banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
śmieszna ta akcja ze szminką na twarzy u piłkarzy
0
pięknie Grabara pokazuje na co go stać, lubie takich zawodników.
0
ktoś z obecnych pisał rozprawę doktorską? jeżeli tak to fajnie jakby podzielił sie praktycznymi radami
0
i stało sie faktem: Niemcy spadają do dywizji B
1
ale Dominacja Holendrów :o
0
po czasach sytych w polskiej piłce reprezentacyjnej czas na chude
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mourinho kolejna dobra zmiana dająca gola
0
WIśnia nadaje sie doskonale na komentarza doparowego ale nie na pierwszego
23
jak te słowa nawet podobne nie są.
0
zobaczymy kto będzie czuwał nad porządkiem w sytuacji gdy tylu policjantów jest na L4
0
niestety nie komentuje nic
51
uwielbiam Mourinho za te zachowania kibice wyzywają go cały mecz to na prawo pokazać jeden gest
101
Jednym z argumentów zmiany godzin rozgrywania spotkań ligii mistrzów było rogrywanie hitów o 19 i 21 żeby nie trzeba było wybierać a tymczasem o 19 mamy Crvena-Liverpool i Monaco - Brugge dla porównania o 21 Barca - Inter, Psg-Napoli, Borussia-Atleti
4
Mecz z Interem skomentują: Bożdyar Iwanow – Andrzej Strejlau
2
ale wstyd Polska reprezentacja w piłce ręcznej przegrywa z Izraelem
0
https://openload.co/f/RAc9cgVlEhA/FCB_V_RMA_1H_EN.mp4
póki co połowa po angielsku :)
1
jak tam kolego od kuponu za 1400 zł żyjesz?
0
na biednego nie trafiło hehe
3
mecz Barcelona – Real Madryt na Eleven skomentują Mateusz Święcicki i Tomasz Ćwiąkała a na Canal+ Rafał Wolski oraz Leszek Orłowski
1
"Pepe Costa to niezbyt znana, ale bardzo ważna osoba w szatni Barcelony. Jest on zaufanym człowiekiem piłkarzy Barcelony, którym pomaga w rozwiązywaniu problemów"
2
jutrzejszy mecz Barcelony:
Komentarz w Polsacie Sport Premium Cezary Kowalski – Andrzej Strejlau
Komentarz w TVP: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow (z Barcelony)
13
Dybala strzela a tam "Ronaldo zalicza pół asysty już nie jest tami samolubny" a o Dybali nic
4
jeżeli bardziej się w to zagłębić to faktycznie PiS wygrało procentowo ale prawdopodobnie nie przełoży się to na władze w poszczególnych sejmikach
2
przecież mieli całkiem sporo sytuacji po jego zejściu
10
United 2:1 !
0
nie dadzą rady
1
oni psychicznie są wypompowani. O nasz mecz się nie boję bo zupełnie inaczej sie gra po wygranym półfinale
5
Valverde mistrzem świata w kolarstwie!
0
Unia Leszno drużynowym mistrzem Polski w jeździe na żużlu