banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ja po chwili miałem dość oglądania tego powolnego tempa :D
15
dźwięk jak zza światów na Eleven, wczoraj na Canal obraz szybciej niż głos i za co się płaci pieniądze
2
MANCHESTER CITY – HUDDERSFIELD TOWN komentarz ( Pełka, Nahorny)
SD EIBAR – SD HUESCA (Laboga, Orłowski)
RAYO VALLECANO – SEVILLA FC (Chabiniak, Ćwiąkała)
REAL MADRYT – GETAFE CF (Marchliński,Przytuła)
1
reklama Łomży 0 i tekst " kto powiedział, że piwo musi zawierać alkohol" Piwo z definicji jest napojem alkoholowym więc takie nazewnictwo jest według mnie niepoprawne a wy co o tym sądzicie?
1
nie ma bramki spokojnie, faul był
0
jedyne co przychodzi mi do głowy to zmiana młodzieżowca
1
przecież nikt nie może narzucić ile kto zarobi. Piłkarze zarabiają tyle ile zapłacą im kluby. Lekkoatleci też mogliby zarabiać miliony tylko nie ma kto im płacić takich pieniędzy. W głównej mierze decyduje o tym popularność dyscypliny.
0
nam kibicom oczywiście wstyd, że odpadamy z kim się da ale postawcie się na miejscu prezesa takiego klubu on i tak wychodzi na swoim, prawa do transmisji, sponsorzy, więc ma gdzieś czy gra w pucharach czy nie budowa klubu jest jedynie do polskiej ligii
0
Niestety w eliminacjach do LM VARU nie będzie przez kolejne lata z powodu braku możliwości używania na stadionach tych drużyn. W fazie grupowej też może się zdarzyć kraj z "trzeciego piłkarskiego świata" i jak ten problem obejść
0
i medal w tyczce ucieka
1
Szaranowicz znowu nie "czuje" konkursu zabiera radość z oglądania bo mówi co sie dzieje poza ekranem
5
Ty nadal myślisz, że TVP jest darmowe? ktoś powinien wyprowadzić Cie z błędu.
a co do TVP sport to nie było nawet tam dekoracji.
26
wyścig niepodległości wygrywa Polak a TVP nawet nie wyczekało do pełnej dekoracji i hymnu a na Info leci sobie msza z miesięcznicy
0
skok w dal trwa, kula kobiet może sie polka zakręcić się przy podium
4
Babiarz komentując lekkoatletyke jest w swoim żywiole, zupełnie inaczej sie odnajduje niż w skokach narciarskich gdzie jest beznadziejny
0
zwróćcie uwagę gdzie ląduje kula a w którym miejscu wkładają to urządzenie do pomiaru
3
mistrzostwa Europy a tam biegają Kenijczycy, Etiopczycy itd, tylko pod flagą innego państwa nigdy się do tego nie przekonam.
0
Doszło do pomyłki, w wyniku której kolarzre nie wjechali na rundę. Nieoficjalnie mówi się, że błąd popełnił marshall - osoba odpowiedzialna za zabezpieczenie trasy
narazie wiadomo tyle
3
ale wstyd dla organizatora na trasie Tour de Pologne
4
"Zwolennicy totalnej opozycji, nie chcą by EU pomagala polskim rolnikom w zwalczaniu suszy" rozbawil mnie ten pasek
0
wymowny obrazek jak cały deszcz z parasola Putina spadał na Macrona
7
uwielbiam ludzi którzy wypowiadają się o sprawach na których sie kompletnie nie znają i nie mają pojęcia
0
ale gol, mundial sie chowa
0
Taconafide taki napływ ludzi zrobiło, że teraz ma gdzieś promocje
0
logicznie myśląc to Francja powinna zniszczyć Chorwacje jeden dzień odpoczynku więcej do tego 3 dogrywki z rzędu za Chorwacją na takim turnieju ma to ogromne znzczenie
14
Chorwacja przez te dogrywki rozegra dodatkowy mecz
0
jak tu będzie dogrywka to nie wyobrażam sobie żeby Francja przegrała finał
0
zatrzymywanie czasu wprowadzilbym np po 70 minucie
1
jak byście rozwiązali problem grania na czas? a bardziej chodzi mi o to, że zawodnicy udają, że coś ich boli i leżą żeby zyskać czas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika