1

ja po chwili miałem dość oglądania tego powolnego tempa :D

15

dźwięk jak zza światów na Eleven, wczoraj na Canal obraz szybciej niż głos i za co się płaci pieniądze

2

MANCHESTER CITY – HUDDERSFIELD TOWN komentarz ( Pełka, Nahorny)
SD EIBAR – SD HUESCA (Laboga, Orłowski)
RAYO VALLECANO – SEVILLA FC (Chabiniak, Ćwiąkała)
REAL MADRYT – GETAFE CF (Marchliński,Przytuła)

1

reklama Łomży 0 i tekst " kto powiedział, że piwo musi zawierać alkohol" Piwo z definicji jest napojem alkoholowym więc takie nazewnictwo jest według mnie niepoprawne a wy co o tym sądzicie?

1

nie ma bramki spokojnie, faul był

0

jedyne co przychodzi mi do głowy to zmiana młodzieżowca

1

przecież nikt nie może narzucić ile kto zarobi. Piłkarze zarabiają tyle ile zapłacą im kluby. Lekkoatleci też mogliby zarabiać miliony tylko nie ma kto im płacić takich pieniędzy. W głównej mierze decyduje o tym popularność dyscypliny.

0

nam kibicom oczywiście wstyd, że odpadamy z kim się da ale postawcie się na miejscu prezesa takiego klubu on i tak wychodzi na swoim, prawa do transmisji, sponsorzy, więc ma gdzieś czy gra w pucharach czy nie budowa klubu jest jedynie do polskiej ligii

0

Niestety w eliminacjach do LM VARU nie będzie przez kolejne lata z powodu braku możliwości używania na stadionach tych drużyn. W fazie grupowej też może się zdarzyć kraj z "trzeciego piłkarskiego świata" i jak ten problem obejść

0

i medal w tyczce ucieka

1

Szaranowicz znowu nie "czuje" konkursu zabiera radość z oglądania bo mówi co sie dzieje poza ekranem

5

Ty nadal myślisz, że TVP jest darmowe? ktoś powinien wyprowadzić Cie z błędu.
a co do TVP sport to nie było nawet tam dekoracji.

26

wyścig niepodległości wygrywa Polak a TVP nawet nie wyczekało do pełnej dekoracji i hymnu a na Info leci sobie msza z miesięcznicy

0

skok w dal trwa, kula kobiet może sie polka zakręcić się przy podium

4

Babiarz komentując lekkoatletyke jest w swoim żywiole, zupełnie inaczej sie odnajduje niż w skokach narciarskich gdzie jest beznadziejny

0

zwróćcie uwagę gdzie ląduje kula a w którym miejscu wkładają to urządzenie do pomiaru

3

mistrzostwa Europy a tam biegają Kenijczycy, Etiopczycy itd, tylko pod flagą innego państwa nigdy się do tego nie przekonam.

0

Doszło do pomyłki, w wyniku której kolarzre nie wjechali na rundę. Nieoficjalnie mówi się, że błąd popełnił marshall - osoba odpowiedzialna za zabezpieczenie trasy
narazie wiadomo tyle

3

ale wstyd dla organizatora na trasie Tour de Pologne

4

"Zwolennicy totalnej opozycji, nie chcą by EU pomagala polskim rolnikom w zwalczaniu suszy" rozbawil mnie ten pasek

0

wymowny obrazek jak cały deszcz z parasola Putina spadał na Macrona

7

uwielbiam ludzi którzy wypowiadają się o sprawach na których sie kompletnie nie znają i nie mają pojęcia

0

ale gol, mundial sie chowa

0

Taconafide taki napływ ludzi zrobiło, że teraz ma gdzieś promocje

0

logicznie myśląc to Francja powinna zniszczyć Chorwacje jeden dzień odpoczynku więcej do tego 3 dogrywki z rzędu za Chorwacją na takim turnieju ma to ogromne znzczenie

14

Chorwacja przez te dogrywki rozegra dodatkowy mecz

0

jak tu będzie dogrywka to nie wyobrażam sobie żeby Francja przegrała finał

0

zatrzymywanie czasu wprowadzilbym np po 70 minucie

1

jak byście rozwiązali problem grania na czas? a bardziej chodzi mi o to, że zawodnicy udają, że coś ich boli i leżą żeby zyskać czas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?