowo czy celowo ale wykonał podanie ręką
0
https://x.com/BrendyBoyle/status/997930971344318464
póki co mam taką powtórkę z tym karnym lub nie dla Bayernu
1
przecież on dostał takiego mocnego kopa, że z automatu to powinien być faul
2
na jakiej podstawie twierdzisz, że karnego nie było?
6
karny ewidentny jak dla mnie
0
strasznie wygląda ta pusta przestrzeń za bramkami na stadionie w Berlinie
0
oo finał w Niemczech też zadymiony
0
w 30 minucie sie połapali, że coś nie działa :D
0
i będzie ciekawie bo Bayern będzie gonił
4
oni tam przez telefon komentują?
1
bezpośredni mecz o utrzymanie w Ekstraklasie skomentują Julek Kowalski i Maciej Terlecki
4
naszym księżom brakuje luzu a czarni? spójrz jak oni sie ruszają przykumaj te kocie ruchy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Carlitos 242pkt
0
Nenad Bjelica w Dinamo Zagrzeb a poważnie mówi się, że Jozak ma być zatrudniony przez Fc Basel