0

jakiś problem z samolotem, którym miał dotrzeć na mecz

0

gdzie Ty masz Gmocha?

4

jeden z największych klasyków nazywasz "hip-hopolo" :O

4

zacytował tylko Wojtka Sokoła "WWO Damy Rade"

0

Tomasz Jasina

0

poza Messim jest jeszcze 20 zawodników

1

może zawodnicy nie mają gdzieś tego jak zachował sie ten koles a jakby miał być jakiś problem w szatni to lepiej go nie brać

0

"Kto w miejscu i w czasie trwania masowej imprezy sportowej używa elementu
odzieży lub przedmiotu w celu uniemożliwienia lub istotnego utrudnienia rozpoznania osoby, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 2000 zł." Przepisy prawne są tylko niestety nikt tego nie egzekwuje

1

to że liga ma niski poziom to nie znaczy, że nie ma tam dobrych zawodników

0

i takie podejście ma większość klubów czy nawet policja.. trzeba ich łapać karać żeby nie czuli sie na stadionie bezkarnie i wiedzieli, że jak coś zrobią to spotka ich kara

0

a jest w tym coś dziwnego? najlepszy bramkarz naszej ligii do tego bardzo doświadczony na 3 by sie nadawał ale teraz to tylko gadanie no wiadomo, że nie pojedzie

0

przecież złapaliby chociaż kilku bandytów i wsadziliby do więzienia bo popełnili przestępstwa. W tym momencie czują sie bezkarni i tyle

0

a tu zaraz dochodzi przelew od Jagielloni do komisji ekstraklasy Ci dają walkowera Legii bo widzieli rzekome prowokacje kibiców i mistrz dla Jagi i mamy piłkarski poker

3

jak to możliwe, że na takim meczu jest tyle rac przecież każdy wiedział, że jest to mecz o dużym ryzyku nikt nie może tego sprawdzić? do tego próbują rozwalic płot..

0

miło popatrzeć jak młody Polak ma duży wpływ na grę mistrza kraju

1

ta sytuacja dość klarowna ale zagranie ręką przy drugiej bramce dla Eintrachtu oczywiście było pytanie czy gol nie powinien być uznany? według mnie nie powinien być a dlatego,że nie ma znaczenia czy przypadkowo czy celowo ale wykonał podanie ręką

0

https://x.com/BrendyBoyle/status/997930971344318464
póki co mam taką powtórkę z tym karnym lub nie dla Bayernu

1

przecież on dostał takiego mocnego kopa, że z automatu to powinien być faul

2

na jakiej podstawie twierdzisz, że karnego nie było?

6

karny ewidentny jak dla mnie

0

strasznie wygląda ta pusta przestrzeń za bramkami na stadionie w Berlinie

0

oo finał w Niemczech też zadymiony

0

w 30 minucie sie połapali, że coś nie działa :D

0

i będzie ciekawie bo Bayern będzie gonił

4

oni tam przez telefon komentują?

1

bezpośredni mecz o utrzymanie w Ekstraklasie skomentują Julek Kowalski i Maciej Terlecki

4

naszym księżom brakuje luzu a czarni? spójrz jak oni sie ruszają przykumaj te kocie ruchy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Carlitos 242pkt

0

Nenad Bjelica w Dinamo Zagrzeb a poważnie mówi się, że Jozak ma być zatrudniony przez Fc Basel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?